Търся си компания...

Модератор: sapuna

Константин.Динков
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Юли 16, 2016 1:00 am
Обратна връзка:

Търся си компания...

Мнение от Константин.Динков »

Здравейте, риболовци, от доста време си търся колега риболовец. Почитател съм на мирните риби, но ходя и за хищници. Трябва ми някой който да може да ходи често за риба, защото човека с когото ходя много рядко е свободен. На 18 съм и съм от Русе, имам познания в риболова, но малко опит. Затова и си търся някого с когото да придобия този опит. Също така имам въпрос, пак за тези около Русе. Мисля да ходя на Текето, за шаранче, затова ако можете да предложите нещо много ще се радвам. Обмислям да хвърлям на царевица(с ванилия и чесън). Чудя се дали ще ми трябва вкиснала царевица или да пропусна, тей като ще имам 1,2 дъна. Който е ходил и познава мястото може да сподели къде е подходящо да се хвърля. Също така може да препоръчате някоя захранка(домашно да си я направя, защото така май имам повече успех), с която да сложа на фидера, тей като нямам как да храня, но и да може да се позлва за плувка. Благодаря предварително на всеки който помогне. Тези които са заинтересовани от предложението ми да ми пишат на лично. :fishing12: Наслука! :fishing2:
Аватар
emo vasilev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1943
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 8:05 pm
Местоположение: Перник

Re: Търся си компания...

Мнение от emo vasilev »

В този форум Русенците не са много и е твърде вероятно да подминат офертата ти !
Ето това е темата , която ще ти помогне да си намериш компания , пък и да научиш нещо -

viewtopic.php?f=140&t=5373&hilit=%D1%80 ... 1%81%D0%B5

Почваш ги на лични един по един , правите една ударна група и атакувате Дунава ! След това може и нас( по далечните ) да поканите !
Успех приятелю !
Константин.Динков
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Съб Юли 16, 2016 1:00 am
Обратна връзка:

Re: Търся си компания...

Мнение от Константин.Динков »

Много ти благодаря!! Ако станат нещата, ще викаме, нямай грижи..
Б.Митев
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Авг 16, 2017 11:51 am

Re: Търся си компания...

Мнение от Б.Митев »

Търся компания за риболов тъйкато нямам кола и компанията с която ловя риба са на море.Някой за петък или събота (София-Драгалевци)
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов на мирни риби”