ОТНОСНО НОВИ ПОДТЕМИ

Модератор: emo vasilev

Заключено
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

ОТНОСНО НОВИ ПОДТЕМИ

Мнение от КИРО »

Значи работата стои така.
Във форума си има достатъчно под теми,ще се използват вече съществуващите.Нови специално за морския няма да правим,ако всеки пише на точното място,ще най-добре за всички.
Молбата е преди да пускате нещо ново,проверете в целия форум дали го няма.
При питане към Барутчията,отговора е:

Изпратено на: Съб Авг 09, 2008 9:40 am
от barutchiata
Има си форуми за стръв, такъми и други.Нали форума си е рибарски, защо трябва да се разводняват нещата.То ако караме така ще станат много повтарящи се подфоруми.На мене ми прави лошо впечатление, че морските си пишат всичко в морския, половината теми местото им не е за морския.Коя е за монтажи, коя е за информация за водоеми, коя е за въдици и макара, коя за екипировка, ама те си блъскат всичко на едно място......та така.

Изпратено на: Съб Авг 09, 2008 10:14 am
От: barutchiata До: КИРО

Киро така си е бате защото като търсиш някакъв монтаж си отиваш в подфорума и си търсиш каквото ти трябва.Лошото е, че хората не изписват точно заглавията на темите

С което и аз съм съгласен.Всичко си е добре подредено,но трябва да се научим да го използваме.
Сега бягайте за риба,че има.Моята ще я чакам да порасне до утре.
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
Аватар
Моряка
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2969
Регистриран на: Пон Сеп 24, 2007 8:06 pm
Местоположение: Иван Димитров-Варна

Re: ОТНОСНО НОВИ ПОДТЕМИ

Мнение от Моряка »

КИРО написа:Значи работата стои така.
Във форума си има достатъчно под теми,ще се използват вече съществуващите.
Че бих казал добре,но Морски риболов се нуждае от поне насочваща тема(която ще е тази надявам се)в смисъл практикуващите морски риболов да питат тук и да бъдат насочвани по другите подфоруми с цел да свикнат да четат на правилното място. :wink: Поне на мен ми е гадно ако има тема с потенциал да бъде преместена и забравена. :( И така Бат Киро ,вижда се как се раздвижи Морския,покрай теб и пожелавам всички да сме всеотдайни и добронамерени.Моля се тази тема да не е мъртвородена. :roll: :smt023
А сега де? :roll:
runner
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Пет Юни 22, 2007 9:57 am
Местоположение: Варна

Re: ОТНОСНО НОВИ ПОДТЕМИ

Мнение от runner »

Сигурно ще кажете, че не съм прав, пък и не претендирам да съм такъв, но на мен лично ми е по-удобно всичко за морсния да е на едно място. Не че не преглеждам и другите теми, не че не се интересувам и от друг риболов. На практика обаче време не мога да отделя и на Камчия или Николаевка да отида, само някой друг мизерно къс час за по морето. И така постепенно ми се е свил, как да кажа - "живия интерес", само около морския риболов. И другите неща ги гледам, но вече само от любопитство. Това е моето мнение по въпроса, пък началниците ще кажат кое - как. То и така не е лошо, никак даже, но на едно място на мен лично ще ми е по-подредено. Ако може поне да продължат с толерантността както до сега и да не ги преместват темите.
Заключено

Обратно към “Внимание!”