Търся си саратници

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
TAU1
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Яну 11, 2019 6:24 pm
Местоположение: бургас

Търся си саратници

Мнение от TAU1 »

Здравейте колеги,
Търся желаещи риболовци за съвместни риболовни излети .Практикувам риболов от лодка в България и Гърция.Разполагам с всички необходими риболовни и транспортни средства/лодка,колесар,джип,въдици,примамки и необходими документи за риболов в България и Гърция/От лодката може да се лови от трима души.В Гърция ловя на Егейско и Йонийско море на джиг и воблери.В България през морския сезон търся лефери ,чернокопи и сафриди.Ако има желаещи те трябва да имат червея на риболовеца в себе си да разполагат с известно свободно време и средства за пътуване.Идеята ми да търся съратници е ,че така ще можем повече време да практикуваме любимото си хоби и сам човек за къде е? Ако някой се итересува моля за телефон на ЛС ,защото разговора е дълъг и аз ще се обадя. Благодаря за вниманието и Наслука!!!
Ходи за риба днес! Утре може да няма?
Аватар
falco2
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 479
Регистриран на: Сря Мар 30, 2011 8:23 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Търся си саратници

Мнение от falco2 »

От къде си колега?
TAU1
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Яну 11, 2019 6:24 pm
Местоположение: бургас

Re: Търся си саратници

Мнение от TAU1 »

Здравейте отново колеги,
Моето съобщение не е много пълно и ще допиша какво имам предвид.
Аз съм от Бургас. На 47г.Риболова ми е хоби.Ходя на риболов в Гърция 3-4 пъти годишно.Закачам лодката с калесара и напред до Лефкада до Корфу,Тасос и др. Обикновено ходя сам или с лаици на които риболова не е в кръвта.Ако имам точните хора ще мажем да ходим повече време за рибаааа .......защото господ не отнема дните риболовни от времето ни отредено.
Ходи за риба днес! Утре може да няма?
TAU1
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Яну 11, 2019 6:24 pm
Местоположение: бургас

Re: Търся си саратници

Мнение от TAU1 »

Все още съм със статут на "новобранец" и не мога да пращам ЛС за което се извинявам на pepi555,че не му отговорих.Но отговорът ми е предния пост.
Ходи за риба днес! Утре може да няма?
TAU1
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Яну 11, 2019 6:24 pm
Местоположение: бургас

Re: Търся си саратници

Мнение от TAU1 »

Благодаря на pepi555 и falko 2 но не мога да им отговарям на ЛС заради статута си.Затова ще пиша тук.Ако някой се интересува от съвместни излети при уговорка и възможност от двете страни.Имам известен опит от риболова от брега и след това преминах на риболов от лодка.От брега е доста по трудно и успехите са много редки.От лодка също не е лесно ,но възможноста да стигнеш до големи риби е несравнимо усещане.Затова не отлагаме днешния риболов за друг ден/може да няма такъв/. :fishing4:
Ходи за риба днес! Утре може да няма?
ianimar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 863
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 9:57 pm
Местоположение: Варна

Re: Търся си саратници

Мнение от ianimar »

браво за предложението колега,не мога да повярвам че нямаш кандидати за риболов
Аватар
GODzillata
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 16393
Регистриран на: Сря Сеп 13, 2006 11:12 am
Местоположение: Outta space

Re: Търся си саратници

Мнение от GODzillata »

TAU1 написа:...Корфу...
Знаеш ли какво е положението с подводния риболов там? :roll:
На риба - като на война! Fish'n'chicks! :mrgreen:
Кеч & Рилийс...в тиганааа-аха-ха-хаааа...Изображение
TAU1
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Яну 11, 2019 6:24 pm
Местоположение: бургас

Re: Търся си саратници

Мнение от TAU1 »

Около Корфу най-успешния риболов е на повърхностни примамки.Лефери ,лавраци и лица.Подводния на джиг ,силикон е предимно на по-малки риби.Признавам ,че не съм упорствал там много на дълбоко.Но има много атрактивен риболов на повърхноста.И наистина трудно се намира подходяща компания т.е. Съратници /хора с подобни на твоето занимание интереси/ повечето от нас се страхуват да опитват.Но както е казал някой по добре да сгрешиш опитвайки отколкото изобщо да не си опитал. :D
Ходи за риба днес! Утре може да няма?
Аватар
lqndar
новобранец
новобранец
Мнения: 49
Регистриран на: Нед Апр 12, 2015 10:43 pm

Re: Търся си саратници

Мнение от lqndar »

Здравей.Аз също съм от Бургас.На 26г съм.Като цяло аз тепърва се оборудвам.Имам въдица и макара и тепърва ще купувам примамки за лаврак и лефер.Имам амбиции и за северна Гърция,но мисля като за начало да започна опитите по нашето Черноморие , за да натрупам опит.Най-малкото е да се науча да водя примамките и така.Ако искаш да направим някой съвместен риболов кажи как да се свържа с теб :mrgreen:
:fishing3:
Energo Team Benzar Elite Match 4.20m + Shimano Stradic ci4 C2500HGFB
Tailwalk Saltyshape Shore stick 86l + Shimano Stradic ci4 C3000HGFB
гр.Бургас
TAU1
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Пет Яну 11, 2019 6:24 pm
Местоположение: бургас

Re: Търся си саратници

Мнение от TAU1 »

За всеки който иска да се свърже с мен t.angelov71@abv.bg
Ходи за риба днес! Утре може да няма?
Публикувай отговор

Обратно към “Въпроси свързани с морския риболов.”