Сезон 2010

Модератор: nkolev66

Публикувай отговор
gunman
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 545
Регистриран на: Пет Фев 06, 2009 5:52 pm

Re: миграцията на платерината почна

Мнение от gunman »

Булти написа: ластика има значение ако стреляш в студеното ...пусто му няма кинти за друг , засега щи я караме тъй :evil:
:drinkers:
Мите, я ми кажи ти какъв харпун ползваш. Демек колко сантиметра. Като те гледам май си от старата генерация :wink: и ползваш чифт ластици със втулки. Кажи още и каква стрела ползваш, че тия дни ще идвам към Бургаски регион, да ти вдяна един чифт ластици за студено (вътре слагам не вода, а антифриз :wink: и там е разликата ). Дай на лично и един телефон, че да си чукнем една среща, да ти ги дам.
Пари няма да ти искам.Ще пием по бира и толкова. :D
Обожавам мъже с прякори, означаващи женски полови органи.
deathwalker
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 174
Регистриран на: Пет Ное 14, 2008 11:53 am

Re: Сезон 2010

Мнение от deathwalker »

Юли,как можа да я пуснеш тая рецепта батка,сега сън няма да ме хване докато не си я приготвя :D
Предполагам че е вкусна колкото изглежда и звучи,но се чудя с какво ли ще върви :smt023 :smt023 :smt023
"Only after the last tree has been cut down, Only after the last river has been poisoned, Only after the last fish has been caught, Only then will you find that money cannot be eaten."
Аватар
spear
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 632
Регистриран на: Вто Дек 23, 2008 8:13 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Сезон 2010

Мнение от spear »

батка върви само с бяло вино, обилно :lol:
Но както при жените и тя си иска подготовката с узото, айряна и краставичките :lol:
deathwalker
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 174
Регистриран на: Пет Ное 14, 2008 11:53 am

Re: Сезон 2010

Мнение от deathwalker »

Знаех си,че няма да е лесно :D :D :D
"Only after the last tree has been cut down, Only after the last river has been poisoned, Only after the last fish has been caught, Only then will you find that money cannot be eaten."
gmurkacha
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 548
Регистриран на: Пон Ное 24, 2008 1:21 pm
Местоположение: Ахтопол София http://bungala-ahtopol.com/
Обратна връзка:

Re: Сезон 2010

Мнение от gmurkacha »

От три дена съм открил сезона ама чак днес успях да снимам.
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Можеше и още ама сефте правя на харпуна.
Аватар
spear
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 632
Регистриран на: Вто Дек 23, 2008 8:13 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Сезон 2010

Мнение от spear »

3-тата снимка кърти :D
Браво!
grizmin
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 380
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 11:07 am
Местоположение: Варна

Re: Сезон 2010

Мнение от grizmin »

Отивам тихо и кротко да си нарежа такъмите.От 2СВ и операция Барбароса не е имало такова плануване и подготовка.А сега и двете малки шушумиги в къщи са с кашлица и температура от 4 дни. Като самоотвержени родители не споменаваме за собствените си проблеми-един празен тиган и липсата на разбиране от половинката-професионализма си личи в такива ситуации.Единия на работа-другия у дома с децата.Лек разбор на'' кой кога си е пил лекарствата "и- смяна на местата.'Ма бил си нощна,'ма ходи ти се за риба,аз не съм мигнала-това са неми и неизказани тихи и инерционни болезнени твърдения.Поне за концерта на AC/DC да се оправят.Браво на всички колеги,да им сцепите шортите и заради нас-тези,които я бършат сополи на децата, я са далече от морето.От колко години го има тоя форум,ама такова нахъсване не е имало никога.Обикновените лакърдии,и разговори край камината,отстъпиха местото на миризмата на латекс,напечени от слънцето водорасли,и поразяващ визуален снаряд на тава с мусака.(шапка долу за идеята).Какво да кажем,освен наслука. :D И на равни!
Какво му трябва на човек-1000 долара на месец,коричка черен хляб за черния хайвер,
и малко дизел за яхтата. Всичко останало е компромис.
kavarna
новобранец
новобранец
Мнения: 79
Регистриран на: Сря Яну 13, 2010 6:55 pm

Re: Сезон 2010

Мнение от kavarna »

Изображение
Аватар
Диканаров
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2583
Регистриран на: Пет Мар 17, 2006 6:01 pm
Местоположение: софия

Re: Сезон 2010

Мнение от Диканаров »

Гмуркачо, много ми хареса тази твоя "хула-хоп" поличка . И през лятото да си се обличаш с такива "хавайски" премени! :D
Няма малки и голями, има хванати и изтървани!
Аватар
justinian
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 572
Регистриран на: Пон Юли 25, 2005 7:19 pm
Местоположение: In Female Dreams
Обратна връзка:

Re: Сезон 2010

Мнение от justinian »

Браво момчета!!!
Моят арсенал също е подготвен и съм в пълна бойна готовност, дори съм в отпуск, НО... :D Първо трябва да се разкрие покрива на къщата и да се извърши реконструкция на покрива, да се иззида вътрешното разпределение на подпокривното пространство, да се подготви студиото за летния сезон... А междувременно и съвсем регулярно се движи организацията по външното измазване на къщата, снабдяване с необходимите материали, набиване канчетата на недобросъвестни "майстори". Останалото "свободно" време прекарвам шпакловайки весело третия етаж, който според съпругата ми трябва да добие по-представителен вид, т.е. да нямам никакво свободно време за подводен риболов... :D
Сърцето на глупавите е в техните уста, а устата на мъдрите са в тяхното сърце.
grizmin
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 380
Регистриран на: Вто Фев 26, 2008 11:07 am
Местоположение: Варна

Re: Сезон 2010

Мнение от grizmin »

колко мъка има по тоя свят...
justinian написа:т.е. да нямам никакво свободно време за подводен риболов...
:D :D :D :D :D
Какво му трябва на човек-1000 долара на месец,коричка черен хляб за черния хайвер,
и малко дизел за яхтата. Всичко останало е компромис.
Аватар
Булти
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2744
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 11:23 am
Обратна връзка:

Re: Сезон 2010

Мнение от Булти »

Диканаров написа:Гмуркачо, много ми хареса тази твоя "хула-хоп" поличка . И през лятото да си се обличаш с такива "хавайски" премени! :D
...приятелю Диканаров , чак сега разбирам що тия риби дет ги срещнах на Перла , бързаха толкова много да отидат на Север ...тоя Мачо Гмуркачо здравата ги е подпукал от Ахтопол , той много , много не пише , само пуска отвреме на време по някоя снимка , колкото да ни ядоса :evil: :D :D :D ...Гмуркачо поздравления и много поздрави на Фюта ! :drinkers: ...Поздравления и на всички дет направиха сефтето на летящите риби
Аватар
Булти
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2744
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 11:23 am
Обратна връзка:

Re: Сезон 2010

Мнение от Булти »

grizmin написа:От колко години го има тоя форум,ама такова нахъсване не е имало никога.
..определено мога да кажа , че с общи усилия качихме няколко стъпала наведнъж :!: ...и като е тръгнало и тъй и ще продължаваме :D ...Гризмине рано или късно един ден децата ще пораснат и тогава ще си по рахат , поддържай се във форма обаче дотогава :!: ...Тони наесен кефалите ще са по охранени , ти напълни къщата с курортисти , па тя рибата няма да избяга :wink: ...Владо благодаря за жеста !!!
:drinkers:
Аватар
alex_vp
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 150
Регистриран на: Сря Май 20, 2009 6:37 pm
Местоположение: Бургас

Re: Сезон 2010

Мнение от alex_vp »

Малко прясна рибка и от мен
Изображение
Последно промяна от alex_vp на Вто Май 04, 2010 5:51 pm, променено общо 1 път.
terzo
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 703
Регистриран на: Съб Авг 29, 2009 1:52 pm
Местоположение: Равда

Re: Сезон 2010

Мнение от terzo »

Ето малко рибки от преди час.terzosub.snimka.bg/fishing/sezon-2009.419235.18540788]Изображение[/URL]terzosub.snimka.bg/fishing/sezon-2009.419235.18540800]Изображение[/URL]
Публикувай отговор

Обратно към “Подводен риболов”