Е ли чернокопа малък лефер или напреки?

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Аватар
dobria1
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1561
Регистриран на: Сря Юни 24, 2009 9:58 pm
Местоположение: Варна

Re: Е ли чернокопа малък лефер или напреки?

Мнение от dobria1 »

Сори за намесата в спора ама таз тема не трябваше ли да се вмъкне тук http://forums.nariba.com/viewtopic.php? ... 72#p575472
:wink: :wink: :wink:
ако всеки почне да пуска теми каквито му е кеф,тук ще стане еднаааааааааа........
НАЙ МИ Е ДОБРЕ ЛЯТО КАТО Е!!!
Изображение
roko-koko
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 609
Регистриран на: Чет Окт 08, 2009 8:33 am

Re: Е ли чернокопа малък лефер или напреки?

Мнение от roko-koko »

Айде и аз да оспамя малко стига сте спорили защтото това ми прилича точно на дребни ръфания ,всеки понякога сгазва закона каде умишлено каде от незнание .Дали ще са 3-kg.или 3.300 наистина не е болка за умиране другаде са проблемите ,наистина вапрос на принцип е (и не само защото са предвидени и наказания в закона)да се опомняме сами и всеки поотделно сам за себе си да спазваи опазва това което ни заобикаля без значение каде се намира дали във водата или на сушата.И спама да стане пълен и да се осера тотално за последно,вчера или днес беше или е денят на ловеца и риболовеца така че тука ще поздравя всички които се чувстват такива :D и да им пожелая на ловците успешен сезон от другата седмица и умната на риболовците тоже :D :axe: живи и здрави Поздрав наи сардечен ваш приятел вечен ....и дара бара още малко и ще сам в лодката :D :D :D и само при тая мисал ми се подобри настроението. :D :drinkers: :axe:
Аватар
Тошето
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 755
Регистриран на: Съб Фев 23, 2008 12:25 pm
Местоположение: Варна

Re: Е ли чернокопа малък лефер или напреки?

Мнение от Тошето »

dobria1 написа:Сори за намесата в спора ама таз тема не трябваше ли да се вмъкне тук http://forums.nariba.com/viewtopic.php? ... 72#p575472
:wink: :wink: :wink:
ако всеки почне да пуска теми каквито му е кеф,тук ще стане еднаааааааааа........
Що ве Митак,мен ме кефи :D :D :D :D :D следващатата тема може да е кокошката ли е първа или яицето :D :D :D :D
И продължава да се развива :shock: :shock: :shock:
За да поискаш, трябва да дадеш
rif_58
новобранец
новобранец
Мнения: 42
Регистриран на: Нед Сеп 05, 2010 11:30 am
Местоположение: ВАРНА

Re: Е ли чернокопа малък лефер или напреки?

Мнение от rif_58 »

Sme6NIKa написа:Уважаеми колеги,

Гледам, Барута е постнал като важна тема "Минимално допустимите размери за улов на риби и др. водни...." - нищо лошо викам си и чета:

В. Морски риби


Сем. Леферови (Pomatomidae)
56. Лефер (Pomatomus saltatrix) 28 см :shock:


Тааааааа......... "Е ли чернокопа малък лефер или напреки?" `щото ако е, не сме ли в нарушение като ловим чернокоп и не подпомагаме ли бракониерите (ако са такива), които ни го продават?

Просветете безпросветния (мен), моля ви, че да не живея в грях, консумирайки тази благиня (чернокопа).....когато отида на море!
Иконката е без умисъл. Сега се уча. Извинения.
Последно промяна от rif_58 на Чет Сеп 09, 2010 10:23 pm, променено общо 1 път.
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: Е ли чернокопа малък лефер или напреки?

Мнение от КИРО »

И ? :smt017
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
Аватар
Митев
учете се от него
учете се от него
Мнения: 6591
Регистриран на: Чет Фев 22, 2007 6:13 pm
Местоположение: Добрич

Re: Е ли чернокопа малък лефер или напреки?

Мнение от Митев »

КИРО написа:И ? :smt017
Изгрява нова звезда бе Кире :lol: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Рибите, навици, особености и как да ги ловим.”