Модератори "Морски раздел"

Модератор: emo vasilev

Заключено
Аватар
gergi_81
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Окт 19, 2014 5:55 am

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от gergi_81 »

lusienn написа:Павка,от година и половина
Почна,една тенденция лично към мен,
В оная тема,но не им обръщам много
Внимание.
Не са много писателите в нея.
Ми те не пишат заради теб бе, Люсеинов! По какъв начин трябва да ти се обясни, че осра тема писана с години? Виж си само публикациите, виж си коментарите.... виж се в огледалото ако щеш! Кое толкова ти е трудно да разбереш, че си осрал цялта тема? Как може всички активни членове в тая тема да ти обясняват, колко си зле и че си се осрал тотално, и ти да се обясняваш, че имало тенденция лично към тебе? Няма ли покрай тебе някой НОРМАЛЕН, да ти каже, колко е зле положението, и че ти трябва помощ?
Последно промяна от gergi_81 на Нед Фев 23, 2020 9:23 pm, променено общо 1 път.
Аватар
gergi_81
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Окт 19, 2014 5:55 am

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от gergi_81 »

Павел Иванов написа: Иначе от към приказки и съвети цена нямаме , но когато се търси нещо да се свърши , по-добре друг .
Айде не се прави на ощипана госпожица. "Искам да направя модератори, ама да хареват Люси" И се замисли малко, защо хората не искат да се занимават с това.
Казах ти няколко пъти, ако искаш някой да изчисти темата - ще го направя - БЕЗПЛАТНО! - ама не искаш 8)
Пусни ме в номинациите да видим дали хората искат същото. Няма да ви барам нищо по морския раздел. Само ще върна първоначалния вид и идея на тази толкова важна и полезна тема.

Не знам кое е по-лошото в случая. Че Люси я е осрал, или че някой е допуснал да я осере.
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от lusienn »

Всеки има собствено мнение,
Аз пиша за себе си,
Разбери,че никой не искам да
Копирам,да ми дава наклон как
Трябва да си връзвам такъмите.
Не съм на Пловдивския панаир.
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Аватар
gergi_81
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Окт 19, 2014 5:55 am

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от gergi_81 »

lusienn написа:Всеки има собствено мнение,
Аз пиша за себе си,
Разбери,че никой не искам да
Копирам,да ми дава наклон как
Трябва да си връзвам такъмите.
Не съм на Пловдивския панаир.
Кой изобщо ти говори за кое как връзваш и кой копираш и тн. - Това при теб е безсмислено. Другаде ти е разколачено дюшамето на тебе.
Я прочети пак последните 3-4 страници от двете теми и опитай да осмислиш. Моля те, просто ги прочети пак и се опитай да разбереш. Как пък ВСИЧКИ ще ти казват едно и също, и ти даже няма да се замислиш, дали аджеба не си в грешка. Наистина ли си толкова неспособен да мислиш?
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от lusienn »

Всеки си има мнение,
Аз така го разбирам.
Всички,с които ходя за риба
Са доволни с мойте Чепарета,
И то много.
Стига ли ти :?:
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Аватар
radoadvokat
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 389
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 5:05 pm
Местоположение: Варна

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от radoadvokat »

gergi_81 написа:
Не знам кое е по-лошото в случая. Че Люси я е осрал, или че някой е допуснал да я осере.
И двете дядо попе и двете. Той модератора ако искаше нещо реално да се свърши, досега да го е свършил сам. Нали затова е модератор с права. Вместо да пуска анкети да бе вникнал в проблема. Но за две чепарета ......... Инак другите му виновни, че не искали модове да бъдат.
Каза го човека направо - морски, горски дървения шоп не се пипа.
Сполай Ви!!!
luka
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 139
Регистриран на: Нед Май 12, 2013 9:08 am
Местоположение: Болярово

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от luka »

radoadvokat написа:
gergi_81 написа:
Не знам кое е по-лошото в случая. Че Люси я е осрал, или че някой е допуснал да я осере.
И двете дядо попе и двете. Той модератора ако искаше нещо реално да се свърши, досега да го е свършил сам. Нали затова е модератор с права. Вместо да пуска анкети да бе вникнал в проблема. Но за две чепарета ......... Инак другите му виновни, че не искали модове да бъдат.
Каза го човека направо - морски, горски дървения шоп не се пипа.
Сполай Ви!!!

Абсолютно заставам зат това мнение ...все едно аз съм го писал.. точно и ясно :!:

Поздрави колега :drinkers:
Аватар
Павел Иванов
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14913
Регистриран на: Чет Фев 10, 2005 12:29 pm
Местоположение: София

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от Павел Иванов »

lusienn написа:...от година и половина...
Мей би лов :roll:


gergi_81 написа:Айде ....
Айде да не правим констатации на база "звездите така ми го говорят" ?
От една страна ме напъпля една асоциация с едно ДежаВю което ме кара да си мисля , че на бургаския 81ви набор , Чернобил силно е повлиял относно оформянето на последващата им психика още в ранно детство ....
От друга страна забелязвам тотално неглижиране към действащо предупреждение та се си мисля , че един месец почивка от форума ще ти дойде добре на тоя етап :wink:




radoadvokat написа:..... Но за две чепарета .........
Защо ли този извод ми изважда образа на Андрешко поставил си авантата за цел свише в живота и асоцииращ другите със себе си :roll:
Е , ще те разочаровам !
Аз лично никога не съм ловил , не ловя и нямам намерение да ловя с чепаре , няма никакви допирни с моят риболов .
Друг е въпроса , че спадаш пряко към "другите" които визираш в случаят опитвайки да неглижираш собственото си нежелание от към ангажираност за сметка на мърморене , нещо което си е резон в цялата страна за всичко от болшинството .
Знам , че ще ти е трудно да го разбереш , но все пак .....




Общо взето изначалното ми мнение , базирано на безпристрастен поглед върху оназ сюблимна тема , се потвърждава на 100% от последните трима морски взели участие в тази 8)
Спинингиста , разсширени вени нямаааааааа !

Риболовът е за разтоварване а не за натоварване!
Павел Иванов
Аватар
radoadvokat
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 389
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 5:05 pm
Местоположение: Варна

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от radoadvokat »

Добро утро, сега, за двете чепарета може и да съм пресолил манджата. Четейки си поста, който е насочен към теб колега излиза така както и звучи. Не исках да кажа, че точно ти си човека, който лови с на Люсиен чепаретата. Извинявам се.
Темата върви на опаки повече от година. Въпросния индивид се похвали няколко пъти, че модератор лови с неговите чепарета, факт. И като добавим факта, че ползва последните стотици страници за реклама против правилата, нормално е да се негодува срещу модовете.
Иначе, изключвайки темата за чепаретата, морския раздел си върви добре.
Колкото до морски и горски, пак казвам - в грешка си. Няма такова деление. Аз самия не правя чепарета, ползвател съм на такива. И нямам претенции за можещ. А стана ли модератор, първото нещо, което бих направил е да изхвърля люсиен от раздела. Пристрастен съм. Нещо, което е явно нежелано от управата на форума. Поне съм откровен.
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от lusienn »

Модератора е Кърцата,
И няма време от години за
Тоя форум,и съм предупредил
Че го спонсорирам за морето,
В оная тема.
Той пък с брат му снима филми за
Хоби тв,които не съм гледал все още.
И ми приятел от тоя форум както
И Админина.
Имаше риболовни срещи,
Събирахме се и се запознахме.
Аз нямам нито една обява,че
Продавам нещо в тоя форум.
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Аватар
radoadvokat
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 389
Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 5:05 pm
Местоположение: Варна

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от radoadvokat »

Незнам Люсиен, дъщеря ми е на осем и би разбрала за какво иде реч! Никой не ти търси сметка как си вадиш парите. Прави чепарета и прави с тях каквото намериш за добре. Никой не може да те ограничава, живеем в свободна държава. Но ти изкривяваш всичко, което правиш с начина по който го представяш. Раздаваш акъл на килограми на хора, които далеч преди теб са открили “ топлата вода”. Не тазбираш ли, че успя да настроиш хората срещу себе си по този начин. Най вероятно си добър човек, съдейки от подписа ти но така и не разбра, че начина по който се представяш е грешен.
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от lusienn »

Всеки си знае себе си.
На мен никой не ми пречи от вас,
Както писа Киро,всеки си наблюдава
Неговия район,и се подготвя за сезона
Според нуждите си.
Аз почнах с ефтини материяли,
И връзвахме заедно цялата група,
Но ги гледам че им е трудно
И бавно,та взех да ги правя сам
За всички,в началото купувахме
Общо материяла,сега си купувам
Сам всичко.
Подарил съм 1 година труд на моята
Група без пари.
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
luka
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 139
Регистриран на: Нед Май 12, 2013 9:08 am
Местоположение: Болярово

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от luka »

не,не тоя тип наистина не може да дигни повече от 6 /шес/ волта...
Аватар
dobria1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1561
Регистриран на: Сря Юни 24, 2009 9:58 pm
Местоположение: Варна

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от dobria1 »

Павел Иванов написа:
lusienn написа:...от година и половина...
Мей би лов :roll:


gergi_81 написа:Айде ....
Айде да не правим констатации на база "звездите така ми го говорят" ?
От една страна ме напъпля една асоциация с едно ДежаВю което ме кара да си мисля , че на бургаския 81ви набор , Чернобил силно е повлиял относно оформянето на последващата им психика още в ранно детство ....
От друга страна забелязвам тотално неглижиране към действащо предупреждение та се си мисля , че един месец почивка от форума ще ти дойде добре на тоя етап :wink:




radoadvokat написа:..... Но за две чепарета .........
Защо ли този извод ми изважда образа на Андрешко поставил си авантата за цел свише в живота и асоцииращ другите със себе си :roll:
Е , ще те разочаровам !
Аз лично никога не съм ловил , не ловя и нямам намерение да ловя с чепаре , няма никакви допирни с моят риболов .
Друг е въпроса , че спадаш пряко към "другите" които визираш в случаят опитвайки да неглижираш собственото си нежелание от към ангажираност за сметка на мърморене , нещо което си е резон в цялата страна за всичко от болшинството .
Знам , че ще ти е трудно да го разбереш , но все пак .....




Общо взето изначалното ми мнение , базирано на безпристрастен поглед върху оназ сюблимна тема , се потвърждава на 100% от последните трима морски взели участие в тази 8)
Ще го кажа директно без заобикалки.

"Спри да вадош от 100 кладенеца вода" за да спасиш един господин.
st_beer написа: Ако следеше темата за чепарета и какво направи с нея въпросния индивид мисля изобщо нямаше да задаваш подобни въпроси. Този същия за когото става дума оста е слабо казано толкова полезна тема за начинаещи хора , които евентуално решат да си правят сами чепарета. Ако прочетеш неговите постове всички са свързани с реклама на неговите чепарета и колко поръчки е направил и колко е вързал със сутрешното си кафе и т.н.
Това се водят рекламни постове с цел Търговия и си нарушение на правила.
Надявам се когато се избере нов модератор да се вземат адекватни мерки и това безобразие от негова страна да спре веднъж за винаги.
Нямам нищо против него или някой друг от потребителите. Просто трябва да се съобразяваме когато някой ни направи забележка ,че нещо не е ОК и не да правим напук да създаваме напрежение ,а да се извиним и вземем забележка..
От това трябваше да ти светнат не 1 а 20 лампи откъде идва проблема и че с натискането на 1 копче, нямаше да има нужда от всички драми!!!

Явно не ти стиска (сори за директните думи но, аз така меля брашно)

И за да бъда разбран правилно(няма как да не съм пристрастен към само 1 човек)
Ще приема предизвикателството само ако въпросния бъде премахнат. (то тогава няма да има и какво толкова да се модерира)

Проследи ли ми мисълта, макар че не е по различна от горенаписаното от колегите
НАЙ МИ Е ДОБРЕ ЛЯТО КАТО Е!!!
Изображение
Аватар
stareca
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 504
Регистриран на: Нед Фев 26, 2017 4:44 pm
Местоположение: Бургас

Re: Модератори "Морски раздел"

Мнение от stareca »

Пътеводителите скоро ще изригнат .Толкова много са загрижени за чепаретата.
Заключено

Обратно към “Внимание!”