Предложение за изграждане на хелинг в Бургас

Модератор: emo vasilev

lefera1
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 353
Регистриран на: Вто Яну 13, 2009 11:13 am

Re: Предложение за изграждане на хелинг в Бургас

Мнение от lefera1 »

Внимавайте с Плевналиев, че току виж ви пратил Багера. :) :finga: :axe:
Venkicha
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 229
Регистриран на: Чет Май 14, 2009 9:33 pm
Местоположение: Бургас

Re: Предложение за изграждане на хелинг в Бургас

Мнение от Venkicha »

И аз съм "ЗА" ! И с другата ръка пак съм "ЗА" ! Трябва да има такова съоръжение без значение къде. Морски град сме все пак. Доверявам се на Булти и го подкрепям безусловно. Дерзай !!! И на дали ще има бургазлия който да не те подкрепи в такова начинание.
Най-посещаваният риболовен форум : въй въй въй.nariba.com
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Djack
новобранец
новобранец
Мнения: 55
Регистриран на: Пон Юли 13, 2009 8:58 pm
Местоположение: Бургас

Re: Предложение за изграждане на хелинг в Бургас

Мнение от Djack »

Venkicha написа:И аз съм "ЗА" ! И с другата ръка пак съм "ЗА" ! Трябва да има такова съоръжение без значение къде. Морски град сме все пак. Доверявам се на Булти и го подкрепям безусловно. Дерзай !!! И на дали ще има бургазлия който да не те подкрепи в такова начинание.
+1
Акъла в главата идва бавно и болезнено, много е вероятно и да не се появи изобщо, тогава остава само .... болката!
a.c.MILAN
новобранец
новобранец
Мнения: 13
Регистриран на: Вто Ное 16, 2010 11:30 am
Местоположение: БУРГАС

Re: Предложение за изграждане на хелинг в Бургас

Мнение от a.c.MILAN »

Кой ще разреши там- не ми е много ясно, ама на старите буни с/у плочата може да се помисли! Все пак " ЗА"
Аватар
ivalpetkov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 867
Регистриран на: Нед Ное 22, 2009 10:00 am
Местоположение: Бургас - Созопол

Re: Предложение за изграждане на хелинг в Бургас

Мнение от ivalpetkov »

мечтата ни никога няма да стане реалност-не и тук в бургас,където за бедните рибари никой не е мислил и няма и да помисли.тука играят сериозни корпоративни интереси в други насоки.. :evil: морски град без пристан за лодките,без място да хвърлят хората по 1 въдица и така на татък-това е реалноста :oops: няма какво да си разпределяме тука тоз парцел и онзи парцел за хелинг-те за други работи са отдавна разпределени :( но все пак редно е да има такова място в този град :)
Аватар
YordanDanev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1916
Регистриран на: Пон Дек 29, 2008 5:49 pm
Местоположение: Бургас - Нюрнберг

Re: Предложение за изграждане на хелинг в Бургас

Мнение от YordanDanev »

Булти подкрепям те със две ръце. От евения плаж до солниците не се стопанисва и е оставен на произвола, защо там да неможе да се изгради такова съоражение.
Изображениеима ли комат кучета много
Аватар
salmo
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 495
Регистриран на: Пон Яну 19, 2009 4:59 pm
Местоположение: Бургас

Re: Предложение за изграждане на хелинг в Бургас

Мнение от salmo »

Наистина би било чудесно да се предприеме нещо по този въпрос , но откъде да се започне и как , аджиба , :smt017 хал хабер си нямам :smt102 ...
Все пак , идеята си заслужава и ако се развие тази тема може и да се получи нещо... :idea:
ИзображениеYou'll Never Walk AloneИзображение
Аватар
lisygera
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 149
Регистриран на: Нед Юли 08, 2007 9:44 pm
Местоположение: БУРГАС

Re: Предложение за изграждане на хелинг в Бургас

Мнение от lisygera »

Аз съм за, предлагам мястото ако не е до капани да е до фрегатата зад приморец
от страх файда няма
hunte
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 189
Регистриран на: Нед Сеп 05, 2010 6:19 pm
Местоположение: Бургас и по света

Re: Предложение за изграждане на хелинг в Бургас

Мнение от hunte »

и аз подкрепям идеята!
И лошия ден в риболова е по-добре от добър ден на работа
miro_bs
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 123
Регистриран на: Съб Авг 29, 2009 9:31 am
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Предложение за изграждане на хелинг в Бургас

Мнение от miro_bs »

Булти мястото което си предложил е абсурдно и неудобно.
Абсурдно е защото плажа е даден на концесия за още дълги години и общината нищо не може да направи. Да не говорим че там е държавна собственост.
Мое мнение е че хелинга трябва да бъде на подходящо място както на сушата така и на морето.
1. Дори и да се изгради там кадето казваш тои няма да може да се ползва защото е почти невъзможно да се стигне с кола с ремарке през Август.
2. Там няма дълбочина. Можеш да пуснеш гумена лодка но не можеш да пуснеш 6-7 метра пластмасова, а когато се изгражда подобно съоражение не трябва да се гледа само на мен какво ми трябва трябва да е одобно за всички.

Според мен като се предлага нещо е по-добре първо да се помисли къде е подходящо място и да се предложи там.
А за да е подходящо трябва да има широк път и дълбочина поне 2 м. Ако всеки даде предложение за място може и да се избере подходящо и тогава кмета да откликне. А аз знам че тои също е запален по лодки.
Мисля че Варналии имат много повече подходящи места от нас.
Последно промяна от miro_bs на Съб Дек 04, 2010 5:13 pm, променено общо 1 път.
Аватар
ivalpetkov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 867
Регистриран на: Нед Ное 22, 2009 10:00 am
Местоположение: Бургас - Созопол

Re: Предложение за изграждане на хелинг в Бургас

Мнение от ivalpetkov »

на жезъла ,ама е малко извън града....което донякъде е предимство :)
Последно промяна от ivalpetkov на Нед Дек 05, 2010 11:20 am, променено общо 1 път.
georgi_bs_81
новобранец
новобранец
Мнения: 55
Регистриран на: Вто Апр 20, 2010 8:16 pm
Местоположение: Бургас

Re: Предложение за изграждане на хелинг в Бургас

Мнение от georgi_bs_81 »

Булти ето "ЗАКОН ЗА МОРСКИТЕ ПРОСТРАНСТВА, ВЪТРЕШНИТЕ ВОДНИ ПЪТИЩА И ПРИСТАНИЩАТА НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ", ако може да помогне с нещо... :wink:

http://rapidshare.com/files/434987023/Z ... 112010.doc
Изображение
Аватар
Шморхи
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 742
Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 5:08 pm
Местоположение: Бургас

Re: Предложение за изграждане на хелинг в Бургас

Мнение от Шморхи »

Къде е този жезъл?
Разликата между английските ,руските и българските форуми:
в английския форум задаваш въпрос, отговарят
в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо
в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост
sarov
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 114
Регистриран на: Сря Сеп 02, 2009 8:48 pm
Местоположение: БУРГАС

Re: Предложение за изграждане на хелинг в Бургас

Мнение от sarov »

Идеята е чудесна но дали ще доживеем да я видим реализирана ....не зная ...то не са разрешетелни...то не са проекти ...бюрокрация и финансиране .Ако зависи от нас ...нещата са ясни..ще се съберем и ....речено--сторено . Нали има замислено нещо такова да се прави към Сарафово уж там трябва да са и рибарите и яхтсмените ...пък и мястото не е от най-лошите нали все пак Сарафово е квартал на Бургас .А да видим дали кмета ни е наистина БУРГАЗЛИЯ или като предишнити кметове само голи обещания ....особенно около НИКУЛДЕД ....И КАТО МИНЕ ПРАЗНЕНСТВОТО ...старата песен на нов глас ...


Весело посрещане на празника ....и да благодарим на СВ.НИКОЛА за щедроста му.На празнуващи те ...НАЗДРАВЕ ...На именниците ....да са живи и здрави ...а на всички БУРГАЗЛИЙ...здраве късмет и много успехи .И нека лодките ни са все повече ....и по-красиви ...
Аватар
ivalpetkov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 867
Регистриран на: Нед Ное 22, 2009 10:00 am
Местоположение: Бургас - Созопол

Re: Предложение за изграждане на хелинг в Бургас

Мнение от ivalpetkov »

Шморхи написа:Къде е този жезъл?
ми там извън сарафово -дето е тръбата на пречиствателната станция,там където почват буните преди поморие-нали има и път и плажче и всичко....с кола се застава на самата буна жезъла,широко е,дълбоко е и така :)всичко е от бетон и тетраподи,масивно....на никой няма да пречи,има място за паркингче-само не съм наясно с парцелите наоколо :( влиза се с кола от няколко места...
Публикувай отговор

Обратно към “Внимание!”