Как "Лихнуса" си поигра с мен!

Модератор: nkolev66

Аватар
Шуменеца
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 209
Регистриран на: Вто Май 25, 2010 2:19 pm
Местоположение: където всички земноводни живеят :)
Обратна връзка:

Re: Как "Лихнуса" си поигра с мен!

Мнение от Шуменеца »

"колеги", здрасти "Мануче", както ти викаше Тошко ( лека му пръст), а аз ти викам "Гаро"- по фамилия...."шуменеца" се появи и в тоя форум, защото ........

2.3 - Потребителските постове трябва да показват респект към другите потребители.Гневни, заядливи или оскърбителни постове няма да бъдат толерирани и ще бъдат изтривани.

2.4 - Изказвайте адекватни и ясно обосновани мнения, пряко свързани с темата!


rumci
Аватар
Шуменеца
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 209
Регистриран на: Вто Май 25, 2010 2:19 pm
Местоположение: където всички земноводни живеят :)
Обратна връзка:

Re: Как "Лихнуса" си поигра с мен!

Мнение от Шуменеца »

Гаро, все пак благодаря, че си се сетил за мен и си ме споменал в разказите си! :)
Аватар
Шуменеца
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 209
Регистриран на: Вто Май 25, 2010 2:19 pm
Местоположение: където всички земноводни живеят :)
Обратна връзка:

Re: Как "Лихнуса" си поигра с мен!

Мнение от Шуменеца »

с НАЙ ГОЛЯМОТО уважение към модератора, направил ми 'забележка"....КАКВО "гневно, оскърбително" и прочее видяхте в поста ми?????.....апропо, просто видях с радост, че Манук присъства тук( а не сме се виждали няколко години и си загубихме дирите) и съжалявам, че не писах за ЛИХНУСИ :D :D :D
Аватар
rumci
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5748
Регистриран на: Вто Окт 31, 2006 4:28 pm
Местоположение: Бургас

Re: Как "Лихнуса" си поигра с мен!

Мнение от rumci »

Отговора ти го пратих на лични. Нека не разваляме повече темата на manuk!
Аватар
manuk
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 6:13 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Как "Лихнуса" си поигра с мен!

Мнение от manuk »

Приятелю Пламенчо–Шуменеца много се радвам,че се появи най-после в този форум.
Специално към теб имам молба.Надявам се че помниш деня,който описвам в "Неочакван Обрат".Тогава ти направихме много хубава снимка,където с един изстрел беше ударил три платерини.
Най важното е че и трите останаха на стрелата и ти успя да ги вземеш.Доколкото си спомням снимката я правих аз с твоя фогоапарат,тъй като в моя архив тази снимка я няма.Ако случайно си я запазил,моля те публикувай я в форума в "Неочакван Обрат".Такива попадения са голяма рядкост и ще бъде интересно и ти да кажеш някоя дума какво е било преживявянето ти на" Бар Плота".

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Всяко нешо си има цена,за да го постигнем трябва да я платим!
Аватар
Шуменеца
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 209
Регистриран на: Вто Май 25, 2010 2:19 pm
Местоположение: където всички земноводни живеят :)
Обратна връзка:

Re: Как "Лихнуса" си поигра с мен!

Мнение от Шуменеца »

ОООООоооооооооооооо, Гаро, здрасти, бе авер! :D ...напиши ми в "лични" телефона си, че се затри ведно със стария ми телефон( идвах на панаира, но....). Ще видя, но позитив май я нямам :? , а негативите.....Сещам се за това попадение и че Насо спореше точно същият ден, че "такова животно немало" :D...доста отдавна беше.... :(
Аватар
Шуменеца
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 209
Регистриран на: Вто Май 25, 2010 2:19 pm
Местоположение: където всички земноводни живеят :)
Обратна връзка:

Re: Как "Лихнуса" си поигра с мен!

Мнение от Шуменеца »

опс, за четящите тия постове да поясня, че зад гърба ми е т.нар ( от мен) "Гарово гьоме", в чест на Манук, който ми го показа, същото, на което е той със сина си с големия пеленгас
Аватар
Шуменеца
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 209
Регистриран на: Вто Май 25, 2010 2:19 pm
Местоположение: където всички земноводни живеят :)
Обратна връзка:

Re: Как "Лихнуса" си поигра с мен!

Мнение от Шуменеца »

Нещо много се разписах, но се сетих за гордостта си- 3,850кг врана на Арапя....има ме на снимка, но позитива също "загина" а негатива е в неизвестност...с гордост мога да кажа, че май е най тлъстата врана ударена в БГ, ама как да го докажа?! :? ...Само Мишо Денев я беше видял ( и семейството ми, ама те не важат за свидетели) :D
Аватар
manuk
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 6:13 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Как "Лихнуса" си поигра с мен!

Мнение от manuk »

Пламене, много ми е трудно да се добера до компютър и интернет, тъй като нямам собствени. Обикновенно съм в Царево от 1 Септември. Миналата година го откарах до 15 Ноември. В момента не мога да ти дам телефона си, поради това че, компютъра ми е преостъпен за малко. Ако не си си променял телефона ще ти звънна, все още пазя този номер който си ми дал.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Всяко нещо си има цена ,за да го постигнем трябва да я платим!
Аватар
Шуменеца
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 209
Регистриран на: Вто Май 25, 2010 2:19 pm
Местоположение: където всички земноводни живеят :)
Обратна връзка:

Re: Как "Лихнуса" си поигра с мен!

Мнение от Шуменеца »

сега ще ти пратя на лични номера си...може да имаш мобифона ми...
Аватар
manuk
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 6:13 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Как "Лихнуса" си поигра с мен!

Мнение от manuk »

Пламене, всичко е нормално, получих ти телефона, ама ти все пак потърси негатива с попадението на трите риби.
Най интересното за другите колеги ще е ,че и трите платерини са ударени почити в десятката с един изстрел.
Такова нещо наистина много рядко се случва, доколкото си спомням снимката я правихме точно на това място, където си сниман за твоя аватар.
Когато съм в Царево винаги питам твоите хора на ъгъла до Василикото за теб, и все казват че си бил там и все се разминаваме.
Вземи се стегни малко, да пием по една бира, а и да посетим "Бар плота " и "Гаровото място" някой ден.
Ходи ми се и до Ропотамо, от 8 години не съм ходил, знаеш какви прекрасни места има там на юг (газовата бухта, легена, халката, чакалото и така нататък).
Не зная обаче дали е разрешено, няколко години беше разрешено, после забранено, последно беше разрашено.
----------------------------------------------------------------------------------------------
Всяко нещо си има цена, за да го постигнем, трябва да я платим!
Аватар
Булти
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2744
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 11:23 am
Обратна връзка:

Re: Как "Лихнуса" си поигра с мен!

Мнение от Булти »

...лятото , слагат бариера , но есента нямаш грижи :D
Аватар
manuk
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 197
Регистриран на: Пон Мар 02, 2009 6:13 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Как "Лихнуса" си поигра с мен!

Мнение от manuk »

Приятелю, Булти, благодаря за информацията.
Все пак искам да те питам, за устието има два пътя.
Първият е асфалтиран, и е от към "Перла", около 6 километра, може да се отиде с кола (десетина минути), или пеша (около час и петнасет минути)
Вторият е от към "Аркутино", оставяш колата на "Аркутино" и през дюните по пътечката, покрай пясъчните лилии за 45 -50 минути пеша се стига до устието на Ропотамо.
За кой от двата пътя става въпрос, защото и на двата има бариера и надписи, че е забранено минаването.
И през двата пътя аз предпочитах да ходя пеша, тъй като колкото пъти съм ходил с колата,през "Перла" винаги е имало проблеми с различни униформени лица.
Последните години обаче не разрешаваха, въобще да се ходи на устието на Ропотамо, тъй като било резерват и горските искаха да ми наложат голяма парична глоба, независимо, че съм пеша.
От тогава една година беше разрешено, много години забранено и аз просто не смея да отида.
В последна сметка, каква е твоята информация, разрешено ли е или не е!

---------------------------------------------------------------------------------------------
Всяко нещо си има цена, за да го постигнем, трябва да я платим!
Аватар
rumci
учете се от него
учете се от него
Мнения: 5748
Регистриран на: Вто Окт 31, 2006 4:28 pm
Местоположение: Бургас

Re: Как "Лихнуса" си поигра с мен!

Мнение от rumci »

Ето я извадката на заповедта, отнасяща се за устието на Ропотамо:
- Забранява се всякакъв риболов в акваторията пред устието на река Ропотамо, ограничена по права линия от нос Кая до нос Свети Димитър.
Аватар
Булти
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2744
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 11:23 am
Обратна връзка:

Re: Как "Лихнуса" си поигра с мен!

Мнение от Булти »

...за асфалтирания имах предвид , оставаш колата до бариерата и натам пеша , можеш да посетиш и Беглик Таш -интересно е , есента , по същия път можеш да слезеш до устието направо с колата - немаш грижи :D ...доколкото знам риболова е разрешен от войнишкия паметник на юг
Публикувай отговор

Обратно към “Подводен риболов”