Помощ за покупка на шаранджийски комплект

Модератор: sapuna

respekt86
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 2:25 am

Re: Помощ за покупка на шаранджийски комплект

Мнение от respekt86 »

И за да се знае защо: Понеже казах, че ще купувам след 2 седмици, а не веднага. А втората причина, че не съм му се доверил веднага. Ми аз човека го познавам от вчера, как да съм на 100% сигурен в думите му? Все едно днес да се запозная с момиче и утре да се оженя за нея :D Ако бях по богат сигурно нямаше да го мисля толкова-проба-грешка и така :)
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Помощ за покупка на шаранджийски комплект

Мнение от hshopov »

respekt86 написа:И за да се знае защо: Понеже казах, че ще купувам след 2 седмици, а не веднага. А втората причина, че не съм му се доверил веднага. Ми аз човека го познавам от вчера, как да съм на 100% сигурен в думите му? Все едно днес да се запозная с момиче и утре да се оженя за нея :D Ако бях по богат сигурно нямаше да го мисля толкова-проба-грешка и така :)
ЕЕЕЕ НЕЕЕ...ВЯРНО ЛИ??? Тоя , Сапуна взел много да се излага :( :( :( ! Не е за вярване! Аз като тръгнах да си купувам от него навремето,дойде,забра ме с колата,отидохме до тях,покани ме на гости за 3 седмици, храни ме,пои ме,завиваше ме и ми четеше приказка и още не бях сигурен дали го познавам добре...със сърказма до тук! Не искам да ставам адвокат на никой и не искам темата ти да се превърне в безмислена караница и кой е по по най( въдици и такъми колкото искаш , но след това мнение ЕДВА ЛИ някой сериозен колега ще се наеме с отговор,че после може да излезе с опетнено име само , защото не го познаваш) Колега...регистриран си от 2011година с 6 мнения в една тема...КОЙ НА КОГО трябва да има доверие се замисли и второ: за толкова години не можа ли да прочетеш и да си изградиш мнение за даден човек на база мнения на колегите или сега се зачете чак??? Правиш поръчка за след 2 седмици..добре ама ако се окаже че ти си некоректен и човека ти ги вземе тия въдици после какво да ги прави??? Повярвай ми и без да напишеш подобно мнение,горе на всеки му е станало ясно та нямаше нужда от него! Не искам да ми отговаряш,не търся конфронтация,не се заяждам, не те познавам...ще се радвам да се замислиш над това което съм написал! По нагоре съм ти дал съвет за бюджета и комплектите,замисли се и над това! Пожелавам ти успех с избора на такъми( магазини колкото искаш) и успех в елементарните отношения с хората! П.П. Последен и наистина,приятелски съвет: На твое място бих изтрил горното си мнение ,веднага! Наясно съм,че и ти си си прав за себе си,но според мен така не се прави и не е окей! Поздрави!
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
kevlar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Чет Окт 21, 2010 6:12 pm

Re: Помощ за покупка на шаранджийски комплект

Мнение от kevlar »

Петьо, и тук тем си пуснал и в карпа.
Най-добре, отиди до Ваня(Магазин ''Пъстърва'') и си избери нещо, тъкмо ще видиш наживо за какво иде реч!
''Времето е в нас и ние сме във времето,то нас обръща и ние него обръщаме'' - Васил Левски
respekt86
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 2:25 am

Re: Помощ за покупка на шаранджийски комплект

Мнение от respekt86 »

hshopov написа: Колега...регистриран си от 2011година с 6 мнения в една тема...или сега се зачете чак??? Правиш поръчка за след 2 седмици..добре ама ако се окаже че ти си некоректен и човека ти ги вземе тия въдици после какво да ги прави??? Не искам да ми отговаряш,не търся конфронтация,не се заяждам, не те познавам...Последен и наистина,приятелски съвет: На твое място бих изтрил горното си мнение ,веднага! Наясно съм,че и ти си си прав за себе си,но според мен така не се прави и не е окей! Поздрави!
Ама аз просто попитах дали мога да ги разгледам нещата, понеже не видях много неща в страницата като за мен. Къде видя, че съм поръчал нещо? Нищо не съм поръчвал! Поръчвам когато имам парите! Не търсиш конфронтации, но казваш неща които не са верни! Казваш, че не си му адвокат, но доказваш обратнто. Разбирам те, приятел си му. Аз също не търся конфронтации, просто се защитавам! Не съм започнал аз с това. И съжалявам, че се стигна до тук. Какво лошо съм казал и какво лошо съм направил? Плюе се по мен без съществена причина! Да го изтрия и да остане впечатлението, че съм виновен, така ли? Да изтрие той неговото- което беше преди моето, и тогава аз ще изтрия всичко излишно ;) Да, сега се зачетох :) Поздрави!
respekt86
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 2:25 am

Re: Помощ за покупка на шаранджийски комплект

Мнение от respekt86 »

kevlar написа:Петьо, и тук тем си пуснал и в карпа.
Най-добре, отиди до Ваня(Магазин ''Пъстърва'') и си избери нещо, тъкмо ще видиш наживо за какво иде реч!
Знам къде какво съм пуснал. Така се събират мнения от различни хора ;) Прости ми, че не купих старите ти стъкопласти за 60лв. ;)
Да спрем с илишните коментари вече, ако може :) Прав не прав всички почнахте да му се подмазвате на мой гръб.
respekt86
новобранец
новобранец
Мнения: 18
Регистриран на: Сря Яну 19, 2011 2:25 am

Re: Помощ за покупка на шаранджийски комплект

Мнение от respekt86 »

Аз викам направо да заключи темата, ако е възможно
Аватар
hshopov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1130
Регистриран на: Нед Дек 22, 2013 6:57 pm
Местоположение: гр. Пещера

Re: Помощ за покупка на шаранджийски комплект

Мнение от hshopov »

Нищо не си схванал от горния ми пост ама карай да върви ;) Май нищо не си схванал и от двата ми поста ама то си е до човек! АЗ НЕ СЪМ СЪДНИК-ПОДЧЕРТАВАМ ГО за втори път! Предположих , че така ще реагираш та прочети ги пак и отсей важните неща! Аз за разлика от теб нямам намерение да се обяснявам, като сополанко! Дал съм ти съвет...колегите също! Успех! П.П. Прочетох ти и темата в карпа...без коментар! Последен и наистина добронамерен съвет. Като тръгнеш да купуваш нещо.някога,каквото и от който и да е гледай да го купиш от РИБАР(преди всичко) ,а след това търговец отколкото само от търговец! Послушай и приятеля kevlar! Има разлика,повярвай ми ;)! Хайде със здраве,аз съм до тук!
Malemi написа:коркоман принципно са хубава марка , вярвам им
Заключено

Обратно към “Риболов на мирни риби”