Към колегите от Варна и не само

Модератор: emo vasilev

Аватар
Моряка
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2969
Регистриран на: Пон Сеп 24, 2007 8:06 pm
Местоположение: Иван Димитров-Варна

Re: Към колегите от Варна и не само

Мнение от Моряка »

hvdragon написа:http://www.pozvanete.bg/news.php?id=55218

Да си признае кой е колегата с порицанието!?!
Предупреден е и възрастен мъж
Ако му платим нета и му купим комп :lol: :lol: :lol:
Според мен от рибарите във Върна тук пишат 10-15 % :wink:
А сега де? :roll:
Аватар
felippemassa
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1365
Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 11:28 am
Местоположение: Варна, морето сините вълни
Обратна връзка:

Среща на морето- вълнолома

Мнение от felippemassa »

Здравейте !
Какво ще кажете да организираме някаква среща. Да е някаде в околността на Варна, например вълнолома.
Изображение
Изображение
Нека ако сте съгласни да определим дата. :D :D :D :drinkers: :drinkers: :drinkers:
runner
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 339
Регистриран на: Пет Юни 22, 2007 9:57 am
Местоположение: Варна

Re: Към колегите от Варна и не само

Мнение от runner »

Да, ве! И какво ще ловим? Да се знае каква ......нияда! ще е мероприятието. Ако искате да се изчака още малко съвсем да се стопли водата, да се сгамняса съвсем риболова, и да си направим (по хладинката) нощен, за сафрид и квото има - на светулки. Ами риба незнам, ама бира до изгрев...
Никога не съм хващал повече от 12 заргани, но винаги страшно съм се забавлявал!!!!
Мммм-даа! Важен е процеса!
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: Към колегите от Варна и не само

Мнение от КИРО »

Джулая ви е добър повод. :wink:
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
peichev
новобранец
новобранец
Мнения: 66
Регистриран на: Пон Апр 14, 2008 9:28 am

Re: Към колегите от Варна и не само

Мнение от peichev »

не съм сигурен, че точно тук е мястото, но все пак........ http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=373157
Аватар
baretata
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1118
Регистриран на: Вто Сеп 05, 2006 6:55 pm
Местоположение: varna

Re: Към колегите от Варна и не само

Мнение от baretata »

Областният управител на Варна се застъпи за въдичарите, които ловят в района на Морска гара
08.07.2009 15:50

Областният управител изпрати писмо до директора на дирекция “Пристанищна администрация” – Варна г-н Румен Арабаджиев и до изпълнителния директор на “Пристанище Варна” ЕАД г-н Данаил Папазов, в което се настоява за проверка и изясняване на възможностите за удовлетворение на исканията на въдичарите, които ловят риба в района на Морска гара.

Г-н Христо Контров иска още да се посочат местата, позволени за ловене на риба с въдици в цитирания по-горе район съгласно нормативните изисквания и да се даде обяснение на основание на какъв закон, нормативен акт или документ, въдичарите не се допускат да ловят риба от “Плочата”.

Писмото на Областния управител бе изпратено днес, на база на получено протестно писмо подписано от 154 въдичари срещу наложената забрана и след проведени срещи с началник отдел “Рибарство и контрол” – Варна към Изпълнителна агенция по рибарство и аквакултури Бейхан Хасанов, г-н Александър Станков - директор “Експлоатация” в “Пристанище Варна” ЕАД и представител на дирекция “Морска администрация”.

За резултатите от проверката и предприетите действия Областният управител трябва да получи писмен отговор в законоустановения седем дневен срок от датата на получаването на писмото.
Пашата обича смелите.
Публикувай отговор

Обратно към “Внимание!”