Куки за зарган Gamakatsu A1-HARD LS-1050NS

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

slonski1981
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 209
Регистриран на: Вто Юли 26, 2011 6:08 pm

Куки за зарган Gamakatsu A1-HARD LS-1050NS

Мнение от slonski1981 »

След прочитането на доста теми във форума се спрях на куките gamakatsu a1-hard ls-1050ns номер 12 но ми е трудно с флорокарбона какъв номер и марка да е моля за помощ.
slonski1981
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 209
Регистриран на: Вто Юли 26, 2011 6:08 pm

Re: Куки за зарган Gamakatsu A1-HARD LS-1050NS

Мнение от slonski1981 »

мерси колега второто ме удовлетворява за цена и ще си го взема а за куките нещо можешли да ме посъветваш дали са най-добрите възможни
slonski1981
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 209
Регистриран на: Вто Юли 26, 2011 6:08 pm

Re: Куки за зарган Gamakatsu A1-HARD LS-1050NS

Мнение от slonski1981 »

още един път благодаря и разбрах че са два вида куките сребърни и черни от кой да взема
Аватар
Raven
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 397
Регистриран на: Вто Авг 28, 2007 1:36 pm
Местоположение: Бургас

Re: Куки за зарган Gamakatsu A1-HARD LS-1050NS

Мнение от Raven »

без да съм ги ползват, предвид стръвта - от черните.
Аватар
cookies
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 151
Регистриран на: Вто Юни 09, 2009 6:58 am
Местоположение: Варна

Re: Куки за зарган Gamakatsu A1-HARD LS-1050NS

Мнение от cookies »

Аз лично ползвам от черните,много съм доволен :) А за повод слагам FUDO fluorocarbon 0,159 mm. Японско влакно,за мен специално е адски добро. ;) Няма смисъл от по тънко,така или иначе не се вижда във водата,вадил съм платерина 520 гр с него,и направо си я вдигнах без проблем на вълнолома.
Аватар
Borkata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1553
Регистриран на: Вто Окт 21, 2008 5:56 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Куки за зарган Gamakatsu A1-HARD LS-1050NS

Мнение от Borkata »

куката е много добра.аз ползвам v-head 1050.за флуорокарбоновият повод за зарган аз ползвам това http://www.ebay.com/itm/Seaguar-Grand-M ... 19c5a4aae1 говорим за фирмата Кореха все пак а доколкото аз знам те са най-добрите в производството на флуорокарбон.всъщност според мен който и да се избере от тази марка все ще свърши перфектна работа.за чепарета ползвам най-новото за тази година на Seaguar - Double Structure Fluorocarbon Tatsu и трябва да отбележа ,че резултатите са меко убийствени :D Слонски,братле,другият сезон трябва да направим малко съвместни излети ,защото видях,че доста се запали :D :drinkers:
http://www.chepare.com/" onclick="window.open(this.href);return false; Качествени чепарета Borkata
Изображение
Аватар
kkiryazov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 683
Регистриран на: Пет Май 08, 2009 4:01 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Куки за зарган Gamakatsu A1-HARD LS-1050NS

Мнение от kkiryazov »

БорисК, това 4.8lb фк дали си го мерил колко му е диаметъра. Благодаря предварително.
Аватар
Borkata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1553
Регистриран на: Вто Окт 21, 2008 5:56 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Куки за зарган Gamakatsu A1-HARD LS-1050NS

Мнение от Borkata »

аз лично не съм го мерил.по нашенски си е 0,148мм :D
http://www.chepare.com/" onclick="window.open(this.href);return false; Качествени чепарета Borkata
Изображение
Аватар
Дядо Иван
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 307
Регистриран на: Сря Окт 14, 2009 12:42 pm
Обратна връзка:

Re: Куки за зарган Gamakatsu A1-HARD LS-1050NS

Мнение от Дядо Иван »

BorisK написа:куката е много добра.аз ползвам v-head 1050.за флуорокарбоновият повод за зарган аз ползвам това http://www.ebay.com/itm/Seaguar-Grand-M ... 19c5a4aae1 говорим за фирмата Кореха все пак а доколкото аз знам те са най-добрите в производството на флуорокарбон.всъщност според мен който и да се избере от тази марка все ще свърши перфектна работа.за чепарета ползвам най-новото за тази година на Seaguar - Double Structure Fluorocarbon Tatsu и трябва да отбележа ,че резултатите са меко убийствени :D Слонски,братле,другият сезон трябва да направим малко съвместни излети ,защото видях,че доста се запали :D :drinkers:
И аз искам един съвместен с теб ,БОРКА.И аз нещо се позапалих по риболова.Пък за тези влакна дето си ги споменал ще кажа само : не ме питай -ДАЙЙЙЙЙЙЙЙ.
:drinkers:
Дядо знае най-добре ,как да прави чепаре.
http://bukiiaz.snimka.bg/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
kkiryazov
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 683
Регистриран на: Пет Май 08, 2009 4:01 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Куки за зарган Gamakatsu A1-HARD LS-1050NS

Мнение от kkiryazov »

BorisK написа:аз лично не съм го мерил.по нашенски си е 0,148мм :D
Благодаря за отговора. Питам щото има доста влакна и реномирани, и измислени, които се различават по техен (обявен) и по нашенски ( реален) диаметър. Но точно този производител сигурно не би се излагал така.
Аватар
Borkata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1553
Регистриран на: Вто Окт 21, 2008 5:56 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Куки за зарган Gamakatsu A1-HARD LS-1050NS

Мнение от Borkata »

ми уж точно затова давам малко повече парички за по-маркови такъми,за да има малко от малко доверие в параметрите,макар че никога не е сигурно.обаче според мен процента да е читаво винаги си е по-голям :D
http://www.chepare.com/" onclick="window.open(this.href);return false; Качествени чепарета Borkata
Изображение
Аватар
dobria1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1561
Регистриран на: Сря Юни 24, 2009 9:58 pm
Местоположение: Варна

Re: Куки за зарган Gamakatsu A1-HARD LS-1050NS

Мнение от dobria1 »

BorisK написа:ми уж точно затова давам малко повече парички за по-маркови такъми,за да има малко от малко доверие в параметрите,макар че никога не е сигурно.обаче според мен процента да е читаво винаги си е по-голям :D

И пак не е сигурна работата,аз затова и си имам и микрометър и ще кажа че редовно се изненадвам на това което пише и реалния размер

ето и един пример на доста скъпо влакно (за нашия пазар)

става дума за това Изображение

това което пише на ролката е добре ама като го измеря е0.186 и пак от този вид мерил съм и 0,19 и е 0.211 и така нататък почти всички размери не са верни и понеже ползвам основно над 95% само SUNLINE ще ви дам и друг пример

поредицата FKsniper
Изображение

и тук до 0.19 няма разминаване но отам нагоре става една 0,205 е 0.22 както и 21,9 е 0,24 и така нагоре

така че не винаги скъпото е вярно по размер :wink:
НАЙ МИ Е ДОБРЕ ЛЯТО КАТО Е!!!
Изображение
Аватар
Borkata
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1553
Регистриран на: Вто Окт 21, 2008 5:56 pm
Местоположение: Бургас
Обратна връзка:

Re: Куки за зарган Gamakatsu A1-HARD LS-1050NS

Мнение от Borkata »

само за микрометър не съм давал пари..ама като каза..откъде мога да си взема нещо читаво и на свестни пари?
http://www.chepare.com/" onclick="window.open(this.href);return false; Качествени чепарета Borkata
Изображение
Аватар
dobria1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1561
Регистриран на: Сря Юни 24, 2009 9:58 pm
Местоположение: Варна

Re: Куки за зарган Gamakatsu A1-HARD LS-1050NS

Мнение от dobria1 »

Незнам,аз просто го имам професионално,с него меря дисковете на колите(част от комплект за мерене на кривина на дискове) знам че качествените са към 60-100кинта :wink:
НАЙ МИ Е ДОБРЕ ЛЯТО КАТО Е!!!
Изображение
MARLIN
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 409
Регистриран на: Сря Сеп 09, 2009 1:42 am
Местоположение: Варна

Re: Куки за зарган Gamakatsu A1-HARD LS-1050NS

Мнение от MARLIN »

Aйде и аз да се обадя подготвен :) Gamahatsu черната кука няма добра контра . Някъде назад в темите сме го обсъждали . Но щом ви допада може проблема да е в мен :)
Публикувай отговор

Обратно към “Въпроси свързани с морския риболов.”