Август в Гърция

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
reebok
новобранец
новобранец
Мнения: 22
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:48 pm

Август в Гърция

Мнение от reebok »

Здравейте съфорумници!

Започвам по същество. От 1-ви до 10-ти август ще съм на Ситония (средния ръкав на п-в Халкидики). Много моля препоръчайте ми адекватен метод на риболов за това време. Какво може да се очаква там, никога не съм бил в Гърция на риболов, имам подготовка за бомбарда и чепарета тип илария/платерина.

Благодаря, поздрави.
Аватар
dobria1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1561
Регистриран на: Сря Юни 24, 2009 9:58 pm
Местоположение: Варна

Re: Август в Гърция

Мнение от dobria1 »

reebok написа: имам подготовка за бомбарда и чепарета тип илария/платерина.
Какви са тез чепарета тип илария,поясни малко че нещо ще объркаш много хора тук.Кажи само колко куки има и ще стане ясно :wink:
НАЙ МИ Е ДОБРЕ ЛЯТО КАТО Е!!!
Изображение
reebok
новобранец
новобранец
Мнения: 22
Регистриран на: Пон Сеп 02, 2013 4:48 pm

Re: Август в Гърция

Мнение от reebok »

Това са цветните тапички с три кукички за морски кефал, които са много популярни по родното черноморие за улов на кефалови - най-често илария и платерина. Има ги във всеки риболовен магазин - готов монтаж и действат, аз ловя по черно море с тях. Но в Гърция как стоят нещата та да се подготвят от тук, да не търся там риболовни магазини.
Аватар
dobria1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1561
Регистриран на: Сря Юни 24, 2009 9:58 pm
Местоположение: Варна

Re: Август в Гърция

Мнение от dobria1 »

reebok написа: Но в Гърция как стоят нещата та да се подготвят от тук, да не търся там риболовни магазини.

Няма да е лошо да прегледаш темите тук http://www.nariba.com/forum/viewforum.php?f=193" onclick="window.open(this.href);return false; много повече ще научиш от там отколкото да чакаш някой да ти го напише тук отново
НАЙ МИ Е ДОБРЕ ЛЯТО КАТО Е!!!
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Въпроси свързани с морския риболов.”