Отстраняват шефа на ИАРА

Модератор: emo vasilev

burg
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 651
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 5:49 pm
Местоположение: Пeтър Бургов -ПЛОВДИВ

Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от burg »

Уволняват шефа на ИАРА- Явор Недев :?: :!:
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3865751
Аватар
avto
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 249
Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 9:20 am

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от avto »

Взе да върши работа и го изгониХа е гАТИ БРАКОНИЕРСКОТО ЛОБИ :axe: :finga:
Ще пия водка, бира и ракия,
на коленете ми ще седне някаква мастия!
Ще пукам здраво до зори,
и пичката в леглото ще е.а дори!
А утре сутрин ще ме гони махмурлук,
очите ми ще са изцъклени като борсук!
MITAKA_STZ
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 664
Регистриран на: Пет Дек 28, 2007 8:23 pm
Местоположение: STARA ZAGORA

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от MITAKA_STZ »

Сигурно е наказал някое протеже на Бате Бойко и е размътил водата на някой. :idea:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
kodek
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 483
Регистриран на: Вто Сеп 22, 2009 7:42 pm
Местоположение: Пазарджик

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от kodek »

В събота Б.Борисов се обадил на приятели да открият риболова.Събрали се, тръгнали към голям язовир, по едно време един от групата казал: Как ще откриваме, като нямаме мрежи?
_,че къде са ви мрежите?попитал Борисов.Явор ги конфискува-казал "баш рибаря".
_утре тоя ЯВор да го няма!!! провикнал се Б.Борисов.
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от krokibg »

Няма угодия за вас момчета,наистина за сетен път се убеждавам че не заслужаваме нищо да се прави за нас.Нямате спиране,толкова омраза и мръсотия сипете че не е истина.Как не се спряхте бе,затворете си устите най-после,щом го е изгонил,значи не работи :evil: :evil: :evil:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
bantumi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 694
Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 3:47 pm

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от bantumi »

Л.ВИЧЕВ- krokibg написа:Няма угодия за вас момчета,наистина за сетен път се убеждавам че не заслужаваме нищо да се прави за нас.Нямате спиране,толкова омраза и мръсотия сипете че не е истина.Как не се спряхте бе,затворете си устите най-после,щом го е изгонил,значи не работи :evil: :evil: :evil:
Ти ли знаеш,кой работи и кой-не?!Да не би от Пловдив да си разбрал как се работи във Варна?Какво толкова е направил Борисов за хората?Един от малкото свестни хора в тази агенция беше буквално УНИЖЕН!Това е поведение на селски тарикат,говорил с хората и решил да го изгони,в кой век живеем,дали този човек знае?Как ще се почувстваш ти,ако се обадя в полицията и кажа,че продаваш наркотици и след 2 часа баретите влязат у вас?!
Вчера кълвеше,днеска не ще!
Георги Вутов
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 196
Регистриран на: Пон Сеп 13, 2010 11:37 am
Местоположение: Варна

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от Георги Вутов »

Л.ВИЧЕВ- krokibg написа:Няма угодия за вас момчета,наистина за сетен път се убеждавам че не заслужаваме нищо да се прави за нас.Нямате спиране,толкова омраза и мръсотия сипете че не е истина.Как не се спряхте бе,затворете си устите най-после,щом го е изгонил,значи не работи :evil: :evil: :evil:
Няма как.. такива сме.. Ако не го бяха изгонили щеше да има приказки що не са го изгонили ..пък като го изгонят - що са го изгонили.. Ни тъй - ни тъй
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от КИРО »

avto написа:Взе да върши работа и го изгониХа е гАТИ БРАКОНИЕРСКОТО ЛОБИ :axe: :finga:
Сигурен ли си?
По време на забраната на попа,точно мрежите на хора от ИАРА
си стояха в морето. :wink:
А колко кошове се пускат над Калиакра за поп ?
Идея си нямаш.
Той Проданов може и хал хабер да си няма от тези неща,
ама - ба си началника тогава.
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
Аватар
MITKO70
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2830
Регистриран на: Съб Мар 24, 2007 10:37 pm
Местоположение: София

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от MITKO70 »

bantumi написа:
Л.ВИЧЕВ- krokibg написа:Няма угодия за вас момчета,наистина за сетен път се убеждавам че не заслужаваме нищо да се прави за нас.Нямате спиране,толкова омраза и мръсотия сипете че не е истина.Как не се спряхте бе,затворете си устите най-после,щом го е изгонил,значи не работи :evil: :evil: :evil:
Ти ли знаеш,кой работи и кой-не?!Да не би от Пловдив да си разбрал как се работи във Варна?Какво толкова е направил Борисов за хората?Един от малкото свестни хора в тази агенция беше буквално УНИЖЕН!Това е поведение на селски тарикат,говорил с хората и решил да го изгони,в кой век живеем,дали този човек знае?Как ще се почувстваш ти,ако се обадя в полицията и кажа,че продаваш наркотици и след 2 часа баретите влязат у вас?!
Ама много е прав бат Любо,само дето тук май някой ги бие партийната съчма ,та веднага си намериха поприще :D Дали е работил или не във Варна незнаем,но хората от района знаят,все стари рибари :wink: Виж за София съм за,така и не го знам кой е бил шеф,но охраната е под всякаква критика от 2-3г. на яз.Искър.Не може и сега 4-5 дни преди откриване и на самото откриване да не мине никой.Трябва смяна и на екипите,да ги въртят по язовирите ако трябва,така яко са се сраснали с бракониерите на места.А ако го пазят язовира ще се възстанови сам за няколко години.Друг въпрос е и зарибяването в София,язовира зеленясва,водорасли но никой не пуска риба да го чисти,само далавера.Някой да си спомня кога е било последното зарибяване на язовира,ама с нещо качествено ,не каракуда вместо шаран :wink:
Последно промяна от MITKO70 на Вто Юни 07, 2011 7:46 am, променено общо 1 път.
Всичко може,но не всеки го можe.
Изображение
Аватар
jagger1
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1187
Регистриран на: Сря Яну 26, 2011 10:06 pm
Местоположение: София

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от jagger1 »

Като чета темите във форума, постоянно се сещам как беше преди повече от 20-25 години. Почти не съм имал случай, когато съм отишал на водоем (като започна от софийските и стигна до родопските водоеми), да не бъда проверен от риболовен надзирател (така им викаха навремето). Дори за Голям Беглик (бивш В. Коларов) съм бил проверяван и по два пъти на ден, като надзирателя се интересуваше колко съм хванал, дали съм си попълнил билета ( в графичките), с колко въдици ловя и на какво. И това не беше инцидентно. Всеки път през онези години съм бил проверяван там. Същото беше и на Искъра, и на Дяково, и на Извор, и на доста други водоеми. Имаше си назначени надзиратели, които си обикаляха по цял ден язовира. А мисля, че Голям Беглик, Искъра, Дяково и Извор са доста големи язовири. А и теренът на Голям Беглик и Искъра е труден за обхождане. Същото беше и на Батак, и на Широка поляна, И на Доспат. Надзирателите си ходеха пеша и обикаляха по брега. Мислил съм си, колко ли от нас на откриването си попълниха риболовните билети? А и никъде не срещнах нито едно мнение по въпроса, нито пък, че някой е бил проверен в деня на откриването. Е, изводите - всеки сам да си ги прави. Успешен сезон.
Риболовът е като песен, която можеш да слушаш цял живот. И колкото повече я слушаш, толкова повече ти се пее. Няма насита, няма спиране. А ако тази песен се запее и с приятели, тогава концерта е доживотен.
Аватар
krokibg
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6920
Регистриран на: Пон Юли 03, 2006 10:46 am
Местоположение: Пловдив

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от krokibg »

bantumi написа:
Л.ВИЧЕВ- krokibg написа:Няма угодия за вас момчета,наистина за сетен път се убеждавам че не заслужаваме нищо да се прави за нас.Нямате спиране,толкова омраза и мръсотия сипете че не е истина.Как не се спряхте бе,затворете си устите най-после,щом го е изгонил,значи не работи :evil: :evil: :evil:
Ти ли знаеш,кой работи и кой-не?!Да не би от Пловдив да си разбрал как се работи във Варна?Какво толкова е направил Борисов за хората?Един от малкото свестни хора в тази агенция беше буквално УНИЖЕН!Това е поведение на селски тарикат,говорил с хората и решил да го изгони,в кой век живеем,дали този човек знае?Как ще се почувстваш ти,ако се обадя в полицията и кажа,че продаваш наркотици и след 2 часа баретите влязат у вас?!
Такива тъпаци като тебе са доста.Може да е всичко,но Борисов е единствения до сега от както сме уж в демокрация,които реално прави нещо.Така че,аз се чудя ти какво знаеш,щом не виждате очевидното,няма какво да те коментирам.Може и да е работил,но както казва и Киро,май не е работил толкова.Запомни го това което ще ти кажа,важи във 99% от случаите :!: :!: :!: Никои,никого не закача,ако си е вършил работата както трябва :idea: :idea: :idea: Няма полу бременна,или е вършил работата както трябва,или е работил мааааалко повече от предния,но не достатъчно :!: :!: :!: :finga:


И още нещо,че го пропуснах.Като се обадиш във Пловдив в Полицията и кажеш че продавам наркотици,ще последва такъв смях че направо ще дойдат и тебе ще те приберат :lol: :lol: :lol: Нещо не си във час и си поредната хлебарка пръкнала се от тръбопровода.Преди време имах пак разправия с тебе,пак някаква простотия изтърси не където и както трябва.Явно пишеш и под друг ник,а този го ползваш когато ти дойде музата да изпълзиш от дупката :ANAL: :ANAL: :ANAL:
Глупаците и завистниците нямат изтребване,като хлебарките са !!!

Аз нямам проблем с хората,те имат проблем с мене !!!!!
niki_strapa
новобранец
новобранец
Мнения: 14
Регистриран на: Вто Авг 04, 2009 12:27 pm

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от niki_strapa »

Първо ще кажа че с поста не искам да упреквам нито едната нито другата страна в разгорелия се спор.
Аз лично съм доволен от смяната на ръководството. И аз като много хора не виждах какво се върши от тях а какво не се върши. Да видим следващото как ще се представи.
Тръгнах да пиша след като прочетох :"Никои,никого не закача,ако си е вършил работата както трябва". Вичев не ме разбирай погрешно не пиша за да се заяждам. Не защитам сегашното ръководство. С голямо съжелиние трябва да ти кажа че не си прав. И ме боли от това. Защото в нашата любима страна уволнения по причини не свързани с работата която се върши от даден човек има много. От къде знам ли ? Знам , защото съм видял. Става въпрос за нещо различно от ИАРА. Не искам да пиша какво точно. Но знам защо беше махнат човека който от 89-та година насам беше единствения под чието ръководство това предприятие просперираше. И просперираше законосъобразно. Само мога да се надявам че някой ден наистина ще се махат само хора които не се справят с работата.
А за положението с ИАРА сега. Да се надяваме че новите ще направят необходимото да променят закона там където трябваше и да прекарват повече време около водоемите вместо в канцелариите. И по малко джипове nissan :). Може и да бъркам марката.
spedo
новобранец
новобранец
Мнения: 21
Регистриран на: Чет Окт 15, 2009 5:24 pm
Местоположение: гр.Русе, държавица Абсурдистан - някога България

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от spedo »

по време на забраната на Дунава се скъсаха да ловят с мрежи. а да не говорим по р.Янтра, че редовно се виждаха мангали да висят на реката с въдици. Около търново всички знаят кои са токарите и кога къде са ходили ама никой нищо не прави, дори закона да е скапан, което е така. да вземат да го променят, нали имаше такива обещания и кво стана ??? кервана си върви кучетата лаят а ние се чудим що няма риба......
Аватар
t68
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 220
Регистриран на: Пет Яну 28, 2005 1:12 pm
Обратна връзка:

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от t68 »

за мен явор недев си остава господин неизвестен извършител 90% акциите на ИАРА завършват по този начин .Преди около 8 месеца писах писмо на Явор Недев за бракониерси произвол на негови служители но явно са били комбина защото не получих отговор
bantumi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 694
Регистриран на: Пет Юни 19, 2009 3:47 pm

Re: Отстраняват шефа на ИАРА

Мнение от bantumi »

Л.ВИЧЕВ- krokibg написа:
bantumi написа:
Л.ВИЧЕВ- krokibg написа:Няма угодия за вас момчета,наистина за сетен път се убеждавам че не заслужаваме нищо да се прави за нас.Нямате спиране,толкова омраза и мръсотия сипете че не е истина.Как не се спряхте бе,затворете си устите най-после,щом го е изгонил,значи не работи :evil: :evil: :evil:
Ти ли знаеш,кой работи и кой-не?!Да не би от Пловдив да си разбрал как се работи във Варна?Какво толкова е направил Борисов за хората?Един от малкото свестни хора в тази агенция беше буквално УНИЖЕН!Това е поведение на селски тарикат,говорил с хората и решил да го изгони,в кой век живеем,дали този човек знае?Как ще се почувстваш ти,ако се обадя в полицията и кажа,че продаваш наркотици и след 2 часа баретите влязат у вас?!
Такива тъпаци като тебе са доста.Може да е всичко,но Борисов е единствения до сега от както сме уж в демокрация,които реално прави нещо.Така че,аз се чудя ти какво знаеш,щом не виждате очевидното,няма какво да те коментирам.Може и да е работил,но както казва и Киро,май не е работил толкова.Запомни го това което ще ти кажа,важи във 99% от случаите :!: :!: :!: Никои,никого не закача,ако си е вършил работата както трябва :idea: :idea: :idea: Няма полу бременна,или е вършил работата както трябва,или е работил мааааалко повече от предния,но не достатъчно :!: :!: :!: :finga:


И още нещо,че го пропуснах.Като се обадиш във Пловдив в Полицията и кажеш че продавам наркотици,ще последва такъв смях че направо ще дойдат и тебе ще те приберат :lol: :lol: :lol: Нещо не си във час и си поредната хлебарка пръкнала се от тръбопровода.Преди време имах пак разправия с тебе,пак някаква простотия изтърси не където и както трябва.Явно пишеш и под друг ник,а този го ползваш когато ти дойде музата да изпълзиш от дупката :ANAL: :ANAL: :ANAL:
Не знам кой пише от друг ник,ама ти май си се взел много насериозно...С прост човек няма да водя спор!Не разбирам само,къде я виждаш тази демокрация в момента?А за това,че Борисов върши нещо си прав,той върши УНИКАЛНИ простотии ежедневно!
Вчера кълвеше,днеска не ще!
Публикувай отговор

Обратно към “Внимание!”