скобар на гола троика??

Модератор: sapuna

Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Мнение от butnik »

миро когато бяхме заедно за риба останах с впечатлението,че си спортсмен,хубави въдици,захранки,добри линии,правилно захранване,нещо ти е изгорял бушона ли незнам,ако опитваш да дразниш,като защитаваш тоя педерастки метод на ловене на алай,значи съм сгрешил в преценката ми за теб.не знам латински,от моторите и колите не ми оставаше време да уча много-5.33 ми е дипломата,завърших криво ляво,но от риболов поразбирам малко.като не кълве си тръгвам,а не драскам.котката я храня със специализирана храна.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
Аватар
Big^Fish
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1472
Регистриран на: Съб Апр 29, 2006 4:12 pm
Местоположение: гр.Сливен
Обратна връзка:

Мнение от Big^Fish »

butnik,айде да не използваме такива изрази като "педерастки метод".Някак не е коретно,пък и не се имам за педераст като го практикувам.Все пак е нужно да се спазва някакво благоприличие мисля за да си имаме уважението като колеги.Иначе е лесно всеки си стои зад компа и си пише каквито простотии иска,ама не е това въпроса.Според мене темата вече се отклони от първоначалния замисъл.
Аватар
barutchiata ©
Администратор
Администратор
Мнения: 5592
Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 9:35 pm
Местоположение: България & Österreich

Мнение от barutchiata © »

butnik чета ти постовете от много време и ми прави впечатление, че все ти си най-големия и най-разбиращия.Научи се малко да уважаваш мнението и на другите.Сега обаче започна и обиди от рода на педераски методи, двойкаджии и др.Това,че други хора не споделят твоите методи и виждания не е повод за обиди.Няма да задълбавам и израза :arrow: ..само да не се засечем на Марица.
Пич ако имаш някакви проблеми с комуникирането си е твой проблем, но искам да ти напомня, че форума не е място за обиди, заплахи и избиване на комплекси .Считай са за предупреден.При следващи обиди и заплахи ще има и бан.
Аватар
Dedy
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5133
Регистриран на: Вто Сеп 04, 2007 12:12 pm

Мнение от Dedy »

:!: :!: :!: :!:

Бях започнал да пиша отговори, но се отказах! Тук сме за да общуваме и да си помагаме, а не да воюваме! Повечето тук сме големи хора и ако имаме поне малко достойнство, би трябвало да се въздържаме от необосновани характеристики на качествата (особено в риболова) на колегите си!
Аватар
Mitak
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 639
Регистриран на: Пон Май 21, 2007 2:55 pm
Местоположение: Дупница

Мнение от Mitak »

Dedy написа::!: :!: :!: :!:

Бях започнал да пиша отговори, но се отказах! Тук сме за да общуваме и да си помагаме, а не да воюваме! Повечето тук сме големи хора и ако имаме поне малко достойнство, би трябвало да се въздържаме от необосновани характеристики на качествата (особено в риболова) на колегите си!

:smt014
Изображение
Аватар
butnik
рибар фанатик
рибар фанатик
Мнения: 8262
Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 7:35 pm
Местоположение: Франкфурт на Майн
Обратна връзка:

Мнение от butnik »

ОК!Извинявам се на всички засегнали се.
Винаги прощавайте на враговете си-за тях няма нищо по-дразнещо от това.....
Аватар
sapuna
Модератор
Модератор
Мнения: 11750
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 1:15 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Мнение от sapuna »

С чест и достойнство!
Браво!

И сега : момчета,тази тема е чоплена нееднократно и винаги изходът е бил един и същ.Смятам,че нищо не може да се научи от нея,а само да се ескалира допълнително напрежение.Продъжавате ли да се надпреварвате ще я заключа,а може и да я изтрия.Барута ви прости,но аз няма да го направя! :wink:
Изображение
.............."Не кордата се къса, а нервите на рибаря".............
Аватар
Dedy
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5133
Регистриран на: Вто Сеп 04, 2007 12:12 pm

Мнение от Dedy »

:D :D :D :D

Ааааа, аз не съм много чувствителен и лесно не се засягам! Само, пак ви призовавам за повече колегиалност!
Колега sapuna1971, малко късно се включваш, не знам дали ще ни прощаваш или не, но според мене е най-добре да изтриеш темата!
Иван Григоров
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 133
Регистриран на: Съб Ное 10, 2007 11:12 pm
Местоположение: с.Голяновци +42° 49' 34.09", +23° 14' 17.52"

Мнение от Иван Григоров »

И аз ходя на железница и хванах един скобар.Който беше скъсал тройка(жълта 12),която му беше в устата.А аз бях закачил ухото на трйката.Имам снимка. И един въпрос като ходиш на железница с какво ловиш или просто ходиш да констатираш кой и как лови?
Много риба хванахме,малките ги пуснахме а големите ги прибрахме в бурканче от детско пюре
tchotcho6440
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Съб Юли 26, 2014 8:13 am

Re: скобар на гола троика??

Мнение от tchotcho6440 »

Ловил съм декември месец скобар на Бобошево на гола тройка. Рибата се закача за устата,има кълване. Не съм съгласен че този метод е бракониерски,иначе трябва и риболова с блесна и воблер да е такъв ! :fishing1:
Аватар
mrenka
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 483
Регистриран на: Чет Апр 09, 2015 12:09 am

Re: скобар на гола троика??

Мнение от mrenka »

Съгласен или не, може и да не си разбрал но вече било забранено да се драска. Но пък щом сърце ти не трай, отивай на Бобошево и ги почвай. Ако някой те предаде и се мерне ИАРА, може да поспорите.
george142
новобранец
новобранец
Мнения: 54
Регистриран на: Вто Апр 10, 2012 2:38 pm

Re: скобар на гола троика??

Мнение от george142 »

То да е х*й да им го набиеш, ама то акъл бе!
bounce
фен клуб-скобар
Мнения: 213
Регистриран на: Съб Ное 07, 2009 6:04 pm

Re: скобар на гола троика??

Мнение от bounce »

от 10 скобара на тройка , един ще е в устата и 9 около нея !!! няма какво да се спори то с годините се е видяло ако ще манисто да сложиш или да подбираш цвят залъгваш само себе си , че има значение
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на мирни риби”