Как се влиза на пристанището в Бургас

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Аватар
ivalpetkov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 867
Регистриран на: Нед Ное 22, 2009 10:00 am
Местоположение: Бургас - Созопол

Как се влиза на пристанището в Бургас

Мнение от ivalpetkov »

хора как се влиза на пристанището в Бургас :?: може да е смешен въпроса ама днес исках пеш да вляза и да погледна морето само обаче един чичка ме изгони от входа на порта :oops: защо :axe:
Venkicha
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 229
Регистриран на: Чет Май 14, 2009 9:33 pm
Местоположение: Бургас

Re: как се влиза на пристанището в бургас

Мнение от Venkicha »

Преди си минавах свободно , но скоро не съм ходил и не знам . Мога да ти кажа от къде да влезеш на японското. По ул Ив. Вазов (посока маста гарата) в дясно малко преди спирката (15-тина метра ) на автобус 211 има една врата в дясно (решетка) отваряш и трагваш по стълбите на долу. Най - долу ще излезеш през още една врата на ж.п. линиите, пресичаш ги и от там имаш към 500 метра до японския кей.
Най-посещаваният риболовен форум : въй въй въй.nariba.com
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
ivalpetkov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 867
Регистриран на: Нед Ное 22, 2009 10:00 am
Местоположение: Бургас - Созопол

Re: как се влиза на пристанището в бургас

Мнение от ivalpetkov »

мерси за инфото-явно човек трябва да се прави на васил левски защото за някои може за други неможе :twisted:
okx
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 163
Регистриран на: Вто Окт 07, 2008 9:42 pm
Местоположение: софия, сливен

Re: как се влиза на пристанището в бургас

Мнение от okx »

принципно и там е забранено. вътре освен охраната на пристанището може да те изгонят и гранична полиция, в най лошия случай и акт. пене така беше преди и сега трябва да е така при положение, че е гранична зона
Ribarina
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1152
Регистриран на: Чет Фев 23, 2006 1:11 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: как се влиза на пристанището в бургас

Мнение от Ribarina »

Когато дойдат и те питаш какво правиш им кажи че упражняваш правата си на гражданин на Република България.
Морето не е частна собственост.Пристанищата незнам дали са гранична зона ама ако имаш паспорт го носи и им кажи че е твое право да пътуваш където си искаш щом носиш паспорт издаден от МВР на Република България може да ходиш навсякъде.
Мен ме изведоха под конвой след един такъв разговор с гранична полиция.Най-лошото че се бях намъкнал с колата и може би те хората си бяха прави за това.Ама пеша никой нищо не трябва да казва на човек отишъл да си прави кефа
Аватар
YordanDanev
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1916
Регистриран на: Пон Дек 29, 2008 5:49 pm
Местоположение: Бургас - Нюрнберг

Re: как се влиза на пристанището в бургас

Мнение от YordanDanev »

ivalpetkov написа:хора как се влиза на пристанището в бургас :?: може да е смешен въпроса ама днес исках пеш да вляза и да погледна морето само обаче един чичка ме изгони от входа на порта :oops: защо :axe:
Колега ако е за риболов мога да ти кажа на кой порт се лови легално, но задължително със лична карта. А за разходки неможе никъде защото навсякъде е гранична зона и на всички пристанища се влиза само със пропуск.
Изображениеима ли комат кучета много
Аватар
ivalpetkov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 867
Регистриран на: Нед Ное 22, 2009 10:00 am
Местоположение: Бургас - Созопол

Re: как се влиза на пристанището в бургас

Мнение от ivalpetkov »

е добре кажете къде мога да си ловя на кое пристанище и т.н.странното е че има хора които редовно си ходят и нямат проблем.с обяснението за граничната зона пак ми е малко странно понеже има и други пристанища в българия-там морето не е ли гранична зона :?:и понеже тука чух за пропуски да не съм голословен- на обикновенното старо пристанище в созопол никой не ти иска пропуск или нещо подобно и в поморие и така нататък,но ясно в бургас искат :ANAL:
Аватар
Кърцата
фен клуб-скобар
Мнения: 2590
Регистриран на: Чет Авг 04, 2005 1:46 pm
Местоположение: София

Re: как се влиза на пристанището в бургас

Мнение от Кърцата »

Mестя в "Морския"
само русалки НЕ ловя и то защото не им знам мезето

http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f=25&t=18972- ПАК ЩЕ ДОЙДЕМ!!!!!!!!!

http://standartparket.com/
Аватар
Шморхи
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 742
Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 5:08 pm
Местоположение: Бургас

Re: как се влиза на пристанището в бургас

Мнение от Шморхи »

Созополското пристаннище не е порт за обработка на товари, няма митница, няма кораби под чужд флаг и прочие. Принципно, всички портове в Бургас са с режим на пропускане, доколко се спазва вече...друг въпрос. На фиш порта може да си влезеш като момченце, а оттам може да обиколиш цялото пристанище до яхт клуба.
Това за правата не ми се коментира...още бъркате демокрация и анархия. Утре ще искате да ловите риба и от някоя фрегата на Атия с мотива, че е купена с вашите данъци.
Разликата между английските ,руските и българските форуми:
в английския форум задаваш въпрос, отговарят
в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо
в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост
Аватар
Моряка
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2969
Регистриран на: Пон Сеп 24, 2007 8:06 pm
Местоположение: Иван Димитров-Варна

Re: как се влиза на пристанището в бургас

Мнение от Моряка »

Шморхи е прав за анархията,а и не знам за пристанище в,което пристават кораби под чужд флаг да не е гранична зона.А граничната зона е направена примерно да не се срешнеш безпроблемно с някой руснак,да си купиш 2 калашника и да излезеш от пристанището :lol: Един гледа риболов,друг друго :wink: То сърдити винаги ще има,един пускали друг не, :lol: Само на летището няма сърдити рибари :lol:
А сега де? :roll:
Аватар
ivalpetkov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 867
Регистриран на: Нед Ное 22, 2009 10:00 am
Местоположение: Бургас - Созопол

Re: как се влиза на пристанището в бургас

Мнение от ivalpetkov »

ясно :lol:
като са такива правилата ще ги спазя :D и айде да не говорим за атия защото с фрегатите вътре съм добре запознат :Dнали се сещаш че няма нищо общо с темата и бургаското пристанище не е атия :oops:а на въпроса за това че си плащам данъците а какво получавам насреща това пък оставям на вас да се замислите :( :axe:
Аватар
ivalpetkov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 867
Регистриран на: Нед Ное 22, 2009 10:00 am
Местоположение: Бургас - Созопол

Re: как се влиза на пристанището в бургас

Мнение от ivalpetkov »

то си зависи от възпитанието на човека дали да спазва правилата :) навремето в созопол на плажа сложиха мутри от незнам си къде да взимат вход-само му казах така :нали разбираш приятелю,че на този бряг на който съм роден и на този плаж на който съм израстнал ти няма да ми взимаш пари така брутално ,защото мога да ти вляза на плажа така както си искам и от места дето си искам и дето ти не си сънувал включително и по море :lol: че и тук същото почти-то си е до човек-ако съм решил да съм честен-като не може не може-но реши ли човек да заобиколи правилата по български-дупки в оградите мноооогооо :lol:
Аватар
Шморхи
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 742
Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 5:08 pm
Местоположение: Бургас

Re: как се влиза на пристанището в бургас

Мнение от Шморхи »

Аз какво различно казах и на кой го казах, че започна да ми обясняваш за правила и прочие?
Разликата между английските ,руските и българските форуми:
в английския форум задаваш въпрос, отговарят
в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо
в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост
Аватар
ivalpetkov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 867
Регистриран на: Нед Ное 22, 2009 10:00 am
Местоположение: Бургас - Созопол

Re: Как се влиза на пристанището в Бургас

Мнение от ivalpetkov »

не си спомням да съм ти обяснявал нещо конкретно на тебе :rolleyes:
ми спирам вече да говоря-то като споделиш нещо и хоп-веднага някой иде да те смачка
ми то много хубаво е написано в последното изречение от подписа ти и си е истина
а в библията пише-нека този който е безгрешен пръв да хвърли камъка срещу мен......
да живеят пазвантите наслагани по цялото българско крайбрежие да пазят.....
то стана - ай съм замахнал с чепарето-ай съм хванал някой пазвантин за мустака
или съм свалил спрострените хавлии от терасите на някой хотел на брега....
айде чао че ми се спи :D
Аватар
Шморхи
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 742
Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 5:08 pm
Местоположение: Бургас

Re: Как се влиза на пристанището в Бургас

Мнение от Шморхи »

Май още не си разбрал, че поста не беше срещу теб, а с/у колегата упражняващ правата си на гражданин. Другата половина "рибното......" беше съвет към теб.
Карай, може на мен да ми повечко криво тая вечер и тъй.
Извинения към засегнатите!
Разликата между английските ,руските и българските форуми:
в английския форум задаваш въпрос, отговарят
в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо
в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост
Публикувай отговор

Обратно към “Въпроси свързани с морския риболов.”