Риболов на р.Камчия

Модератор: sapuna

ivo_stoev
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 265
Регистриран на: Чет Юни 29, 2006 2:33 pm
Местоположение: radomir
Обратна връзка:

Риболов на р.Камчия

Мнение от ivo_stoev »

Здравейте колеги! В средата на следващия месец мислим да отидем до Обзор, но мен престоя на плажа не е от най-приятните мероприятия, което бих издържал, за това се пойнтересувах къде на близо мога да практикувам :fishing3: . До колкото разбрах една от възможните дестинаций е устието на р.Камчия.
Бихте ли ми казали дали там е подходящ обект за риболовстване или има и някое друго по-подходящо място в района?
Мерси предварително за предложенията и вашите отговори.
Позрави и наслука
Аватар
RAAZIEL
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1436
Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 5:16 pm
Местоположение: Варна

Re: Риболов на р.Камчия

Мнение от RAAZIEL »

Камчия е една от най-бедните на риба реки в Бг.В устието бръмчът лодки за разходка през 5мин.и дигат вълни по метър...там риболова е изпитание...Ако ти се ловят кленчета,уклей и др.дребошлаци р.Двойница до Обзор ще те забавлява повече.Най-близкия язовир е Порой-там има риболов...Успех
ПАЗЕТЕ ЧИСТОТА НА ВОДОЕМИТЕ
Dragan123
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 177
Регистриран на: Сря Яну 29, 2014 7:53 pm

Re: Риболов на р.Камчия

Мнение от Dragan123 »

Здравей колега сега на Камчия е точния момент да си хванеш каракуда морунаш и чат пат бабушка.Не се притеснявай от лодките лови по възможност на фидер.От четири години горе долу ходя с баща ми на камчия почти всеки уикенд ако аз не отида той е там.И хваща не винаги но както казах сега е момента(демек лятото и ранната есен).Ако има нещо което искаш да знаеш питай.Говоря точно за някакви 2-3 км от устието нагоре по течението.
ianimar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 863
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 9:57 pm
Местоположение: Варна

Re: Риболов на р.Камчия

Мнение от ianimar »

и двамата колеги са прави,но ходи на плаж и послушай първия за яз.Порой
ivo_stoev
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 265
Регистриран на: Чет Юни 29, 2006 2:33 pm
Местоположение: radomir
Обратна връзка:

Re: Риболов на р.Камчия

Мнение от ivo_stoev »

Мерси за отговорите колеги,така и не намерих време да отида, но още веднъж много мерси.Успех!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на мирни риби”