Шаново и Ягода

Модератор: sapuna

Заключено
ildisto
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 163
Регистриран на: Вто Авг 11, 2009 5:45 pm

Шаново и Ягода

Мнение от ildisto »

Колеги, дайте прясно инфо за пресевните на Шаново и Ягода
ildisto
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 163
Регистриран на: Вто Авг 11, 2009 5:45 pm

Re: Шаново и Ягода

Мнение от ildisto »

Никой ли не ходи за риба там или е толкова тайно...
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Шаново и Ягода

Мнение от С.Върбанов »

Има си тема за там ! Потърси я .
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
vladobe
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 168
Регистриран на: Съб Авг 11, 2012 8:22 pm
Местоположение: гр. София

Re: Шаново и Ягода

Мнение от vladobe »

Скоро ходих на пресевните колега мога да ти кажа, че кълве дребна червенопера каракуда и платика. Излизат и хубави екземпляри стига да си с нощувка там или да останеш до колкото се може по късно вечер. На шарен червей кълве. Захранка, която ползвахме бе кюспе на прах, канела/ванилия + универсална захранка за платика. Наслука.
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!"
Ванга
ИзображениеИзображение
ildisto
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 163
Регистриран на: Вто Авг 11, 2009 5:45 pm

Re: Шаново и Ягода

Мнение от ildisto »

Колега, благодаря за инфото, а на предния колега, дето ме праща към темата - чел съм я, само че инфото е отпреди няколко месеца. Айде да не се правим на вездесъщи...
Аватар
stoilkatastz
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 476
Регистриран на: Чет Фев 26, 2009 6:50 pm
Местоположение: Стара Загора

Re: Шаново и Ягода

Мнение от stoilkatastz »

Ами според мен би било по правилно да попиташ там,пак щеше да отговори някои.Иначе стават много теми за даден водоем и е по трудно да се ориентираме.Един пише тук,друг другаде и тн.Лично мнение де.Успех на пресевните.
Аватар
vladobe
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 168
Регистриран на: Съб Авг 11, 2012 8:22 pm
Местоположение: гр. София

Re: Шаново и Ягода

Мнение от vladobe »

Колега забравих да ти кажа като тръгнеш през Ягода, Шаново към пясъчната кариера не завиваш в пресечката на кариерата а продължаваш направо. После има една пресечка в ляво, доколкото си спомням имаше някаква сграда. Нива със сграда и се вижда пътя. Самата пресечка в началото е асфалт и има мисля, че орех. Завиваш там преди сградата има път наляво тръгваш по него. Караш успоредно със нишата и стигаш до едно като Т образно кръстовище на него завиваш в дясно. Продължаваш по пътя както те води след което от дясно ти се пада гьола. Леко стръмно е между две хубави дървета. Това е като ориентир там има много хубави места ще видиш както е пътя отдясно е мястото за което говоря а от ляво е другия гьол. Между двете места има много широка поляна няма как да го сбъркаш!!!!!! Гарантирам ти, че там ще извадиш хубави платики или поне каракуди!
Прилагам снимки надявам се да ти помогнат
Изображение

Това е увеличена карта как да стигнеш до мястото!

Изображение


Наслука!
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!"
Ванга
ИзображениеИзображение
ildisto
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 163
Регистриран на: Вто Авг 11, 2009 5:45 pm

Re: Шаново и Ягода

Мнение от ildisto »

Благодаря!!!!!!!!!!!!!!!!
Аватар
vladobe
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 168
Регистриран на: Съб Авг 11, 2012 8:22 pm
Местоположение: гр. София

Re: Шаново и Ягода

Мнение от vladobe »

Снимков материал после от теб :) вземи и сладка царевица на Бондюел. Много я тачат. Като направиш захранката иазчакай 10 мин да поеме преди да я хвърлиш има и бишкоти натрошени трябва да видя какви са. Ще снимам с какво съм ловил и ще ти ги пусна. Ти кога ще ходиш? И другото което щях да кажа не копувай самоделни измишльотини. Само от дояерен човек такива неща. Бях чел някъде из форума колеги сами си правят захранка искай съвет от тях.
"Не е важно какъв си - важното е да си добър човек!"
Ванга
ИзображениеИзображение
Заключено

Обратно към “Риболов на мирни риби”