ЛАВРАК?

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Аватар
batmilen
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4888
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 8:56 am
Обратна връзка:

ЛАВРАК?

Мнение от batmilen »

Обявявам нов конкурс "КОЙ ЩЕ УЛОВИ ЛАВРАК?"Кой,как и кога е уловил ЛАВРАК... не принизявам другите риби,зарган,лефер,платерина,кефал... и т.н. Но рядкоста на ЛАВРАКА го правят уникален трофей.До сега само май харпунджии могат да се похвалят с трофеи от тази риба ... Показването на снимки с уловен ЛАВРАК е предимство... но нали си верваме?...може и да опишем постиженията.Наградата ще бъде МОРАЛНА... най-голям улов и най- голямо уважение сред гилдията...Може и да пуснем и малко информация за находища на тази риба по Черноморското краибрежие...Чух за подобно свърталище около нос ЕМИНЕ...Хайде наслука ...и да видим кой първи ще донесе"СКАЛПА" :lol:
Последно промяна от batmilen на Пон Авг 01, 2005 4:06 pm, променено общо 2 пъти.
Аватар
HEMINGUEI
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 306
Регистриран на: Пон Юни 14, 2004 1:57 pm
Местоположение: Варна

Мнение от HEMINGUEI »

Бат Милене сигурен съм че скоро ще има обявен победител с високо вдигнат трофей!!! Миналата година на плажа Кабакум край Варна / чисто песъчливо дъно/ на въдица заметната за платерина / стръв - морски червей/ колега улови ЛАВРАК ОКОЛО 8 КИЛОГРАМА!!! Пресата която отразява хобито ни отрази подобаващо събитието! Аз пък си мисля че щом хвърляш ръкавицата точно сега имаш нещо наум :wink: Наслука!
Който може хваща!
Аватар
batmilen
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4888
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 8:56 am
Обратна връзка:

Мнение от batmilen »

Брей ЖУРНАЛИСТЕ , много високо вдигна летвата...ще трябва доста да се понапъна като взема да рипам...Напълних вече и втория куфар с воблери и блесни нови "тайни оръжия"...около 100на ципори.Ама оня ден Златко от магазините на Краставицата ми каза,че един колега имал над 1000 изкуствени примамки,блесни и воблери...четова е пъти повече от от това което има в магазините накуп...ха иди го гони...
durumov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2346
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 8:13 pm
Местоположение: Варна,морето, сините вълни
Обратна връзка:

Мнение от durumov »

Че кой беше стария конкурс , бе , Бате Милене ?....не ми пада стотинката :idea:
били сме предупредени. Трябвало да слушкаме, Батка! Да имат много здраве от 12тата миля. GSMа ми го знаят който трябва!
Аватар
batmilen
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4888
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 8:56 am
Обратна връзка:

Мнение от batmilen »

Вярно Дуруме,то стар конкурс няма.Всички се надвикваме и надлъгваме във форума за уловени карагьози,кефали,платерини и заргани...ама нищо конкурсно няма...та ето за това предложих НОВ КОНКУРС с НОВИ ПОДВИЗИ - УЛОВ НА ЛАВРАК.Брате Димитрий,хората пишат, че са подкарали зарганите - а при теб как е...ще се похвалиш ли с нещо уловено или и ти като мен само топиш червеите в морето.
Аватар
batmilen
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4888
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 8:56 am
Обратна връзка:

Мнение от batmilen »

ОТНОСНО:Наградата за конкурса по улов на Лаврак да бъде почетното звание - "Черен Пояс за улов на Лаврак",на турски - "Кара Лаврак КаЙш" ,на английски "Бляк Лаврак Белт",на немски- "Шварц Лаврак ...,на гръцки - не знам как е ....а и на румънски също...Най-добре е да бъде нещо интернационално например --- "Бляк Лаврак Кайш"...
Аватар
batmilen
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4888
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 8:56 am
Обратна връзка:

Мнение от batmilen »

ЖОРЕ то твойто стана като в оная реклама..."Ех мечтиии..."Те такива уникати има само във Варненския аквариум,виж ако Дурума има връзки там може да ти дадат едно парче само за една снимчица и обратно в аквариума...ха ха ха ...край тия твои снимки с чудовищни сомове нашите лавраци ще изглеждат като пишленца-мишленца...
Аватар
batmilen
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4888
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 8:56 am
Обратна връзка:

Мнение от batmilen »

Ако това се случи,аз ще Ви докарам по 2 стажантки-труженички лично да Ви реанимират... :lol:
Аватар
batmilen
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4888
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 8:56 am
Обратна връзка:

Мнение от batmilen »

Направо от Варна ша ги взема...там идват мнооого хубави Шуменки...
durumov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2346
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 8:13 pm
Местоположение: Варна,морето, сините вълни
Обратна връзка:

Мнение от durumov »

като за конкурса "КОЙ ЩЕ УЛОВИ ЛАВРАК?"
ша ги вземе от пътя за Бургас след с. Приселци...че и надолу колко имааааа....ама миришат на риба отдолу и си държат шишета с вода на слънце да си приплакват фафлите. тъй, че Жоре и пръста си да топнеш пак на лаврак ше мирише

...дърти мръсници, такива, ....ама ония бат'М....той е за таковане...само нишани пуска... :lol: :lol: :lol:
били сме предупредени. Трябвало да слушкаме, Батка! Да имат много здраве от 12тата миля. GSMа ми го знаят който трябва!
Аватар
batmilen
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4888
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 8:56 am
Обратна връзка:

Мнение от batmilen »

ДУРУМЕ има една моряшка приказка "Една дето си избърсала задника , па си оцапала предника"... Да не изкарам"Детската ръчичка хванала ябълка"...че тогава това твое аватарче ще е с изцъклени очички...batmilen бил за таковане,ТИ заеба идеята за КЛУБА...и сега от болната глава,на здравата...Хайде със здраве ...и на следващия уйкенд да имаш същата слука като моята...йч.
durumov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2346
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 8:13 pm
Местоположение: Варна,морето, сините вълни
Обратна връзка:

Мнение от durumov »

batmilen написа:ДУРУМЕ ....Да не изкарам"Детската ръчичка хванала ябълка"...че тогава това твое аватарче ще е с изцъклени очички...batmilen бил за таковане
еееее....бая ша'та боли кръста тебе от този исполински товар.... :lol: ...като сядаш не го ли прищипваш :wink:
Л А Ф РАК
били сме предупредени. Трябвало да слушкаме, Батка! Да имат много здраве от 12тата миля. GSMа ми го знаят който трябва!
Аватар
batmilen
учете се от него
учете се от него
Мнения: 4888
Регистриран на: Чет Яну 06, 2005 8:56 am
Обратна връзка:

Мнение от batmilen »

На Вола рогата не му тежат Брате Дурумий...Докато ни и се майтапиме благо в нета хората на Пристанището пукнаха платерините...и най-много излиза на лайнян канал...6 място...
rimohit
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1391
Регистриран на: Пет Май 13, 2005 9:04 pm
Местоположение: Бургас-Стара Загора-в каяка

Мнение от rimohit »

Всеки ден отварям темата с надеждата , че някой е хванал Лаврак но уви.
:roll:
татовамомченценаучибезбройнещаотмоитерепортажидобисмелостоттяхвидячеивБългарияможедаселовирибаскаяккопираабсолютновсичкитемимаршрутиирепортажиипослегипредставикатосвоивМаниятаинаРиба
durumov
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2346
Регистриран на: Вто Ное 02, 2004 8:13 pm
Местоположение: Варна,морето, сините вълни
Обратна връзка:

Мнение от durumov »

rimohit написа:Всеки ден отварям темата с надеждата , че някой е хванал Лаврак но уви.
:roll:
batmilen написа:...най-много излиза на лайнян канал...6 място...
...на такъв канал не лаврак, ами лайнак излиза ...аз да ви кажа.
Ако ще е тъй да се пускат теми за щяло и нещяло по-добре една тема "Лафмоабет" и си изплаквай душата, че то форума на ЧАТ заприлича.
Да вземете да обясните на хората/колегите...как се хваща лаврак :
такъми ; техники ; снимки ; прочие ...
по-интелигентно...
аз например не съм и си помислял да ловя лаврак...ама ми е интересно. Затуй бат'Милен да спре с мозъците дето ги ръси, съответно и Жорето да му приглася...като задната пръчка на тъпан се обажда-да не остане назад.
Айде да не изпростяваме...че нещо май станахме безинтересни на останалите...все по-малко влизат да споделят нещо.
За мен супер спеца на лаврака е ДОКТОРА...не можете да си представите какъв капацитет е той...бе той е Академика на Риболова - че и на фотографията и снимането, ....опа... :lol: ... тука сме двама, щях да забравя :idea:
били сме предупредени. Трябвало да слушкаме, Батка! Да имат много здраве от 12тата миля. GSMа ми го знаят който трябва!
Публикувай отговор

Обратно към “Рибите, навици, особености и как да ги ловим.”