ОБЕЗВОДНЯВАНЕ ПРИ ПРОДЪЛЖИТЕЛЕН ПОДВОДЕН РИБОЛОВ

Модератор: nkolev66

Публикувай отговор
Аватар
Булти
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2744
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 11:23 am
Обратна връзка:

Re: ОБЕЗВОДНЯВАНЕ ПРИ ПРОДЪЛЖИТЕЛЕН ПОДВОДЕН РИБОЛОВ

Мнение от Булти »

...колега Жеко , във връзка с нашия спор - накъде отива той , в кръга на шегата , ще ви цитирам откъс , от една от най известните книги в целия свят :lol: , разчитам на чувството ви за хумор , но смятам че има доста допирни точки с начина ви на спорене :

Колкото повече спорех с тях, толкова повече се запознавах с диалектиката им. Отначало те считат всеки от противниците си за глупак. Когато се убеждават, че това не е така, самите те започват да се правят на глупаци. Ако това не помага, те се правят, че не разбират за какво става дума или се прехвърлят в съвършено друга материя. Или пък страстно започват да отстояват нещо, което от само себе си се разбира. И щом се съгласите с тях, те веднага го прилагат към предишния въпрос. Щом ги уловите в това, те пак се изплъзват от същността на спора и не искат дори да чуят за какво всъщност става дума. Колкото и да се опитвате да хванете този апостол, ръката ви сякаш потъва в рядка кал. Калта се изплъзва от пръстите ви и веднага по някакъв начин ви полепва по ръцете. Но ето, че на вас, макар и с труд, ви се отдава да победите така унищожително един от тези хора, че на него не му остава нищо друго освен да се съгласи с вас. Мислете, че ви се е отдало да направите поне една крачка напред. Но какво е учудването ви на следващия ден! Утре този .... е забравил напълно, че е бил победен

А.Х.

:lol: :lol: :lol:
jeko_k9
новобранец
новобранец
Мнения: 31
Регистриран на: Вто Яну 18, 2011 9:17 pm

Re: ОБЕЗВОДНЯВАНЕ ПРИ ПРОДЪЛЖИТЕЛЕН ПОДВОДЕН РИБОЛОВ

Мнение от jeko_k9 »

Булти написа:...колега Жеко , благодаря ви за разясненията , въпреки , че тези неща ги знам и донякъде съм съгласен с тях , но може и да има хора , които не са ги чували ...Тези люде не са дочакали индустриализацията или са били вече на възраст , много от тях са носели калпаци и са живели по селата ....всеки ден са се трудили и са били в неразривна връзка с природата ...повярвайте ми , хал хабер са си нямали от структурирана вода ...
Колега Булти нали точно това е смисъла на предишния ми пост :D
Каква връзка с природата при съвременната индустрализация. :?:
Ако има хора които не са чували за структурирана вода да чуят и ако мислят, че това им върши работа да го използват :idea:
Колкото за чуството ми за хумор о.к. :D :D
Остава да повторя част от вашия цитат:
"....Но ето, че на вас, макар и с труд, ви се отдава да победите така унищожително един от тези хора, че на него не му остава нищо друго освен да се съгласи с вас. Мислете, че ви се е отдало да направите поне една крачка напред. Но какво е учудването ви на следващия ден! Утре този .... е забравил напълно, че е бил победен..."
Мисля че се вижда: кое, къде и как, в кръга на шегата разбира се. :lol: :D
Аватар
Булти
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2744
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 11:23 am
Обратна връзка:

Re: ОБЕЗВОДНЯВАНЕ ПРИ ПРОДЪЛЖИТЕЛЕН ПОДВОДЕН РИБОЛОВ

Мнение от Булти »

:lol: :lol: :lol:

:drinkers:
Публикувай отговор

Обратно към “Подводен риболов”