Гмуркане в или около Варна (07.02.21)

Модератор: nkolev66

passenger8468
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Дек 15, 2020 6:41 pm

Гмуркане в или около Варна (07.02.21)

Мнение от passenger8468 »

Здравейте.
Има ли желаещи тази неделя да раздвижим плавниците.Днес влизах ,температурата на водата беше около 7 градуса ,видимостта беше добра около 3-4 метра в сравнение с преди около 5-6 дена ,когато беше мътилка и морето ми взе назаем очилата и шнорхела ,но забрави да ми ги върне :) .Трябва да уточня ,че спадам към групата на аджамиите :mrgreen: . Ако времето даде ,както се казва ще пусна тема и другата седмица по отрано в случай ,че няма желаещи за тази.
Аватар
Диканаров
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2580
Регистриран на: Пет Мар 17, 2006 6:01 pm
Местоположение: софия

Re: Гмуркане в или около Варна (07.02.21)

Мнение от Диканаров »

Добре дошъл при харпунджиите! Влизай в морето, стреляй, споделяй видяно, наблюдения и преживявания! Имаш много колеги, които са наблизо и бихте си правили компания във водата!Ако си наистина начинаещ, прочети в подводен риболов темите от историята, както и темите, определени, като основни или важни! На лични ще имаш възможност да получиш съвет от всеки сега активен наш харпунджия, така и от много отлични спортисти и майстори на харпуни, станали напоследък по-рядко пишещи тук поради различни причини, но доказали се в живота, като добри приятели и колеги, не отказващи помощ и съвет на нов в хобито ни! Естествено, когато им е искан. Умната и "на равни"!
Няма малки и голями, има хванати и изтървани!
boqn_belchev
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 430
Регистриран на: Сря Ное 18, 2009 4:50 pm

Re: Гмуркане в или около Варна (07.02.21)

Мнение от boqn_belchev »

Здравей колега! Радмам се, че имаш толкова голямо желание. В това време се иска и много мерак, явно го имаш. Та с това постоянство морето скоро ще те дари. Поздрави и на равни!
passenger8468
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Дек 15, 2020 6:41 pm

Re: Гмуркане в или около Варна (07.02.21)

Мнение от passenger8468 »

Благодаря ви за топлото посрещане.Още миналата година изчетох с огромен интерес историите ви ,както и темите пълни с ценна информация за тепърва прохождащи ,като мен.Ако трябва да съм честен не съм очаквал да има и много желаещи.По-скоро пуснах темата от чисто любопитство ,защото от това ,което виждам напоследък вие сте последните мохикани в този форум.Ще продължавам да чета с интерес историите ви от миналото и настоящето и по - рядко ще се включвам :)
Публикувай отговор

Обратно към “Подводен риболов”