Дървен харпун

Модератор: nkolev66

Публикувай отговор
Аватар
Булти
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2744
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 11:23 am
Обратна връзка:

Re: Дървен харпун

Мнение от Булти »

аве , Емо ти нали нямаше кирилица ве :D :D :D
Аватар
baretata
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1118
Регистриран на: Вто Сеп 05, 2006 6:55 pm
Местоположение: varna

Re: Дървен харпун

Мнение от baretata »

Е пък Булти и ти, нали трябва да се намеси и тои бе, запецна в последно време. Появиха се нови лица вече и тои млъкна. Оти няма кирилица , не за друго. :finga:
Пашата обича смелите.
Аватар
emilios
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 223
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 10:27 pm

Re: Дървен харпун

Мнение от emilios »

[quote="Булти"]аве , Емо ти нали нямаше кирилица ве :D :D :D[/quote

Когато съм във къщи имам,когато пътувам нямам.По добре щеше да помислиш преди да пишеш.
Изображение
Аватар
emilios
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 223
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 10:27 pm

Re: Дървен харпун

Мнение от emilios »

baretata написа:Е пък Булти и ти, нали трябва да се намеси и тои бе, запецна в последно време. Появиха се нови лица вече и тои млъкна. Оти няма кирилица , не за друго. :finga:

Барета новите лица не ми пречат спрях да пиша защото не мисля,че искам да пиша и причината са такива тъпанари като теб.Няма да е лошо да прочетеш табелата на форума,подводен риболов а не форум за ирония.Повтарям ти и на теб пътувам доста често служебно,и на лап топа нямам кирилица.Престани да се ебаваш със мен.
Изображение
gunman
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 545
Регистриран на: Пет Фев 06, 2009 5:52 pm

Re: Дървен харпун

Мнение от gunman »

Емо, като те гледам май продължаваш да работиш по въпроса с увеличаването на броя на членовете на твоя "фен клуб" в родния ти град, ама като гледам профила на Златко Баретата, тоя богатир общо взето не е от "гмуркачите"... :smt062 ......... :smt059

п.с. Леярната отля ли ми стрелите ? Аре, че само тебе чакам. :weedman:
Последно промяна от gunman на Пет Фев 20, 2009 8:36 pm, променено общо 1 път.
Обожавам мъже с прякори, означаващи женски полови органи.
Аватар
emilios
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 223
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 10:27 pm

Re: Дървен харпун

Мнение от emilios »

gunman написа:Емо, като те гледам май продължаваш да работиш по въпроса с увеличаването на броя на членовете на твоя "фен клуб" в родния ти град, ама като гледам профила на Златко Баретата, тоя богатир общо взето не е от "гмуркачите"... :smt003 :smt082 :smt082

п.с. Леярната отля ли ми стрелите ? Аре, че само тебе чакам. :weedman:



Богатирррр???? :finga: въздух лод налягане е.Колкото до леярната не си в състояние да платиш разходите.Пиши си по темата дървени харпуни и не се занимавай с мен,аз не ти се подиграх,че в другия форум не си качил такава тема а качваш тука.И на най малкото дете ще му стане ясно защо не си го направил досега.Спирам,спри и ти.
Изображение
Аватар
emilios
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 223
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 10:27 pm

Re: Дървен харпун

Мнение от emilios »

Булти написа:без да имам претенцийте за голям майстор , ще напиша само как направих втория си харпун(за попчета ) , ползвам го вече почти 20 год. и въпреки ,че е изработен от цяло монолитно парче дърво досега не се е изметнал :idea: ...дълъг е 60см., стрелата му е 4мм.и стърчи около 15 см. пред върха ..... с него съм избил 100ци попчета, 10на платерини и най-голямото му постижение е това :

Изображение
-като рибата я ударих от 2м право в окото , продължи по инерция 1м , спря и се обърна странично , стрелата не беше вързана щото бях за попчета (писал съм и другаде за тоя случай ).....

Булти страхотен лаврак си гръмнал ма защо не кажеш къде го гръмна защото нещо много прясно кървав ми се вижда .Ако гръмнеш риба в морето и я блъскат вълните булти кръвта не е толкова много и прясно червена,почти няма кръв.А твоята риба се е разкървила като бучната с вилица в мивка. :finga: Я кажи колко е килото в метро.Виж оная единствена кая която имаше в галерията и вече си махнал от срам,май беше гръмната с харпун. :mrgreen: Нали знаеш ,че съм добронамерен
Изображение
Аватар
spook
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 383
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 5:15 pm
Местоположение: несебър-влас и обратно....

Re: Дървен харпун

Мнение от spook »

Емчо кви служебни пътувания бе братче? Нали беше плочкаджия в Кипър? :wink: :wink: :wink: :finga:
max.dive
новобранец
новобранец
Мнения: 43
Регистриран на: Съб Окт 25, 2008 11:15 am
Местоположение: Шумен-Бургас

Re: Дървен харпун

Мнение от max.dive »

Абе снимката е правена преди да отворят метро в Българиа :wink: Ама Булти нали е връзкар са му доставили жив лаврак от Авганистанското метро,а
после всичко е ясно-в мивката и с вилицата :mrgreen:
Аватар
emilios
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 223
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 10:27 pm

Re: Дървен харпун

Мнение от emilios »

spook написа:Емчо кви служебни пътувания бе братче? Нали беше плочкаджия в Кипър? :wink: :wink: :wink: :finga:

Работя на 3 места,строителството отдавна вече умря.
И да уточня крит и кипър са две различни места.
Изображение
Аватар
Булти
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2744
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 11:23 am
Обратна връзка:

Re: Дървен харпун

Мнение от Булти »

Емо , Емооо , единствено аз те защитих когато излъга всички с твоите фалшиви снимки , сега изкарваш мен лъжец :| ....може да съм самонадеян , понякога груб , луд ,манипулативен , егоист , нарцисист , проклет , понякога лош ама да го еба - досега не съм лъгал :| ....е пада ми се - преди време и аз обвиних Чурулика , че качва фалшиви снимки за което съжалявам много :cry: .....така повтарям за последен път - лаврака го уцелих право в окото , с отвързана стрела 4 мм. с харпун за попчета от около два метра разстояние ( в оня сайт тогава ма взеха за базик - ама прави са си - не всеки ден се случват такива изстрели ), снимката е от 1995г и е сканирана преди няколко години , що е имал кръв , що е нямал ич не мога да си спомня :D .... пожелавам на всеки такива вълнуващи моменти...който иска да верва , който не - ще си го преместя леко от единия крачол в другия ....относно попчето в галерията ми - си сложи очилата и разгледай по-добре - може да откриеш и други риби :D :D :D ....и още - досега съм си качил само 10 % от снимките ми с улов , надявам се още дълги зими да си пишем с колегите - закъде да бързам...
П.С.
Що не вземеш да спреш да лъжеш , да пишеш простотии и да обиждаш хората , просто пробвай и да видим дали някой ще те иронизира , или обижда ....аз обичам да си печеля врагове - ама ти човеко напрао ми скри топката :D
Аватар
emilios
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 223
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 10:27 pm

Re: Дървен харпун

Мнение от emilios »

Булти написа:Емо , Емооо , единствено аз те защитих когато излъга всички с твоите фалшиви снимки , сега изкарваш мен лъжец :| ....може да съм самонадеян , понякога груб , луд ,манипулативен , егоист , нарцисист , проклет , понякога лош ама да го еба - досега не съм лъгал :| ....е пада ми се - преди време и аз обвиних Чурулика , че качва фалшиви снимки за което съжалявам много :cry: .....така повтарям за последен път - лаврака го уцелих право в окото , с отвързана стрела 4 мм. с харпун за попчета от около два метра разстояние ( в оня сайт тогава ма взеха за базик - ама прави са си - не всеки ден се случват такива изстрели ), снимката е от 1995г и е сканирана преди няколко години , що е имал кръв , що е нямал ич не мога да си спомня :D .... пожелавам на всеки такива вълнуващи моменти...който иска да верва , който не - ще си го преместя леко от единия крачол в другия ....относно попчето в галерията ми - си сложи очилата и разгледай по-добре - може да откриеш и други риби :D :D :D ....и още - досега съм си качил само 10 % от снимките ми с улов , надявам се още дълги зими да си пишем с колегите - закъде да бързам...
П.С.
Що не вземеш да спреш да лъжеш , да пишеш простотии и да обиждаш хората , просто пробвай и да видим дали някой ще те иронизира , или обижда ....аз обичам да си печеля врагове - ама ти човеко напрао ми скри топката :D
Мисля,че диалога помежду нас отдавна свърши.Като исклучим,че през цялото време иронизираш и подиграваш.Знаеш ли какво ми е мнението за теб :butthead: че си една хиена която лиже целия форум по топките ,ближеш всеки който има топки и като видеш зора исчезваш за много време докато не се появи някой друг да почисти вместо теб на тези хора им викат мъжки курви или понякога РУСАЛКИ.Диалога помежду нас двамата приклучи.
Изображение
Аватар
Булти
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2744
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 11:23 am
Обратна връзка:

Re: Дървен харпун

Мнение от Булти »

Емо , пиши ме в твоя фен клуб , пич ! :smt075
Аватар
emilios
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 223
Регистриран на: Пет Ное 21, 2008 10:27 pm

Re: Дървен харпун

Мнение от emilios »

Булти написа:Емо , пиши ме в твоя фен клуб , пич ! :smt075

Треба да се научиш да плуваш първо :finga:
Изображение
Teodor
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 188
Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 10:51 am
Местоположение: Варна

Re: Дървен харпун

Мнение от Teodor »

Вии сте по зле от лапетата е..... :| Всичките... големи мъже :!: :?: тцтц :(
Дай на човек една риба и той ще яде един ден. Научи го да лови риба и той винаги ще има храна. ;)

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Подводен риболов”