питане за определена марка

Модератор: nkolev66

STR
новобранец
новобранец
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 9:07 am

питане за определена марка

Мнение от STR »

Здравейте колеги,имам един въпрос относно BEUCHEAT и по-точно маските им!имам такава X-CONTACT,аз ли съм неможещ или наистина продукта не е качестван.Постоянно се пълни с вода,пробвам какви ли не методи и пак същото,посъветвах един приятел да си купи същата и не му направих добра услуга:-)))ако някой има такава или е ползвал да ми каже мнението си,а и може някой съвет за нова!когато започвах миналата година(да се екипирам) послушах съвета на търговеца че било титулована марка и др., но май съм сгрешил!Благодаря предварително!
Аватар
rikitikitavi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 997
Регистриран на: Вто Мар 06, 2007 4:29 pm
Местоположение: Варна

Re: питане за определена марка

Мнение от rikitikitavi »

Маска се купува по лице. Взимаш маската и без да слагаш каишките я натискаш леко на лицето си. Като си махнеш ръката маската не трябва да пада, а да се държи от получения вакум. После същата маска в морето я ползваш с много леко натегната каишка за да не я деформираш и да тече.
Наслука
Е-книгата "Черноморски риболов"
http://knigite.bg/book.php?pid=268" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
STR
новобранец
новобранец
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 9:07 am

Re: питане за определена марка

Мнение от STR »

така и направих,сложих я и ми залепна,държа си вакум и вс.наред!но сега като прчетох поста ти се сещам че винаги я натягам,мерси за съвета!ще се науча!на слука и на теб!
gogo26
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 139
Регистриран на: Пет Сеп 11, 2009 9:06 am

Re: питане за определена марка

Мнение от gogo26 »

Колега аз съм от 5години с тази маска и нямам проблем.Забелязал съм че пуска малко вода когато е пренатегната,и когато не съм обръснат :D .От набол мустак пуска.
Също така и след 6-7 часов престой във водата,като започне да ми се разкисва физиономията :mrgreen:
Иначе е много качествена маска.Друг вариант да не ти става е ако си напълнял или отслабнал със съответните промени по лицето.
STR
новобранец
новобранец
Мнения: 11
Регистриран на: Вто Авг 25, 2009 9:07 am

Re: питане за определена марка

Мнение от STR »

и съм брадясал и я натягам,явно в мен е проблема!следващия път гладък като бебе и отпусната,пък ще видим!отдавна я имам,но вчера ми скъса нервите и се запитах данеби да и е минало времето!но явно аз немога да я ползвам както трябва,затова и попитах и съм благодарен за отговорите,успех на всички!
Публикувай отговор

Обратно към “Подводен риболов”