Ако реша да зарибя някой гьол...

Модератор: sapuna

ВАЛЬО
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 463
Регистриран на: Пет Юни 18, 2004 10:12 am
Местоположение: СОФИЯ

Re: Ако реша да зарибя някой гьол...

Мнение от ВАЛЬО »

Redimido написа:И още нещо, както казах искам да пусна мирна риба...толстолоб, амур, бъфало и т.н. също ми вършат работа. Естествено кога и къде...едва ли ще се пусне информация....само ми трябва един развъдник с читави екземпляри, които да оцеляват, дали има бракониери там или бюрократи, аз ще си бера грижата! Вие дайте един читав развъдник със здрави риби, а аз ще си плащам за действията!
Колега повечето май си чешат езиците по темата,и на мен ми се въртеше такава идея за зарибяване ако искаш пусни ЛС да видим какво може да се направи.
Колкото за материал скоро четох тук или в манията тема къде какво предлагат,сега нямам време но утре ще я потърся и ще пиша.
Аватар
mackapa
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 165
Регистриран на: Чет Май 03, 2012 11:21 pm
Местоположение: София

Re: Ако реша да зарибя някой гьол...

Мнение от mackapa »

Здравейте,
Мен също ме е обзела тази инициатива и ако някой има прясно инфо от къде да казва ...
Wikstil
новобранец
новобранец
Мнения: 80
Регистриран на: Нед Сеп 28, 2008 11:33 am

Re: Ако реша да зарибя някой гьол...

Мнение от Wikstil »

Сега започва източването на зарибени язовири с цел продажби за Никулден.Който има желание може да намери зарибителен материал на добри цени.Има тазгодишна личинка която може да се купи на цена около 4лв за килограм/20 бройки/.Моите които пуснах миналия октомври,август месец бяха около 300-350 гр без хранене.Има и по големи и по малки.Опитайте.
dantho.mihov
Модератор
Модератор
Мнения: 3646
Регистриран на: Съб Апр 21, 2012 11:22 am
Местоположение: Наше село

Re: Ако реша да зарибя някой гьол...

Мнение от dantho.mihov »

Даа, днес се видях с един приятел, който развъжда шарани с цел продажбите им.
Та на въпроса ми дали са започнали да източват, ми отговори, че нямат пазар. Предлагането за сега било голямо.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на мирни риби”