Модератори "Морски раздел"

Модератор: emo vasilev

Заключено
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от Мilena »

Благодаря ти дядо Павле!
Ако позволиш едно допълнение към справката ти. Никога не съм започвала кавга, без да са наранили чувствата ми!
Да си жив и здрав! :wink:

И, ако позволите, и на мен ми се ще да добавя двама достойни в списъка с кандидатите, ако те естествено са съгласни: Аматьора Бс и rap66 :wink:
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Аватар
gergi_81
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Окт 19, 2014 5:55 am

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от gergi_81 »

Павел Три написа:Морета вече само на картинки гледам,но пък с интерес чета за морски риболов.
Ако някой иска да затрие този раздел,нека гласува за някаквО си милена.
От както се появи във форума,почти не остана някой с когото не се е заяла.
Справка- и в разни и в сомския и в ...където е " огрявала ".
За това,аз ако имам право на глас,още от сега -твърдо не.
Затова е демокрацията. Имаш право на глас, но нека е положителен. Гласувай за кой искаш да е модератор, а не кой не искаш.
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от Ачо ♣ »

Ако ми позволите и аз да се изАкам за пореден път в морската тема, макар че съм "земноводен", "сладководен" и нямаш нищо общо с морския риболов, както ме определили един от вас в черпаретата...!?!?

И с риск, за пореден път, да си навлека гнева ви, казвам- никой, ама никой, освен КИРО - стар "морски вълк", врял, кипял и имаш опит, не може да ви "озапти".....!!! Макар че не го познавам лично, аз отдавна съм в тоз форум и зная кой колко "струва"!!! А помощниците той сам да си ги избере!!!

Почти никой от вас не може да бъдете безпристрастен, имате много ЕГО и КОМПЛЕКСИ!!!!
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от Павел Иванов »

gergi_81 написа:Как ще протече гласуването и кога, ....
ДеЦка радУст , шарени баМбонки !
Изтъркаха ми се пръстите да пиша как и кога и все пак има неразбрали :roll:




Павел Три написа:...,аз ако имам право на глас,...

Да гласува в анкетата ще има право всеки регистриран потребител с изключение на тези които са с действащ БАНН .
Хубаво е обаче да не се забравя , че ще се гласува за модератори в "Морски раздел" .




Мilena написа:... Аматьора Бс и rap66 :wink:
Добавени са в статистиката от втора страница в темата .
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от Мilena »

Шаде! Велика е!
Научих я от полувинката си,за което му благодаря!
Поздравявам всички с това.Не съм кон с капаци. Нека разведрим обстановката с нещо извън темата и съществено близко до нея.
Поздрави към Всички!!!
https://youtu.be/LIgIgojL7Ns
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Аватар
rashkoto1
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 636
Регистриран на: Вто Май 30, 2017 1:28 pm

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от rashkoto1 »

Само да вметна, че се стигна до всичко това благодарение само на един- единствен и неповторим участник във форума
и пак заради него е целия този шум. Въпреки, че Жоро Инджов си изтърва нервите и си спечели предупреждение пак заради Тоя аз мисля, че е подходящ и ще се справя. Добрия1 и Радо-адвоката и наборчето също са много добри предложения(има и още 2-3ма). Другите подходящи се отказаха май и е несериозно недоказали се във форума по някакъв начин (освен общи приказки и др.) да се избира между тях.
От всичко най-обичам, гол по пясъка да тичам!
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от Мilena »

rashkoto1 написа:Само да вметна, че се стигна до всичко това благодарение само на един- единствен и неповторим участник във форума
и пак заради него е целия този шум. Въпреки, че Жоро Инджов си изтърва нервите и си спечели предупреждение пак заради Тоя аз мисля, че е подходящ и ще се справя. Добрия1 и Радо-адвоката и наборчето също са много добри предложения(има и още 2-3ма). Другите подходящи се отказаха май и е несериозно недоказали се във форума по някакъв начин (освен общи приказки и др.) да се избира между тях.
Нали не бе искал да покажат твоето"аз"?
Ако имаш номинация, нова. Давай!
Ще долувя вятъра, ако ли не ще си замълча. Умея да печеля!
С чисто сърце, умея и да губя.
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14917
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от Павел Иванов »

rashkoto1 написа:Само да вметна, ....
Въпрос на гледна точка !
Безпристрастен поглед на случващото се в онази тема ни показва непримиримост от някои , че друг може да прави нещо и да лови с него успешно без да е морски .
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
rashkoto1
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 636
Регистриран на: Вто Май 30, 2017 1:28 pm

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от rashkoto1 »

Павел Иванов написа:
rashkoto1 написа:Само да вметна, ....
Въпрос на гледна точка !
Безпристрастен поглед на случващото се в онази тема ни показва непримиримост от някои , че друг може да прави нещо и да лови с него успешно без да е морски .
Не си разбрал същността на проблема, но както и да е. Никой няма и не може да има нищо против някой да прави чепарета, да си ги продава и да си ги прави каквото си иска. ТОЯ ПРЕЦАКА ТЕМАТА и това е тази "непримиримост" за която говориш.
От всичко най-обичам, гол по пясъка да тичам!
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от lusienn »

:drinkers:
Сети ли се :drinkers:
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Аватар
gergi_81
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Окт 19, 2014 5:55 am

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от gergi_81 »

Павел Иванов написа:
rashkoto1 написа:Само да вметна, ....
Въпрос на гледна точка !
Безпристрастен поглед на случващото се в онази тема ни показва непримиримост от някои , че друг може да прави нещо и да лови с него успешно без да е морски .
Наистина ли си мислиш, че затова се дразня на Люси? Мислиш ли, че Люси е конкуренция на някой, който продава чепарета? Аз преди доста време му бях казал, че прсто няма начин хората, които взимат от моите чепарета или на Борката, на Митака, на дадо Иван и тн, да вземат нещо от него. Таргета на Люси са си неговата компания в Приморско и ентусиастите от София, които идват веднъж годишно за по 3 дена "на море". Никой не му се дразни за това, че прави чепарета, повярвай ми. Ако ме дразнеше това нямаше да му пратя бои да пробва да докара някакъв вид на чепаретата си, нямаше да го светна за флуорокарбона и не на последно място - НЯМАШЕ ДА МУ ПРЕПРАЩАМ КЛИЕНТИ! Даже и тук във форума съм писал на начинаещи риболовци да си взимат чепарета от него, ей така да видят дали този риболов е за тях. Павел Иванов, аз затова и ти бях писал, че си много далече от тази тема и няма как да вземеш правилно решение и да изчистиш всичко излишно. Евала, че си се заел да намериш човек, който да оправи нещата, но като цяло.., за много неща бъркаш, човече.
Аватар
rap66
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1126
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 12:01 pm
Местоположение: Varna

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от rap66 »

Аз определено не ставам за модератор. Помня като слон. Но директора на фабриката за камшици не е нужно да знае нещо за камшиците, за да е добър директор.
Аватар
nabor4eto
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 385
Регистриран на: Съб Май 25, 2013 8:04 am
Местоположение: Варна

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от nabor4eto »

така, като гледам не само темата за чепаретата е осрана тотално, а и почти няма тема, където някой да не се е издрискал, без да се съобразява , че спами и без да спазва никакви правила. Просто идва му нещо на ум и го цопва там където му падне. Както се е изказал колегата "rap66" - помня, като слон - и аз съм така, но и не само поради тази причина Не ми се заема с работата на модератор.
П.С..Благодаря за гласуваното ми доверие, но ще откажа....бих дал гласът си за "Добрия 1" - струва ми се за коректен и възпитан човек
Последно промяна от nabor4eto на Нед Фев 23, 2020 8:59 am, променено общо 1 път.
Ненавременното изпиване на втората чаша, обезсмисляло първата :drinkers:
Аватар
Мilena
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2593
Регистриран на: Съб Апр 27, 2019 12:00 am

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от Мilena »

-Milena - отказала се
Аз съм си АЗ :wink:
https://youtu.be/tAGnKpE4NCI
Аватар
gergi_81
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Окт 19, 2014 5:55 am

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от gergi_81 »

Явно всичко е много шум за нищо. Поне разбрахме, че никой няма да вземе мерки спрямо тоя софийски ********.
Последно промяна от gergi_81 на Нед Фев 23, 2020 4:37 pm, променено общо 1 път.
Заключено

Обратно към “Внимание!”