Рибена ферма на Маслен нос!?!?!?!?!?!?!!?1

Модератор: emo vasilev

Публикувай отговор
Straight
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 120
Регистриран на: Съб Май 01, 2010 11:07 am
Местоположение: Бургас

Рибена ферма на Маслен нос!?!?!?!?!?!?!!?1

Мнение от Straight »

http://btvnews.bg/bulgaria/primorsko-i- ... oreto.html

аз съм твърдо против всякакви такива гаври с природата. това не е бизнес това е пълно безобразие. като си помисля само колко тонове боклуци ще изсипят във водата. то няма да е само черен дроб ще е соево брашно, стрити отпадаци от птициферми абе всякакви простотиии. бог знае с какви хормони, химикали и антибиотици ще са "обогатени". ще отровят и малкото останала чиста храна.

Ако има някакъв протест, блокирване на пътища се включвам и аз. нищо че съм от Бургас а не от Приморско или Китен.
Аватар
яз,Сопот
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 675
Регистриран на: Сря Юли 27, 2011 6:49 pm
Местоположение: Ловеч

Re: Рибена ферма на Маслен нос!?!?!?!?!?!?!!?1

Мнение от яз,Сопот »

+1,ще ме откажат от тази дестинация,лятото а я обичам :axe:
Риба къща няма.
Момчил Димитров
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 257
Регистриран на: Сря Дек 05, 2012 6:06 pm
Местоположение: Ахтопол

Re: Рибена ферма на Маслен нос!?!?!?!?!?!?!!?1

Мнение от Момчил Димитров »

Поредната гавра с природата и в частност морето!Хората по света се чудят как да направят все повече морски резервати,за да бъде опазена рибата и всички други видове живот в океана,пък ние се чудим как да я унищожим.Някой яко е лапнал парата.От който зависи това е взел яко рушвет,само ми е чудно как тези хора нямат никаква съвест.Ако се дигне шум,както стана с дюните съ сигурен че ще има пак доста уволнени!!!Лошото е,че се разминават само с уволнение,а не с затвор.Никой няма да посмее да вземе 10 стотинки,ако знае,че ще лежи 5 години,ама за съжаление тия които пишат законите,те крадът най-много!!!! :(
Някой ден рибата в черно море ще я гледаме само на снимка и то от миналото :(
Публикувай отговор

Обратно към “Внимание!”