Отстраняват шефа на ИАРА

Модератор: emo vasilev

Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от krokibg »

Само едно ще кажа,аз до сега освен крадене и дръгнене,от страна на всички управлявали ни до преди Бойко,не съм видял.Ако някои каже че нещо са направили,ще го почерпя кашон от това което пие :idea: Толкова неща трябваше да направят още когато дойде демокрацията,нищо никои не направи.Сега имат наглостта,когато той прави,да го обвиняват че бил некомпетентен.Повечето пишещи тук не са обвързани партийно,аз също.Има обаче хора които явно се отличават политическите им пристрастия.Никога не съм подкрепял никои,освен ако не го познавам лично и знам какъв човек е,но сега като гледам жалките им напъни да го свалят,и наглите им лъжливи муцуни по телевизора да ни обясняват как той ги бил нарочил и било политически натиск,направо ми се плаче.Оная министърката,старата кранта с милионите,ония миндил Р.Овч,и още много такива като тях,няма да ви казвам колко пари откраднаха.Намерете стари кадри и я вижте каква дрипла беше докато не стана министърка и в последствие какво коренно преобразяване се получи,накити,скъпи тоалети,прически,коли и най лошото,гадното и лъжливо говорене,което само сляпи елементи като някои колеги,не са видели.Казвате че Бойко бил мутра :shock: :shock: :shock: Колко от вас Бойко е рекитирал ???На колко от вас Бойко им отне колите,имотите и парите ???Колко човека от вас са свидетели на нещо извършено от Бойко.Има един елемент наш общ любимец,които от хиляди километри заклеймява хора които нито е виждал,нито познава.Говори и пише за тях като човек ял и пил с тях денонощно,знае какви убийци са,крадци и мошеници,и това от няколко хиляди километра.Какво да говорим,вие или сте сляпи или тъпи,средно положение НЯМА.Доста дълго време се съпротивлявах когато ни наричаха тъпаци,овце и стадо мърши,но като ви гледам колко сте сляпи,не ми пука вече какво ще става в държавата,просто си го заслужавате.Вижте се само,денонощно пищите/говоря за определени хора/ че ИАРА не работела,бракониерите си дерибействали,а вие сте биле ущетени защото нямало риба :!: :!: :!: Е,човека му докладват че някои не си е вършел работата както трябва,уволнява го,както аз бих уволнил всеки които не работи.Това в наша полза ли е или НЕ ???питам Ви,ако го остави,ще е тъпак че нищо не прави,когато уволни някои,веднага става мръсник и всякакъв,защото бил уволнил човека.Е,няма угодия за вас,това ме дразни,за мене щом е уволнен,нещо има,няма да го уволни без нищо.Нека уволнява,новите да се стряскат и да си вършат работата.ако съумее и да вкара в затвора няколко елемента,другите ще се замислят дали да правят далавери и ще работят.Когато нещо не става с думи,и човек не разбира от приказка и си прави каквото иска,единствените начини да го накараш да си свърши работата са или да го стреснеш че ще има проблеми,или да го натупаш.Е,Бойко метна няколко шамара на двама-трима,отишли да искат далавери,но веднага след като се разчу,спряха да искат баница без пари.Спирам че нещо много се разписах,отваряйте си очите,особено Софиянци,прави ви пътища,метро,оправя ви улиците,паркове,езера,вело алей,детски градини строи защото тези които ги имахте ги продадоха предишните управляващи и т.н и т.н.Не ме интересува кои ме управлява,но аз понеже съм се навирал тук-таме,виждам че нещата взеха корено да се променят.Спряха да ми искат рушвети,като се развикам и вдигна джабола,започват да си вършат работата по учрежденията като самолети,и още куп неща които преди това бяха просто немислими.На мен,тези дребни наглед нещица ми правят впечатление,но на кьоравия и в гъза да му ги навреш,няма да ги види :idea: :idea: :idea: Явно тук има такива хора с широки ануси,трябва им нещо по-масивно за да го усетят :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от krokibg »

bantumi написа:
Не знам кой пише от друг ник,ама ти май си се взел много насериозно...С прост човек няма да водя спор!Не разбирам само,къде я виждаш тази демокрация в момента?А за това,че Борисов върши нещо си прав,той върши УНИКАЛНИ простотии ежедневно!
Вярно е,уникален тъпак си :idea: Взел съм се на сериозно викаш ??? За сериозност говориш,достатъчно отговорен и сериозен човек съм,доказал съм го и в живота и пред хората които ме познават.Само като ти прочете човек ника му става ясно защо си го сложил !!! Простотията е повсеместна болест в България за съжаление,и за това,те оставям да си тънеш в нещастния живот на мишка скрила се зад шибан ник :idea: :idea: :idea:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
bantumi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 694
Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 3:47 pm

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от bantumi »

Л.ВИЧЕВ- krokibg написа:
bantumi написа:
Не знам кой пише от друг ник,ама ти май си се взел много насериозно...С прост човек няма да водя спор!Не разбирам само,къде я виждаш тази демокрация в момента?А за това,че Борисов върши нещо си прав,той върши УНИКАЛНИ простотии ежедневно!
Вярно е,уникален тъпак си :idea: Взел съм се на сериозно викаш ??? За сериозност говориш,достатъчно отговорен и сериозен човек съм,доказал съм го и в живота и пред хората които ме познават.Само като ти прочете човек ника му става ясно защо си го сложил !!! Простотията е повсеместна болест в България за съжаление,и за това,те оставям да си тънеш в нещастния живот на мишка скрила се зад шибан ник :idea: :idea: :idea:
Абе тъпака май си ти,щом само обиждаш... :drinkers: Поне до твоето ниво няма да падна никога!
Вчера кълвеше,днеска не ще!
Аватар
hristoogi
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 255
Регистриран на: Нед Апр 25, 2010 11:31 am
Местоположение: London,Plovdiv

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от hristoogi »

Трябва момчета ,трябва да го махнат и не плачете за него след като не прави нищо или поне не достатъчно .Същото е като с транпортният министър(бившия ).Няма време да го припознават или може или не .Аз предлагам даже и новият на ИАРА ако няма до няколко месеца резултат от работата му и него да сменят .Той ако не може да си стегне разпасаната пасмина от псевдо надзиратели , или смени мърльовците ,то значи не става и е със тях .Със сигурност съм съгласен със Киро и Кроки ,че има защо да бъде махнат .Още повече ,че Киро е от района и вижда на яве какво става .Искате зарибяване и контрол по водоемите не плачете срещу Бойко тогава . Поне има смелост да промени нещо .Да не би да бяхте по доволни ( или някоИ ) Да ..... от оня очилат мишок ,в близките години .
В интерес на истината на ГАНЯ му трябва остен .Не може все на нас всичко да ни удисва .Ако може да е вътре , ама и малко около или винаги да има ама.... Кроки каза ,полу-бременни няма .Твърдо съм за смяна до правилните хора .Надявам се на повече мнения и от Варненския район . :P :P
Аватар
Ачо ♣
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5826
Регистриран на: Пон Яну 17, 2011 10:45 pm

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от Ачо ♣ »

bantumi написа:........Какво толкова е направил Борисов за хората?...........
Не ми се спори поради много причини,но съм любопитен да разбера,какво са направили повече за хората,управниците ни преди Борисов!? Предварително ти благодаря за отговора ! :wink:
Не можеш да отложиш неизбежното. Защото рано, или късно стигаш до мястото, където неизбежното просто седи и чака.!!!
salmohunter
новобранец
новобранец
Мнения: 31
Регистриран на: Пет Дек 24, 2010 4:09 pm

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от salmohunter »

Ще напиша само няколко неща по темата.Мога да кожа ,че определено много се радвам за това, че са го махнали.От досегашните шефове на ИАРА този беше определено най-некадърният,най-мазният и най-КОРУМПИРАНИЯТ от всички.Работа каква е свършил???...........абсолютно никаква само заплата и далавери..............и здрав гръб за бракониертвото.Да не говорим ,пък че за подобна позиция като неговата се иска опит в тази сфера та за това ми беше чудно , кой изобщо го назначи там ( от китарист), но това вече е друга тема.....в ИАРА малоумните назначения не са нещо ново и едва ли скоро ще се спре с тази практика.
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от krokibg »

Телескоп написа:
bantumi написа:........Какво толкова е направил Борисов за хората?...........
Не ми се спори поради много причини,но съм любопитен да разбера,какво са направили повече за хората,управниците ни преди Борисов!? Предварително ти благодаря за отговора ! :wink:
Телескоп,БАНтуМи няма как да ти отговори,за това се иска трезво мислене,необвързаност с партия и желание да се видят промените и добрите неща които се правят,въпреки огромните манипулации които се тиражират по негов адрес.Спирам да пиша че просто съм бясен на хорската простотия.

БАНтуМи,скрий се от където изпълзя,няма смисъл да се напъваш,умствения ти багаж не е достатъчен да се огледаш около себе си,да се обърнеш назад и да направиш едно просто анализиране на това,какво беше и какво става.Кой е прост или не,живота ще покаже,всеки си живее с акъла или простотията,кои-каквото си има.Нямаш елементарната способност да вникваш в написаното и достойнството да дадеш заслуженото на човека,които наистина единствен до сега се опитва реално да направи нещо.Ще ги уволнява въпреки теб,въпреки напъните на такива като теб да омаловажите направеното от него.Поздрав на всички трезво мислещи,ако Бойко не оправи нещата,НАШИТЕ родители,ще продължават да мизерстват,ние и децата ни ще се мъчим като грешници за да слугуваме на Догановци,Станишевци,Първановци,Р.Очаровци,Р.Петковци и т.н ит.н.Роби искате да сте,воала останете си такива.Тези които не искаме да сме роби,ще си я караме по нашенски пък кавото стане :finga: :finga: :finga:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
Аватар
Skorpi
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1226
Регистриран на: Чет Яну 27, 2005 1:28 pm
Местоположение: St -Zagora

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от Skorpi »

Аз си мисля че трябва да мине поне още 20 години та всичко старо и гнило да се изчисти и едва тогава нещо наистина щв се промени С тия сенджир марки и баджанаци и шуралаци - има цели заводи , учреждения дето са семеина марка :D
Бестрашния умира веднъж, страхливецът-хиляди пъти
Изображение
Аватар
hristoogi
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 255
Регистриран на: Нед Апр 25, 2010 11:31 am
Местоположение: London,Plovdiv

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от hristoogi »

Може и 20 г . да са,стига това старото и загнило да не се просмуче от младока .Примера ни и калпавия мантапитет са много ВАЖНИ .
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от КИРО »

Skorpi написа:Аз си мисля че трябва да мине поне още 20 години ..........:D
Те минаха ве ...... :lol:
Аз пък остарях с повече от 20. :D
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
galin don4ev
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 214
Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 5:27 pm
Местоположение: Варна

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от galin don4ev »

Защо бил уволнен господин Явор Недев, ами защото някакви негови подчинени не си били свършили работата и той си подал оставката .Ами според мен, така трябва да постъпи всеки един уважаваш себе си шев назначен на такава държавна работа.И да няма такова нещо като ама той малко по добре бил от предния ,ами или си върши всичко както му е по реда или хваща пътя.Какво става в една фирма когато има проблем ,то той се отстранява.А за това кой какъв ,ами ние сме си ги избрали всичките от 89г. до сега и защо все чакаме някой да дойде и като с вълшебна пръчица да ни оправи ами това зависи изцяло от нас, даже и по конституция е така.А за рибите еми пак ние сме си виновни,тук много се кефим като напише някой че е направил зарибяване,ами да хората правят. Без някой да ги е назорвал ,направиха сдружение "Свети Никола" очредиха клуб балканска пъстърва и си правят такива хубавиннии а повечето само им се кефим пред комапа.Абе като цяло ние сме свикнали все някой друг да ни свърши черната работа а ние да седим и да чакаме на готово май и все ние за нищо не сме виновни все някой друг ни е виновен.И това за роба страшно много ми хареса и е вярно.Айде че много глупости написах и аз,Останете си със здраве и много пълни живарници и не забравяйте какво е позволеното количество да занесем в къщи,БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ВСИЧКИ
Аватар
naskobo
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2319
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 5:15 pm
Местоположение: София

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от naskobo »

Абе хора вие за политика във рибарски форум ли се карате, че даже се обиждате :shock: :o Който си харесва Боко да си гласува за него, който не- за който му е кеф или да ходи за риба, но пощадете ни поне тук от тъпизмите за най-най.... :finga:
А що се отнася за ИАРА, те наистина са неадекватни и смяната на шефа едва ли ще промени нещо. Например забраната тази година- ами тя трябваше да започне сега :idea: Виждате, че няма теми за сполучливи излети, няма и да има скоро. Рибата не е хвърлила хайвера и не е активна. Затова вместо да спорим за глупости, нека се опитаме поне този месец да се придържаме към нормата и да пускаме видимо напомпаните риби. Не вярвам много на всичките релийзаджии- виждал съм само един човек от форума наживо как пуска риба :?
Нещата трябва да са възможно най-прости, но не и повече от това! - А. Айнщайн
bantumi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 694
Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 3:47 pm

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от bantumi »

Аз никого не съм обиждал,просто в този форум все още е забранено да изказваш мнение...
Вчера кълвеше,днеска не ще!
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от krokibg »

Кой какво ти е забранил,манипулирате написаното и изопъчавате истините,това ви е проблема.А ти къде се бъркаш,като си тотално неадекватен да напишеш нещо смислено.Как да кажа на черното бяло,то си прозира от само себе си.Или си младок или просто не си в час.Гледай си другите занимавки,остави на по-старите да знаят повече за това какво е било,кои какво е направил и кои какво прави.И много ви моля,ще си говорим за политика в тия теми,ще си говорим защото някои трябва да ви накара да се размърдате и да се събудите.Стига са ни правили на маймуни :evil: :evil: :evil:

В интерес на истината,темата трябва да е "Разни",единствено в това е проблема.Ако искате да си траете,трайте,за това сме на такова дередже.Те не работят а трябва да го правят.Искефих се на Бойко като им каза в прав текст че трябва да ни слугуват,защото ние ги храним :idea: :idea: :idea:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
bantumi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 694
Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 3:47 pm

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от bantumi »

Л.ВИЧЕВ- krokibg написа:Кой какво ти е забранил,манипулирате написаното и изопъчавате истините,това ви е проблема.А ти къде се бъркаш,като си тотално неадекватен да напишеш нещо смислено.Как да кажа на черното бяло,то си прозира от само себе си.Или си младок или просто не си в час.Гледай си другите занимавки,остави на по-старите да знаят повече за това какво е било,кои какво е направил и кои какво прави.И много ви моля,ще си говорим за политика в тия теми,ще си говорим защото някои трябва да ви накара да се размърдате и да се събудите.Стига са ни правили на маймуни :evil: :evil: :evil:

В интерес на истината,темата трябва да е "Разни",единствено в това е проблема.Ако искате да си траете,трайте,за това сме на такова дередже.Те не работят а трябва да го правят.Искефих се на Бойко като им каза в прав текст че трябва да ни слугуват,защото ние ги храним :idea: :idea: :idea:
Обаче Бойко е забравил,че трябва да слугува и на народа,защото храним и него!Не може министър председател да си позволява такова поведение,поне от уважение към народа,трябва да си промени държанието.
Вчера кълвеше,днеска не ще!
Публикувай отговор

Обратно към “Внимание!”