ДИСКУСИЯ-относно новите теми

Модератор: emo vasilev

Публикувай отговор
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: ДИСКУСИЯ-относно новите теми

Мнение от КИРО »

Оги,заключената тема се чете,само не може да се пише в нея.
Въпроса се задава в актуалната тема и там се отговаря.
Много си прав за повечето отговори-Писано е по темата ,чети.
На такива вече отговарям,че всеки нов ще му се вземе акъла ако почне да търси нещо по някакъв въпрос.
Затова исках дискусия,как ще ви е по лесно ?
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: ДИСКУСИЯ-относно новите теми

Мнение от КИРО »

чуруликпенчо написа:Няма смисъл от теми с по 200 страници обхващащи няколко сезона.
Това ще се получи след време,а дали е удачно ? :wink:
Да ги направим ли по години ?
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
Аватар
чуруликпенчо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1523
Регистриран на: Съб Ное 18, 2006 7:49 pm
Местоположение: Варна - Враца

Re: ДИСКУСИЯ-относно новите теми

Мнение от чуруликпенчо »

Гледам,че до този момент темите приключват от самосебе си с края на сезона. Гаранция,че след първата по-сериозна слука на зарган ще има нова тема и тя ще остане водеща за тази година ,пък към нея неусетно ще се присламчи и иларията. :D :D :D Предложението ми е да не разваляме нещо ,което работи.Мисля , че всички успяваме да се ориентираме в "Морския риболов". Да не говорим,че все пак сме сравнително по-малко потребители от сладководния такъв,пък и основните видове риби се броят на пръстите на едната ръка.
Няма дума в българския език,която в множествено число да завършва на "Й".
A. C.

Re: ДИСКУСИЯ-относно новите теми

Мнение от A. C. »

чуруликпенчо написа:Мисля , че всички успяваме да се ориентираме в "Морския риболов". Да не говорим,че все пак сме сравнително по-малко потребители от сладководния такъв,пък и основните видове риби се броят на пръстите на едната ръка.
Колега , можеш ли сега гледайки темите да ми кажеш къде около Варна по това се лови кая?
Аватар
1000n
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 834
Регистриран на: Пет Юли 04, 2008 10:21 pm
Местоположение: Родом от Варна, живеещ в София

Re: ДИСКУСИЯ-относно новите теми

Мнение от 1000n »

чуруликпенчо написа:Гледам,че до този момент темите приключват от самосебе си с края на сезона. Гаранция,че след първата по-сериозна слука на зарган ще има нова тема и тя ще остане водеща за тази година ,пък към нея неусетно ще се присламчи и иларията. :D :D :D Предложението ми е да не разваляме нещо ,което работи.Мисля , че всички успяваме да се ориентираме в "Морския риболов". Да не говорим,че все пак сме сравнително по-малко потребители от сладководния такъв,пък и основните видове риби се броят на пръстите на едната ръка.
Подкрепям и чуруликпенчо - If it ain't broke, don't fix it (Или "ако не е счупено, не го поправяй") :lol:
A. C.

Re: ДИСКУСИЯ-относно новите теми

Мнение от A. C. »

1000n написа:Подкрепям и чуруликпенчо - If it ain't broke, don't fix it (Или "ако не е счупено, не го поправяй") :lol:
Абсолютно съм съгласна с това, но за мен това не е ремонт а подреждане.Стоят теми , които са много стари и появява се някой и изкарва тема която отдавна не е актуална, за да запише едно мнемие не на място.(това е факт).Като човек който се интересува се връщам и аз на зад и се оказва , че е нямало защо да си правя труда. Форума е стравнително нов , ами ако са запази по дълго време?
Не споря само искам да ви провокирам да поглеждате нещата от повече ъгли.
Аватар
чуруликпенчо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1523
Регистриран на: Съб Ное 18, 2006 7:49 pm
Местоположение: Варна - Враца

Re: ДИСКУСИЯ-относно новите теми

Мнение от чуруликпенчо »

Колега , можеш ли сега гледайки темите да ми кажеш къде около Варна по това се лови кая?
Ето я темата:
http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=2&t=11153
Няма дума в българския език,която в множествено число да завършва на "Й".
Аватар
Моряка
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2969
Регистриран на: Пон Сеп 24, 2007 8:06 pm
Местоположение: Иван Димитров-Варна

Re: ДИСКУСИЯ-относно новите теми

Мнение от Моряка »

Е ако искате новаторство,направете важни теми за основните риби и други,то някой писа,че морски риболов е друга бира,и де факто теми ,като Качествени чепарета,бомбарди и влакна ,не са на място!Но си стоят!Е бъркаме с пръчка нещо?ТИли пък важна заключена тема с линк ВИж за чепаре в Тактика,Виж за Бомбарди и влакна пак там,както и да е ,това не е голяма болка,една анкетка,може да реши умуването! :wink:
А сега де? :roll:
A. C.

Re: ДИСКУСИЯ-относно новите теми

Мнение от A. C. »

А темата лихнус , какво да я правим?
Спред мен дори най-успешната актуална тема , темата за сафрида, лично на мен много ми помогна , благодарение първо на колегите от юга , после и на тези от севера, започва от 21 страница. Вярно е , че четем последните мнения , но ако искаме да проследим миграцията на сафрида тази година , защото нищо не е случайно и може много да ни помогме в последствие , трябва да се върнем от първите появи на сафрид тази година.
Надявам се да не звуча прекалено сложно и объкано, но за мене за да имаш успехи трябва и да наблюдаваш и да познаваш.
Няма да пиша повече по тези тема , мисля че казах дори повече от колкото е необходимо.
Късмет на модераторите.
Аватар
dobromir_bo
новобранец
новобранец
Мнения: 79
Регистриран на: Съб Фев 09, 2008 11:15 am
Местоположение: Варна

Re: ДИСКУСИЯ-относно новите теми

Мнение от dobromir_bo »

По-добре е да са разделени темите за различните видове риба .Той червея ,че е еднакъв еднакъв е ,но то и морето е Черно море.Всяка риба си има особености ,съответно отделна тема .На слука на всички !
петър василев

Re: ДИСКУСИЯ-относно новите теми

Мнение от петър василев »

1000n написа:- If it ain't broke, don't fix it (Или "ако не е счупено, не го поправяй") :lol:
Това ми се струва най-правилно :wink:Още от началото си е тръгнало грешно. Всяка риба си има тениките и тактиките при риболова ,местонахождение,привички,хранене и много други компоненти с които се различават видовете риби. Нищо общо няма заргана с иларията ,че се хранят с червей :lol: Според мен ,,,,,вид риба и тема,няма нужда от години.Интересува те заргана,влизаш в зарган и научаваш всичко,,,от най-старото до най-новото за заргана :wink:
hvdragon
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 118
Регистриран на: Съб Окт 06, 2007 7:59 am
Местоположение: Варна

Re: ДИСКУСИЯ-относно новите теми

Мнение от hvdragon »

май почнаха да се консолидират мненията. КИРО, защо не пуснеш една анкета, така и така сме в избори. аз съм за разделяне на темите по видове риба със съответното заглавие. разделянето на сезони е напълно излишно и обременяващо. темата трябва да е една, а който иска да чете само мненията от текущата година просто да не ходи по-назад.
Аватар
EU_BG_akademika
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 333
Регистриран на: Пон Мар 31, 2008 8:03 am
Местоположение: с.Пчелник област Варна

Re: ДИСКУСИЯ-относно новите теми

Мнение от EU_BG_akademika »

Хмммм, а аз не виждам каква нужда има от теми, навремето беше проста работа, пишеш каквото пишеш и то си върви едно след друго, каквото искаш питаш, сега е същото само дето е усложнено, аз чета всеки ден, и виждам колко повтаряемост има и на теми и на въпроси. Като има подфорум "морски риболов" най добре е всичко свързано с рибите и морето да се пише вътре. Хората които четът редовно няма как да изпуснат нещо важно, затова най-добре е информацията да стои месец примерно и да се самоизтрива.........
Така няма и да има нужда да се рови човек из темите, а преглежда за въпроса си, ако не намери отговор пита и все ще се намери кой да отговори.
Айде със здраве :D
И много риби :D :D :D :D
И биричка :drinkers: :drinkers: :drinkers: :drinkers: :drinkers:
Ако искаш да си щастлив 2 часа-напий се, ако искаш да си щастлив 1 месец- ожени се, ако искаш да си щастлив цял живот- стани рибар.
/китайска мъдрост/
Аватар
vatus56
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 865
Регистриран на: Пет Яну 02, 2009 1:33 pm
Местоположение: Бургас

Re: ДИСКУСИЯ-относно новите теми

Мнение от vatus56 »

Според мен различните видове риби задължително трябва да са разделени в отделни теми, това е ясно. Но не съм съгласен и с това, платерината да се нарича - илария /макар и кефалов вид, те са различни/, нито пък пеленгаса да се сложи в един кюп с черноморският кефал. Прекалено много се различават и по-външен вид, начин на поведение и хранителни навици.
Никоя риба не е по - важна от живота !
Дели
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 538
Регистриран на: Вто Окт 26, 2004 4:48 pm

Re: ДИСКУСИЯ-относно новите теми

Мнение от Дели »

Моето мнение е подобно на това на чуруликпенчо . Бих посъветвал сегашните модератори да поотпуснат форума. На мене ми заприлича на Полицейска академия. Нека да режат нецензурни и заядливи изказвания, но кой кога и каква тема да отваря според мен не трябва да се диктува. Маловажните и изчерпани теми сами остават назад.
Публикувай отговор

Обратно към “Внимание!”