ПЛАВНИЦИ

Модератор: nkolev66

Публикувай отговор
Аватар
Шуменеца
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 209
Регистриран на: Вто Май 25, 2010 2:19 pm
Местоположение: където всички земноводни живеят :)
Обратна връзка:

Re: ПЛАВНИЦИ

Мнение от Шуменеца »

yavorsub написа:защо е леко настрани?
.
Яво, имам опит в композитите, но точно по тая тема сега се уча.... :)
Аватар
Булти
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2744
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 11:23 am
Обратна връзка:

Re: ПЛАВНИЦИ

Мнение от Булти »

...тоз мЪ уби ....добре ве ...има ли нещо , което не можеш да си направиш в къщи !?!
Аватар
Pretor
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 680
Регистриран на: Вто Ное 03, 2009 12:36 pm
Местоположение: Бургас

Re: ПЛАВНИЦИ

Мнение от Pretor »

Браво! Вярно казваше Тошко Колев, че Варна е пристанище на Шумен :).
Изображение
Аватар
baretata
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1118
Регистриран на: Вто Сеп 05, 2006 6:55 pm
Местоположение: varna

Re: ПЛАВНИЦИ

Мнение от baretata »

Много ме е яд че ми е слаб нета и не мога да отворя снимките. Ама щом има толкова добри отзиви значи Пламен е направил нещо страхотно. Поздравления.
Пашата обича смелите.
Аватар
Шуменеца
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 209
Регистриран на: Вто Май 25, 2010 2:19 pm
Местоположение: където всички земноводни живеят :)
Обратна връзка:

Re: ПЛАВНИЦИ

Мнение от Шуменеца »

Както се казва, "Вашите думи- в Божиите уста" :) ...ще се види колко са добри в морето, но обещават доста....много пъргави, плющят като стоманена ламарина... Булти, не е съвсем в къщи, а в цехчето ми...имам доста оборудване там, вкл. вакуум помпа и сушилня с термостат, за в къщи е голяма мацаница :lol: . Утре пристигат от Влади гумените странични ребра....Направих едно клипче оня ден... http://vimeo.com/37887693
Аватар
Valyo68
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 240
Регистриран на: Вто Авг 04, 2009 11:00 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: ПЛАВНИЦИ

Мнение от Valyo68 »

:-) щом минаха теста с почукването с пръст, ще ги бъде! Много ти се зарадвах Пламка!
adventurebg
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 873
Регистриран на: Съб Апр 11, 2009 10:01 pm
Местоположение: Слънчев Бряг
Обратна връзка:

Re: ПЛАВНИЦИ

Мнение от adventurebg »

Маниак, браво!
НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МИ ДАДЕ ТОВА, КОЕТО МИ ДАВА МОРЕТО!
Аватар
Диканаров
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2580
Регистриран на: Пет Мар 17, 2006 6:01 pm
Местоположение: софия

Re: ПЛАВНИЦИ

Мнение от Диканаров »

Хайде, чакаме водната проба! :shock: Важното е в боя как ще се държат! :wink:
А пантофа пак ти ли си го формоваш? Щом имаш такъв голям мерак да твориш, ако не тези, то следващите ще са ти съвсем по желанието! :D
Няма малки и голями, има хванати и изтървани!
Аватар
Шуменеца
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 209
Регистриран на: Вто Май 25, 2010 2:19 pm
Местоположение: където всички земноводни живеят :)
Обратна връзка:

Re: ПЛАВНИЦИ

Мнение от Шуменеца »

:D Ааа, пантофа не- Стингрей е, но ще си запазя един чифт с пластмасови пера ( вариант Б при издънка :roll: ) , днес ми пристигат нов чифт пантофи, пак Стингрей ( допадат ми) и гумени ребра за перата
Аватар
Шуменеца
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 209
Регистриран на: Вто Май 25, 2010 2:19 pm
Местоположение: където всички земноводни живеят :)
Обратна връзка:

Re: ПЛАВНИЦИ

Мнение от Шуменеца »

Вальо, благодаря за подкрепата, моторджиите сте големи пичове и едни от най близките ми авери споделят и това твое хоби :) ...мен лично от мотори и високо ме е шубе...за разлика от водата, но и там внимавам...в другият форум съм баннат и нямам намерение да се моля на админи и собственици на сайта и там не мога да отговарям нито на приятели, нито на врагове( за жалост има и такива...те си знаят защо са ми врагове, аз не ги мразя)...тук е къде по малко цензурирано и по толерантно..не хваля никой, но като гледам какви велики скандали за глупости се вихрят там, ужас ( мога да влизам, но не и да се логвам и пиша)...не съм в сайтовете да се правя на велик, а да споделям и предизвиквам дискусия, за да родим заедно нещо по добро...бизнеса ми не е тая област, това е само хоби и не накърнявам ничии интереси, но понякога наранявам нечий егоизъм и его...само :lol:
П.п. един колега помести снимките там, като ме предупреди, че ще има буря...сиреч лайномети по всички огневи линии, включая и по него....
gunman
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 545
Регистриран на: Пет Фев 06, 2009 5:52 pm

Re: ПЛАВНИЦИ

Мнение от gunman »

Ха... изпреварили са ме. Аз два дни не можах да седна пред домашния комп. :?
Пламене, не виждам смисъл от лайнометите. Поне не виждам смисъл това да се случи от хора със здрав разум. Но все пак, ако това се случи, ще е доста низко...
По принцип, аз смятам, че ти си човек който спокойно може да си го премести в другия крачол :D , така че....САМО НАПРЕД...
Обожавам мъже с прякори, означаващи женски полови органи.
GEORGE_SHARK
новобранец
новобранец
Мнения: 26
Регистриран на: Пон Фев 21, 2011 6:14 pm
Местоположение: Варна

Re: ПЛАВНИЦИ

Мнение от GEORGE_SHARK »

Аз от миналия сезон съм с CRESSI GARA PRO LD и съм изключително доволен от този избор. Отличен пантоф, защото до сега имах големи проблеми- имам многго висок свод на стъпалото и съм се прибирал направо без крака. Плавника е мек и при средно натоварване позволява висока скорост както по вертикала, така и хоризонтално под и над вода. Не изпитвам никакво неудобство при гмуркане - обикновенно 3-6м. Синът ми е с OMER STINGRAY, но на мен ми обиват на свода след по-дълго плуване, а на него са му перфектни, защото е с по- нисък свод. Та моят съвет е мерете добре и ги подбирайте по формата и размера на стъпалото. Това е най-важното. Иначе всички реномирани производители произвеждат отлични модели.
Аватар
Шуменеца
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 209
Регистриран на: Вто Май 25, 2010 2:19 pm
Местоположение: където всички земноводни живеят :)
Обратна връзка:

Re: ПЛАВНИЦИ

Мнение от Шуменеца »

Джордж, кое е висок свод...долната дъга на ходилото или горната?...Обикновено, при дюстабанлиите тая дъга е малка, сиреч по плоско стъпало...сега ще постна как си преправих старите имерсиони за скуба...да се посмеете :lol:
Прикачени файлове
Image019.jpg
Image019.jpg (144.72 KiB) Преглеждано 2775 пъти
Image018.jpg
Image018.jpg (84.57 KiB) Преглеждано 2775 пъти
yavorsub
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 228
Регистриран на: Съб Яну 24, 2009 6:18 pm

Re: ПЛАВНИЦИ

Мнение от yavorsub »

:) :) :) :) :)

Като си нямаш работа, по-добре правви харпуни или пера. :)

Що развали такива хубави плавници че да си модерен? :)
Тая концепция, (тъпа) според мен бе повече за да се преборят с недоволните потребители на твърдите за болшинството скуба дайвъри плавници и взе че се хареса -че как иначе , човека е стадно животно и освен ако не е специалист , се хваща на всичко което му се предлножи. :rolleyes:
Аватар
spear
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 632
Регистриран на: Вто Дек 23, 2008 8:13 pm
Местоположение: Ямбол

Re: ПЛАВНИЦИ

Мнение от spear »

Шуменец абсолютно същия плавник го счупих гмуркайки преди точно преди 23 години :). Бях ги купил от Димитър Минев по Бай Тошово време за 300 долара. След това купих и черния, но и той се счупи няколко години по-късно.
Публикувай отговор

Обратно към “Подводен риболов”