Морска болест?

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Аватар
Булти
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2744
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 11:23 am
Обратна връзка:

Re: Морска болест?

Мнение от Булти »

баща ми беше запален харпунист , цял живот е гмуркал само по бански гащета и колан а на него ножа и две малки тежести , вадил е доста риба и проблеми не е имал...зора дойде като почна демокрацията , в спортния магазин :D в Бургас изненадващо пуснаха чешки неопрени...хукнахме приятели напред , назад да търсим пари на заем да купуваме , баща ми също си купи...трудно го облече ( те бяха едни рицарски доспехи , не ти е работа :twisted: ) , влезе в морето и след 30 мин. пребледнял излезе - лошо му станало - БРЕ ! , фърли неопрена , влезе си по плувки - нема проблем :?: ...после се усетихме ,че като сложи неопрена вдига кръвно :idea: ....та колега помисли върху това :!:
val4o81
новобранец
новобранец
Мнения: 22
Регистриран на: Вто Авг 13, 2013 3:33 pm
Местоположение: tzarevo

Re: Морска болест?

Мнение от val4o81 »

да както спомена и колегата има хапчета тези за самолетните полети и аз не им знам името отиваш в аптеката и взимаш мисля че се взимаше преди влизане
Аватар
dobria1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1561
Регистриран на: Сря Юни 24, 2009 9:58 pm
Местоположение: Варна

Re: Морска болест?

Мнение от dobria1 »

val4o81 написа:да както спомена и колегата има хапчета тези за самолетните полети и аз не им знам името отиваш в аптеката и взимаш мисля че се взимаше преди влизане
Как ги ИЗРАВЯТЕ тез теми от преди 4-5 години бре???

п.п.а иначе хапчетата са дименхидринат (най-добрите из наште аптеки) а от чужбина това си заслужава(съветвам от собствен опит)

Изображение
НАЙ МИ Е ДОБРЕ ЛЯТО КАТО Е!!!
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Въпроси свързани с морския риболов.”