ИЗДИРВАМ колега с лодка HONDAWAVE 17.06.2017 - СТРУМСКИ ЗАЛИВ

Модератор: emo vasilev

Публикувай отговор
bgrider
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Юни 19, 2017 10:30 am

ИЗДИРВАМ колега с лодка HONDAWAVE 17.06.2017 - СТРУМСКИ ЗАЛИВ

Мнение от bgrider »

Колеги издирвам човека с цел още веднъж да му БЛАГОДАРЯ с цялото си сърце че бе на правилното место в точния момент! Моля ако прочетете това и знаете за ваш познат с такава лодка...около 2.80 - 3 м...бил в залива на тази дата .....да ми дадете координатите му....защото в суматохата не можах да рзбера дори как се казва. На отзовалите се - благодаря предварително!
Тинчо Кръстев
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Юни 20, 2017 8:13 pm

Re: ИЗДИРВАМ колега с лодка HONDAWAVE 17.06.2017 - СТРУМСКИ ЗАЛИВ

Мнение от Тинчо Кръстев »

Здравей колега.На 17.06.2017. бяхме със сина ми на устието на Струма.Когато се развихри бурята аз си бях в караваната ,а синът ми с лудата си глава както винаги при влошаване на времето се изтегля в последния момент след като всички лодки и без това много по бързи от него,отдавна са се прибрали,все още беше в залива пред Неа Кордилия.Сега си давам сметка какъв невероятен късмет е имало гръцкото дете, а вероятно и Вие,че е бил там в този момент.С тази мъничка лодка и моторче 2,3 к.с. как е успял да стигне навреме не знам.Късмет е и,че е бил на драйф иначе моторчето е с въздушно охлаждане,много шумно и не би могъл да чуе врявата от плажа.А тъкмо е мислил да си тръгва.А и още един късмет че бензина му е свършил когато всичко е приключило успешно.Много късмет се събрал наистина.И за него,че на тия светкавици с тия карбонови пръчки се прибра без проблеми.Като ми заразправя какво се е случило целия се разтрепери.Няма какво друго да кажа освен да Ви пожелая и на Вас и на Гърците, все така Господ да е с Вас и тоя невероятен късмет никога да не ви напуска.
Тинчо Кръстев
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Юни 20, 2017 8:13 pm

Re: ИЗДИРВАМ колега с лодка HONDAWAVE 17.06.2017 - СТРУМСКИ ЗАЛИВ

Мнение от Тинчо Кръстев »

Колега обади се на тел. 0878529866
bgrider
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Пон Юни 19, 2017 10:30 am

Re: ИЗДИРВАМ колега с лодка HONDAWAVE 17.06.2017 - СТРУМСКИ ЗАЛИВ

Мнение от bgrider »

Задачата е изпълнена! Благодаря на реагиралите.
Публикувай отговор

Обратно към “Внимание!”