Отстраняват шефа на ИАРА

Модератор: emo vasilev

Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от krokibg »

bantumi написа: Обаче Бойко е забравил,че трябва да слугува и на народа,защото храним и него!Не може министър председател да си позволява такова поведение,поне от уважение към народа,трябва да си промени държанието.
Добре бе човек,какво да промени,аз не съм му адвокат но като премиер,това е единствения наш премиер,които се приема във целия сват без резервно.Нашите като говорят глупости,хората преценяват нещата.Рейтинги,простотии,тук всичко е манипулирано.Като имаш претенции,вземи ни осветли какво трябва да направи и да промени.Има си образование,хора с трети клас килийно не стават генерали и премиери.Тъпак не е в състояние да стигне там където е.Убеден съм че има хора които го плюят че бил тъпак,обаче даже не са му и на образованието,но иначе се изказват като че ли са с по три висши !!!

П.П Пропуснах да ти кажа и насоча,да поглеждащ чат-пат новините,да видиш хората как го приемат,прегръщат го и турци и българи и цигани.С какво е обидил народа,така и не съм видял .Тоя дето го уволни от Варна,нещо да не ти е роднина бе :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от Ачо ♣ »

naskobo написа:....но пощадете ни поне тук от тъпизмите за най-най... :finga: ...............
Само не схващам тия средни пръсти на кого ги показваш!? И какво те кара да бъдеш съдник кой пише тъпизми, в какво се почувства засегнат,за да бъдеш"пощаден" от тях.Форумът е свободна територия на словото,който иска пише това което мисли и не задължава никого да се съгласява с него,но пък и няма право да определя кое е тъпизъм и кое не,дори и тогава когато не е съгласен с мнението на някого! :wink:
naskobo написа:Абе хора вие за политика във рибарски форум ли се карате,.....
Да ! Има нужда понякога и в риболовен форум да се спори за политика,защото е казано от много по-умни хора от нас,че :-"Всичко е политика,приятелю! В конкретния случай именно тя е в основата на тоталната разруха през последните 20 години на всичко,включително и това,което нас най-много ни касае като риболовци !? И поради тази причина трябва да се вземат радикални действия за преструкторирането на ИАРА,защото дейността и е тотално неефективна и това всички го виждаме-една или две оставки не решават проблема!?
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
bantumi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 694
Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 3:47 pm

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от bantumi »

Л.ВИЧЕВ- krokibg написа:
bantumi написа: Обаче Бойко е забравил,че трябва да слугува и на народа,защото храним и него!Не може министър председател да си позволява такова поведение,поне от уважение към народа,трябва да си промени държанието.
Добре бе човек,какво да промени,аз не съм му адвокат но като премиер,това е единствения наш премиер,които се приема във целия сват без резервно.Нашите като говорят глупости,хората преценяват нещата.Рейтинги,простотии,тук всичко е манипулирано.Като имаш претенции,вземи ни осветли какво трябва да направи и да промени.Има си образование,хора с трети клас килийно не стават генерали и премиери.Тъпак не е в състояние да стигне там където е.Убеден съм че има хора които го плюят че бил тъпак,обаче даже не са му и на образованието,но иначе се изказват като че ли са с по три висши !!!

П.П Пропуснах да ти кажа и насоча,да поглеждащ чат-пат новините,да видиш хората как го приемат,прегръщат го и турци и българи и цигани.С какво е обидил народа,така и не съм видял .Тоя дето го уволни от Варна,нещо да не ти е роднина бе :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Не си прав!Точно в България хора с 3ти клас стават премиери и генерали,затова ни е такова положението!Кадърните хора напуснаха страната точно заради такива управници и заради последните 20 години управление!
Вчера кълвеше,днеска не ще!
badema
новобранец
новобранец
Мнения: 50
Регистриран на: Чет Сеп 02, 2010 9:26 pm
Местоположение: Кричим
Обратна връзка:

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от badema »

Бате Бойко е пич! Срам ме е ,че това е нашият министър-председател ,но за народната простотия той е дар Божи! Щастлив съм и изпълнен с възхищение че боса на рибната мафия си е подал оставка!!!Заповядай на риба при мен бат Бойко -да половим и поговорим и тогава не оставки ,а прокурори ще трябват!
През октомври миналата година като собственик на рибарник изпратих жалба до министъра на земеделието,шефа на ИАРА изправи срещу мен цялата държавна машина да ме накаже за наглостта ,че се жалвам......Жалвах се от водната/енергийната/ мафия и незаконната рибна мафия .След като не можаха да ме уплашат миналата седмица посредници ми предложиха евро -пари /които не съм искал!/,но само ако се разбера с големия шеф на ИАРА !!!Настояваха за среща за миналия петък,но след като им казах че първо ще довърша започнатото и след това ще мисля за евро -проекти, просто срещата не се състоя......Под ниво министър всичко е БОКЛУК!
peshocmeta
новобранец
новобранец
Мнения: 27
Регистриран на: Вто Яну 18, 2011 1:09 pm
Местоположение: Варна

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от peshocmeta »

badema написа:...Под ниво министър всичко е БОКЛУК!
Само не разбрах защо под цитата не си писал нищо ?
КИРО
Цитата го съкратих де. :wink:
Публикувай отговор

Обратно към “Внимание!”