Да постнем някоя снимка

Модератор: nkolev66

Публикувай отговор
Аватар
baretata
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1118
Регистриран на: Вто Сеп 05, 2006 6:55 pm
Местоположение: varna

Re: Да постнем някоя снимка

Мнение от baretata »

Митак темата е за снимки, така че сложи една от Априлския пленум 1956г че да разберем за кво иде реч.
Пашата обича смелите.
Аватар
sashoart
фен клуб-скобар
Мнения: 376
Регистриран на: Съб Ное 14, 2009 8:00 pm
Местоположение: София

Re: Да постнем някоя снимка

Мнение от sashoart »

grizmin написа:Първо ни нахока,че сме гръмнали преди не знам колко си години една морска пъстърва(видял е снимката).
justinian написа:да стреляте пo черноморска пъстърва
После му се отговори подобаващо.
justinian написа:"Преди да изследваш, не хули; първом узнай - и тогава укорявай."
После той показа снимка как отива навръх планината и бъркайки в хрилете на една пъстърва ни показва как той не ги убива ,даже никак ,а само се снима с тях,пък те си умират сами.
Отново му се отговори подобаващо.
Pretor написа:"От зелена тиква семе не ми трябва"
После се разбра,че човека е подвластен на емоции и сам се отърси от своята слабост.
sashoart написа:НЕ бях прав,
После отново сбърка.
sashoart написа:НЕ бях прав,но..имам право!
После се извини.
sashoart написа:извинете ме за прекъсването....
След това,всички си отдъхнахме,и спряхме да се занимаваме с глупости.
Ето и още едно кадро,няма само скобари и балканки да гледаме в секция подводен риболов.
Изображение
оффф!пак влезнах,нищо за последно..тъй и тъй това е подфорум в "соствен сос"..много яко...само за пъстървата 'щото т'ва беше вечее,малко не коректно..та!тази пъстърва не съм имал въобще намерение да я пускам..изядох я!..да ,с моя авер..беше изключително вкусна!..пуснах други 2,въпросният излет но тази запазих,в унисон с регулациите за риболов на територията на Национален парк...създадени от хора,чиято работа е това!!
и ако всички си вършеха работата като тях такива риби ще има!
пожелавам Ви(и на себе cи!)много любов..към хорaта..
ва'ща дума ще е последна..няма страшно
eeee...все пак,дано не е късно да попитам: според Вас,колко рядка е всъщност?..на юг повече ли я има?...това същият вид ли е като дунавската?
ако някой реши да отговори,благодаря предварително!
Сашо
фен клуб-скобар
Аватар
baretata
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1118
Регистриран на: Вто Сеп 05, 2006 6:55 pm
Местоположение: varna

Re: Да постнем някоя снимка

Мнение от baretata »

Появил се е нов Гуфи май
Пашата обича смелите.
gunman
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 545
Регистриран на: Пет Фев 06, 2009 5:52 pm

Re: Да постнем някоя снимка

Мнение от gunman »

Те "Гуфитата" са като хлебарките... :D Все ще се намери някой да изпълзи от нищото и да се изкаже непотготвен. :lol:

Честито възкресение Христово на всички!
Обожавам мъже с прякори, означаващи женски полови органи.
Аватар
sashoart
фен клуб-скобар
Мнения: 376
Регистриран на: Съб Ное 14, 2009 8:00 pm
Местоположение: София

Re: Да постнем някоя снимка

Мнение от sashoart »

gunman написа:Те "Гуфитата" са като хлебарките... :D Все ще се намери някой да изпълзи от нищото и да се изкаже непотготвен. :lol:

Честито възкресение Христово на всички!

точно така,виж как знаеш!!!
ама ви раздвижих малко...г'лей от два месеца мълчите..нали си имате неупрени!?...
две дължини на бургаскиО и ще сте по-смирени.едно соц.експериментче(успешно)..ииии...
Чeстито Възкресение..............
фен клуб-скобар
terzo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 703
Регистриран на: Съб Авг 29, 2009 1:52 pm
Местоположение: Равда

Re: Да постнем някоя снимка

Мнение от terzo »

sashoart написа:
gunman написа:Те "Гуфитата" са като хлебарките... :D Все ще се намери някой да изпълзи от нищото и да се изкаже непотготвен. :lol:

Честито възкресение Христово на всички!

точно така,виж как знаеш!!!
ама ви раздвижих малко...г'лей от два месеца мълчите..нали си имате неупрени!?...
две дължини на бургаскиО и ще сте по-смирени.едно соц.експериментче(успешно)..ииии...
Чeстито Възкресение..............
Аве батка чета ти простотийте от как си почнал да пишеш във подводен риболов не разбра ли ,че не си ДОРАСНАЛ за тоз спорт.Че ти ли се намери да ни даваш акъл кое и как да го правим.Гледай си там въдичките и не се занимавай с нас.Ни най малко с лоши чувства.Весели празници на всички колеги.
Аватар
justinian
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 572
Регистриран на: Пон Юли 25, 2005 7:19 pm
Местоположение: In Female Dreams
Обратна връзка:

Re: Да постнем някоя снимка

Мнение от justinian »

rumci, прекалено толерантен си приятелю!...
Сърцето на глупавите е в техните уста, а устата на мъдрите са в тяхното сърце.
Аватар
sashoart
фен клуб-скобар
Мнения: 376
Регистриран на: Съб Ное 14, 2009 8:00 pm
Местоположение: София

Re: Да постнем някоя снимка

Мнение от sashoart »

понеже става дума за подводен риболов...абе не бе,много ясно! абсолютно съм против а се стреля по морската пъстърва,очевидно рядка риба..с довода видиш ли,че не се знаело дали е рядка или много рядка!?!?!щото като много работи и тая е недоклатена..а морала ми е ясен!при Вас го има най-много...иначе!...и най-хубавото...не съм бил дорасъл за..направо се чуда дали да се занимавам...явно много ви се ще да сте сапричастни към някъкъв елит....мале,мале..завалиите!ма оно се постига през професионалните качесва и принадлежност...първом..а не през хобито господин модератор..щото иначе говори за..сами сe сетете..не съм пo лековатите квалификации като повечето от "асовете" тука!
дорасъл cъм да Ви кажа,че НЕ харесвам харпунджийството,защото при контакта с животното всичко започва с акта на убийство(!!!)(вижте си снимките!).. ето това е моята позиция и вероятно на болшинството от недораслите..мани,мани!..въпрос на избор другари,а нe,че не можем да си купим..можЕм!..при Bас наблизо има море-гмуркате се..тук има яки планини-качваме се горе!..к'во по-нормално!?..наивна работа!!
аха,..то не бяха гуфита,хлебарки,простотийки..е тBа не е по темата за морската пъстърва..ама нищо нали!?..че и снимки ви качих,страхотни дето рядко мoже да видите,правени от фотографи ,да разберете ,че с първият пост не атакувам Вас,и не съм против Вас а съм против(!!!)поведението!...и ако трябва да влезна в Вашият тон,колега..е Вие ли пък на мен акъл ще двате(виж си поста!)..дето аз се въздържах да го правя,ами просто си казах мнението(!!!)(виж мойте)..единствената(!) ми грешка e,че ce занимавам с изледване на разпространението на ВИТОШКИ ГРАНИТ(който без учудване установих,че е разпространен далеч отвъд границите на шоплъка..което не добре!)та се чувствам ангажиран и с тея работи,разбира се..затова така! :drinkers:
е това стана!..че имаше неразбрали..а за мълчанието..да мълчи тоя(!),който няма какво и немoже,a и не е сигурен какво да каже..мълчанието..арно!..само дето и от мълчание до мълчание има ГОЛЯМА РАЗЛИКА....Tа между другото с адаша(fixxer)чат-пат ловиме на Cозопол и не съм сигурен,но мисля че въпросният път бяхме заедно,когато хванах пъстърва на бомбардата и се говореше за защита на тази риба,нещо което е наложително,което ме подсеща:АБСОЛЮТНО е наложително да се направи актуално проучване за разпространението на някои видове в ареалите им на акваторията на РБ и спешно да се включат в закона за защитените видове на РБ,в това число и черноморската пъстърва(за да не сподели съдбата на тюлена монах,обгрижен с подобно дълбоко разбиране от местните),за което ще лобирам..
и накрая искам да кажа нещо на модератора:усети ли кога темата стана разична от подводният риболов(временно)....не беше когато постHах снимките(по-горе казах защо!),пpеди това беше...(justinian:rumci, прекалено толерантен си приятелю)(!?!?!?)
ако някои му хрумне да каже или да попита нещо..(различно от квлификацийките на които всички се нарадвахме(което е изключително съмнително;)),да погледне пaк по-горе.там абсолютно(!)сигурно ще намери всичко,което имах да кажа..)
както казах БЕШЕ чуден рзговор по темата за морала на земноводните и.. морската пъстърва...
нa justinian....и нa тези,които смятат че понеже са повече,та лаят по-силно и това очевидно е ок за тях,ще кажа..нищо..

.... "Защото казвамъ ви,че ако вашата правда не надмине правдата на книжницить и фарисеить,никакъ нeма да влезете в небесното царство.".....
фен клуб-скобар
Аватар
justinian
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 572
Регистриран на: Пон Юли 25, 2005 7:19 pm
Местоположение: In Female Dreams
Обратна връзка:

Re: Да постнем някоя снимка

Мнение от justinian »

Златко, прав си. Имаме си нов Гуфи.
Сърцето на глупавите е в техните уста, а устата на мъдрите са в тяхното сърце.
Аватар
Pretor
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 680
Регистриран на: Вто Ное 03, 2009 12:36 pm
Местоположение: Бургас

Re: Да постнем някоя снимка

Мнение от Pretor »

Ами, Гуфи - дървен философ. Гуфи поне беше забавен.
Изображение
tolio_pm
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 826
Регистриран на: Сря Мар 26, 2008 8:48 pm
Местоположение: Поморие

Re: Да постнем някоя снимка

Мнение от tolio_pm »

.... "Защото казвамъ ви,че ако вашата правда не надмине правдата на книжницить и фарисеить,никакъ нeма да влезете в небесното царство.".....

Приятел,аре СПРИ сЪ :!: :!:
Аман от анализатори,учени,цитати ...... и тн.Щот На Мен кат едно просто момче,израснало на брега на морето ми писна разни "стоуичани"да ми дават наклон на Х..
Има ли я,нямали я (пастървата,бонитото,не без извесния тюлен монах) и мн.други знайни и незнайни морски и Средиземноморски видове и обитатели "погубени"от кръвожадната ръка на брата по съдба;не смятам че е точно твоя работа

Пп1
:Само на Вас "стоуичаните"май не ви е ясно защо морето,планините и цялата тая свинщина в която пребиваваме не са на тоя хал заради делата на харпунджиите,алпинистите и тн. тн. елементи,а заради "доста по-"високи" и "благородни" "цели"
Пп2
:Под "стоуичанин" нямам предвид жител на Столицата :wink:
Пп3
:Ма кат хвана пъстървата на Созопол си я тури в торбичката налиииии????? :D
Пп4
:"Плясни" още некое кадро с балканка,че при нас сезона за сега не отива на добре(много вятър от исток)
Пп5
:За едно си прав:Трябва да се направи "рецензия"на "Червената книга"
Пп6
:Румци нищо не може да направи,нали ловиме риба с Фиксера :shock: :lol: :lol:


Христос Воскресе
Spear го каза в един друг форум:От вас зависи кога ще спрете и ще се задоволите с постигнатото, но едно е сигурно -
пътят е безкраен а бариерите си ги слагаме сами вървейки по него.
Аватар
Булти
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2744
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 11:23 am
Обратна връзка:

Re: Да постнем някоя снимка

Мнение от Булти »

justinian написа:Златко, прав си. Имаме си нов Гуфи.
...кои е па тоя Гуфи ве ??? ...баси пак съм стървал :shock:
Аватар
justinian
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 572
Регистриран на: Пон Юли 25, 2005 7:19 pm
Местоположение: In Female Dreams
Обратна връзка:

Re: Да постнем някоя снимка

Мнение от justinian »

Толи, не се хаби приятелю. :smt023
Последно промяна от justinian на Нед Апр 24, 2011 9:47 pm, променено общо 1 път.
Сърцето на глупавите е в техните уста, а устата на мъдрите са в тяхното сърце.
Аватар
justinian
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 572
Регистриран на: Пон Юли 25, 2005 7:19 pm
Местоположение: In Female Dreams
Обратна връзка:

Re: Да постнем някоя снимка

Мнение от justinian »

Сега, като се замислих... Освен последната пъстърва е вероятно да съм отстрелял и последната ципура в Черно море... :oops:

Изображение
Последно промяна от justinian на Нед Апр 24, 2011 11:52 pm, променено общо 1 път.
Сърцето на глупавите е в техните уста, а устата на мъдрите са в тяхното сърце.
terzo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 703
Регистриран на: Съб Авг 29, 2009 1:52 pm
Местоположение: Равда

Re: Да постнем някоя снимка

Мнение от terzo »

Колега sashoart ако смяташ,че можеж много лесно да надхитриш рибата в нейната си собствена среда и да я застреляш ела пробвай и тогава говори.
Публикувай отговор

Обратно към “Подводен риболов”