питане за маските

Модератор: nkolev66

Аватар
australia
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 660
Регистриран на: Пет Яну 02, 2009 3:07 pm
Обратна връзка:

Re: питане за маските

Мнение от australia »

Браво на тебе сега обаче трябва да почакаш поне до май месец та да се стопли водата .дай снимки да видиме с какво оборудване разполагаш.Всеки от нас е започнал като тебе и в това няма нищо срамно.И бъди сигурен че тук в този форум винаги ще намериш в наше лице хора който са готови да помогнат с каквото могат,и да те посъветват според опита си.Не се притеснявай ами питай за всичко което те интересува .

Добре си дошъл в нашите редици .пожелавам ти крепко здраве ,чиста вода и винаги да се завръщаш на брега :!:
0877-19-03-89Иво e-mail (australia@abv.bg) skipe australiaivo2 :)Изображение
safridcho
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 109
Регистриран на: Чет Яну 22, 2009 11:35 am
Местоположение: варна

Re: питане за маските

Мнение от safridcho »

Много съм скаран със компютрите, а иначе всеки може да разбере какво ми е обурудването като влезе в diveshop - а. Плавниците са ми X - Voyager, а маската STRATO на боша са и двата консуматива. Шнорхел си взех някакъв китайски без клапа ( щото си изгубих стария :D ), а иначе поне до 25 май няма да далдисвам, щото миналата година на 15 април вече имах първа баня и знам за какво става въпрос без неопрен :D и нали знаете, че едното не трябва да пречи на другото, затова тая година малко по - внимателен ще съм с първите къпания ( да не зема да ме тръшне грипа де ).
Още веднъж благодаря за коректното отношение :)
Кръв повръщам, пари Ни Връщъм !!!
Аватар
australia
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 660
Регистриран на: Пет Яну 02, 2009 3:07 pm
Обратна връзка:

Re: питане за маските

Мнение от australia »

Един съвет от мене баце следи магазина на Форума а и не само на този ,и може и да попаднеш на някой ефтин неопрен втора ръка ,а повярвай ми разликата от със и без такъв е от тука до небето!

Пази си здравето и бъди разумен дано съм ти бил полезен. :smt006
0877-19-03-89Иво e-mail (australia@abv.bg) skipe australiaivo2 :)Изображение
safridcho
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 109
Регистриран на: Чет Яну 22, 2009 11:35 am
Местоположение: варна

Re: питане за маските

Мнение от safridcho »

И аз съм обличал неопрен все пак не е кат да не съм :D :D
Кръв повръщам, пари Ни Връщъм !!!
Публикувай отговор

Обратно към “Подводен риболов”