С харпун в Турция

Модератор: nkolev66

saskoto
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Яну 02, 2012 9:59 am

С харпун в Турция

Мнение от saskoto »

Четох, четох и не можах да схвана точно мога ли да гмурка с харпун в съседите. Октомври отивам до Бодрум, интересно ми е мога ли да си нося харпун, как е през границата, какви проблеми мога да имам ако се гмурка там. Четох, че е хубаво с местен, да но нямам под ръка такъв. На границата ако турския митничар реши можел да ми вземе харпун, а много си го обичам Бюша 100. Тук лятото на топла вода гмурка с 3 кг. тежести а там на по солено колко ще ми трябват. За първи път отивам на море в чужда страна и искам да видя как е там под водата, така че всеки съвет ще ми е от полза. План Б ми е само гмуркане с камерата, да ама така се чувствам като прелъстен и изоставен :)
hadji
новобранец
новобранец
Мнения: 47
Регистриран на: Нед Окт 18, 2009 9:27 pm

Re: С харпун в Турция

Мнение от hadji »

saskoto написа:Четох, четох и не можах да схвана точно мога ли да гмурка с харпун в съседите. Октомври отивам до Бодрум, интересно ми е мога ли да си нося харпун, как е през границата, какви проблеми мога да имам ако се гмурка там. Четох, че е хубаво с местен, да но нямам под ръка такъв. На границата ако турския митничар реши можел да ми вземе харпун, а много си го обичам Бюша 100. Тук лятото на топла вода гмурка с 3 кг. тежести а там на по солено колко ще ми трябват. За първи път отивам на море в чужда страна и искам да видя как е там под водата, така че всеки съвет ще ми е от полза. План Б ми е само гмуркане с камерата, да ама така се чувствам като прелъстен и изоставен :)
За чужденци с харпун е забранено.На границата до сега не съм имал проблем за харпуна.Не влизай от лодка или в резервати и обекти със специален режим.И все пак...решението и отговорността са си твои! За неопрен 3.5 мм. ще ти трябват 6 кг. тежести.
Рапорт даден!!!
saskoto
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Пон Яну 02, 2012 9:59 am

Re: С харпун в Турция

Мнение от saskoto »

Благодаря, за съвета, аз реших да не рискувам, така и така имам нужда от по-къс харпун ще си купя такъв от Бодрум, сега със сигурност ще са евтини там. В хотела все ще ме посъветва нещо от там. Тежести те явно са Х2, благодаря отново. :fishing12:
Публикувай отговор

Обратно към “Подводен риболов”