Как се влиза на пристанището в Бургас

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

lefera1
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 353
Регистриран на: Вто Яну 13, 2009 11:13 am

Re: Как се влиза на пристанището в Бургас

Мнение от lefera1 »

Тъй де няма само нас сухоземните рибари да ни тормозят чиновниците с граничните си зони и безграничната си глупост. :mrgreen:
Аватар
ivalpetkov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 867
Регистриран на: Нед Ное 22, 2009 10:00 am
Местоположение: Бургас - Созопол

Re: Как се влиза на пристанището в Бургас

Мнение от ivalpetkov »

Снощи 28.02.11 гледах по канал 0 ,обясниха как имат проект да отворят ул.александровска в пристанището...това е супер :D .ще има свободен достъп за граждани,пасажерски порт,офиси,магазини и направо ще е супер готино.Е дано най-накрая доживеем покрай проекта Супер Бургас да имаме свободен достъп до пристанището.Има и проблем - искат да правят контейнерен терминал , на който да преместят крановете и другите съоръжения ,които сега са в порта и фактически да го освободят за гражданите...ОБАЧЕ - нямат разрешение от правителството за сега... :cry: пари имат,проекта чака да започне обаче не им дават..поне така разбрах аз :wink:

четох ,че почват да дупчат морето от бяла до силистар за неф и газ ...това е лошо.
Аватар
Borkata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1553
Регистриран на: Вто Окт 21, 2008 5:56 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Как се влиза на пристанището в Бургас

Мнение от Borkata »

този проект докато стане аз ще родя:) иначе звучи грандиозно и почти нереално.
http://www.chepare.com/" onclick="window.open(this.href);return false; Качествени чепарета Borkata
Изображение
parno
новобранец
новобранец
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Мар 08, 2011 9:42 am

Re: Как се влиза на пристанището в Бургас

Мнение от parno »

ако си опитал да влезеш през портала от към Комлука има 2 чички дето спират всичко
ако си с кола кажи им че отиваш до евро 07 и ще влезеш с колата
иначе от колеги в базата чувам че влизат някъде от светофара до стадиона

нов съм :D
Подписссс
Аватар
ivalpetkov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 867
Регистриран на: Нед Ное 22, 2009 10:00 am
Местоположение: Бургас - Созопол

Re: Как се влиза на пристанището в Бургас

Мнение от ivalpetkov »

BorisK написа:този проект докато стане аз ще родя:) иначе звучи грандиозно и почти нереално.
Абсолютно си точен http://money.bg/news/id_424533969
djakoj
новобранец
новобранец
Мнения: 8
Регистриран на: Вто Май 12, 2009 7:38 pm
Местоположение: софия

Re: Как се влиза на пристанището в Бургас

Мнение от djakoj »

ivalpetkov написа:то за влизането може някак си да речем да проникнем вътре,но мисля , че си губи смисъла ако човек ще трепери и ще се чувства като престъпник-нали не отива човек да си развали настроението и да се кара с разни пазванти и жандари. :axe: може би трябваше някакъв пропуск за посетители да се измисли,защото наред с въдичарите ще почнат и нежелани елементи да влизат ,което не ми се струва удачно за такъв тип пристанище
Е,то щом рибари си влизат от където искат,то какво остава за нежелани елементи?
Не,че не ми се иска и аз да опитам даси ловя рибка там,но .........
Аватар
primecode
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Авг 16, 2011 1:19 am
Местоположение: Бургас

Re: Как се влиза на пристанището в Бургас

Мнение от primecode »

vatus56 написа:Само да вметна, че в пристанище Бургас през официалните входове никога не са пускали свободно да преминават граждани. Работил съм там преди 30 години и тогава и сега винаги е било с пропуск. А през "Ив. Вазов" и през ж.п. линиите и тогана и сега се минава. И тогава си имаше търмакчии и сега ги има. Нищо ново под слънцето.
Иначе и в Странджа е готино, а за морето да не говорим. А за хората, дали ще са прасета, говеда или пръчове, спасение няма, навсякъде ги има, важното е ние да не сме такива. :)
Аз не мога да се съглася на 100% с това твърдение. През 91-ва или 92-ра лятото влизах там и то свободно. Един търговски кораб под филипински знак разтоварваше тук и радиста ни бе поканил мен и още няколко приятели на кораба. Влязохме си през централния вход на порт-а. Не помня някой да ни е спирал, но и да са ни питали къде отиваме то отговора е бил "На кораба едй кой си".
Митко Кирилов
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 720
Регистриран на: Нед Май 20, 2007 10:12 am
Местоположение: Варна

Re: Как се влиза на пристанището в Бургас

Мнение от Митко Кирилов »

Как се влиза на пристанището в Бургас ?
С кораб, колега!
Нещата не са такива , каквито изглеждат!
Аватар
Поморийския
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 519
Регистриран на: Пон Мар 03, 2008 9:10 pm
Местоположение: Поморие Чикаго

Re: Как се влиза на пристанището в Бургас

Мнение от Поморийския »

Как се влиза на пристанището в Бургас ?
С кораб, колега!

Сега го видях :lol: :lol: :lol:
през централния ако им се ухилиш :lol: :lol:
Аватар
Borkata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1553
Регистриран на: Вто Окт 21, 2008 5:56 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Как се влиза на пристанището в Бургас

Мнение от Borkata »

Влизането в Пристанището вече е почти невъзможно за хора без пропуск заради новият концесионер на Западното пристанище.Всичко е опасано с нови огради с бодлива тел.Вчера даже демонтираха култовата стълбичка по средата на моста по която се слизаше на линиите.Въпреки всичко от време на време се виждат хора на 1-во и 2-ро място да ловят,които ,за да влязат правят разни бесни обиколки от страната на северния плаж,прескачат трудни за прескачане огради и т.н.
http://www.chepare.com/" onclick="window.open(this.href);return false; Качествени чепарета Borkata
Изображение
Аватар
primecode
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Авг 16, 2011 1:19 am
Местоположение: Бургас

Re: Как се влиза на пристанището в Бургас

Мнение от primecode »

Даааа .... в морския град вече няма къде да се ходи за риба :D
Аватар
shturetc
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 451
Регистриран на: Пон Окт 03, 2011 9:24 am
Местоположение: Бургас

Re: Как се влиза на пристанището в Бургас

Мнение от shturetc »

За сефте няма да споделя,макар да има начини(днес лових на първо-второ място без пропуск),понеже....не искам да се чувствам виновен за пребиването (самопребиването!) на ентусиазирани колеги.Ако ми издържат кокалите,сабахлян пак там...понеже излизат редки,но за това пък ,трофейни сафридакита...За справка(и надъхване) сайта на Миленски-"Морските вълци" :drinkers: ....Пием,лягаме,дремваме 3-4 часа и скачаме с такъмите! :D
Аватар
primecode
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Авг 16, 2011 1:19 am
Местоположение: Бургас

Re: Как се влиза на пристанището в Бургас

Мнение от primecode »

Браво на теб, но е въпрос на време да започне ГП да ни гони. Иначе успех до тогава. Аз за 5 риби няма да се правя на "Рамбо" само за да изкарам един ден уж добре.
Аватар
shturetc
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 451
Регистриран на: Пон Окт 03, 2011 9:24 am
Местоположение: Бургас

Re: Как се влиза на пристанището в Бургас

Мнение от shturetc »

ГП не гони. Днес минаха момчетата,провериха ни личните карти на Изтока и ...толкова.Проблема е да се достигне до 1-4 корабни места(инак,отдавна обещани от кметицата Николова за свободен достъп на гражданите и гостите на Бургас!?...от преди 6 години,мама и шафрантийска :oops: :evil: )...Лошото е,че последно откритата "партизанска пътека" по тетраподите е изключително рискова за такъмите и здравето на рибарите-ентусиасти.Е, и тетраподите да заградят,неколцина ще ходим до там дори с плуване, за да хванем по една единствена рибка...щото идеята е важна! ...и свободата!:)
:drinkers:
Аватар
primecode
новобранец
новобранец
Мнения: 6
Регистриран на: Вто Авг 16, 2011 1:19 am
Местоположение: Бургас

Re: Как се влиза на пристанището в Бургас

Мнение от primecode »

Ами .. наздраве!
Може да е трудно, но си заслужава.
Публикувай отговор

Обратно към “Въпроси свързани с морския риболов.”