Salvimar - нова колекция 2011г.

Модератор: nkolev66

sas3
новобранец
новобранец
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Юли 19, 2010 10:33 am

Re: Salvimar - нова колекция 2011г.

Мнение от sas3 »

барета , не съм сигурен дали се познаваме но ако питаш мен , 4 броя имах като излязох във вторник
Аватар
baretata
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1118
Регистриран на: Вто Сеп 05, 2006 6:55 pm
Местоположение: varna

Re: Salvimar - нова колекция 2011г.

Мнение от baretata »

За днес говоря, не беше ли ти там или е друг Сашо с едно Пежо 206.
Пашата обича смелите.
Аватар
spear
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 632
Регистриран на: Вто Дек 23, 2008 8:13 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Salvimar - нова колекция 2011г.

Мнение от spear »

sas3 написа:супер ,ама на мен 20 метра си мислч ,юе ще ми са много ,колко ти е апнеата на теб ??
Тука оплескахме темата и ще ти отговоря тука: http://forum.nariba.com/viewtopic.php?f ... &start=900

Моля админа да почисти ако е възможно, благодаря :)!
sas3
новобранец
новобранец
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Юли 19, 2010 10:33 am

Re: Salvimar - нова колекция 2011г.

Мнение от sas3 »

днес си взех маска Фокси на салви и черната жилетка за тежести ,доволен съм от първата проба :)
kiriltdrv
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Нед Юли 10, 2011 5:31 pm

Re: Salvimar - нова колекция 2011г.

Мнение от kiriltdrv »

От Салвимар, са пуснали видео как се гласи линия 3-5 дължини без макара.
http://www.youtube.com/watch?v=mZQWBx8F ... r_embedded
А тук е с макара:
http://www.youtube.com/watch?v=YmvsALWu ... re=related[/quote]


а някои опитали да гласи линя с 3 дължими без макара,,,??? нещо ми се вижда сложно тъка
Аватар
spear
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 632
Регистриран на: Вто Дек 23, 2008 8:13 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Salvimar - нова колекция 2011г.

Мнение от spear »

kiriltdrv написа:От Салвимар, са пуснали видео как се гласи линия 3-5 дължини без макара.
http://www.youtube.com/watch?v=mZQWBx8F ... r_embedded
Благодаря! Това го бях пропуснал.
Аватар
Valyo68
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 240
Регистриран на: Вто Авг 04, 2009 11:00 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: Salvimar - нова колекция 2011г.

Мнение от Valyo68 »

Браво бе Юли, браво!!! Натъпкали сте нова стока от каталога на Салвимар 2012 и си траеш. Браво! Ако не ми дотрябваха ластици нямаше и да разбера. :axe:
Понеделник - вторник ще поръчам някои нещица.:-) Ластици L400 имате ли на метър и какви размери? И нещо ново..., ако има и не сте качили в магазина сподели :-)
Монофил 1.2мм. имате ли? Ако е удобно разбира се!
Edrev
новобранец
новобранец
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Ное 26, 2011 6:49 pm

Re: Salvimar - нова колекция 2011г.

Мнение от Edrev »

Юли, я верно сподели по-подробно какво сте заредили напоследък, че и аз като Valyo69 не знам кой е сайта на Видракс. Не знам и как да се обадя да питам по телефона, ама добре, че ми потрябваха разни работи, защото си много потаен - едва разбрах, че продаваш екипировка тук. Аз се интересувам нови корди и въженца получихте ли? Мисля няколко стрели да си поръчам - какво ще кажеш, кои са най-добрите? Един приятел питаше за неопрен - какви модели предлагате напоследък? Давате ли още по две маски за 100 лева?
Аватар
spear
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 632
Регистриран на: Вто Дек 23, 2008 8:13 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Salvimar - нова колекция 2011г.

Мнение от spear »

Вальо благодаря за подсещането! Не съм писал тук, за да не ме трият пак, но конкретно за каквото някой попита ще обяснявам.
А хора като Едрев(или Сашо Гофуса за по-точно) както писах и в другия форум, не им е лесно. Жалко че не съм лекар иначе със сигурност щях да им помогна.
tolio_pm
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 826
Регистриран на: Сря Мар 26, 2008 8:48 pm
Местоположение: Поморие

Re: Salvimar - нова колекция 2011г.

Мнение от tolio_pm »

spear написа:Вальо благодаря за подсещането! Не съм писал тук, за да не ме трият пак, но конкретно за каквото някой попита ще обяснявам.
А хора като Едрев(или Сашо Гофуса за по-точно) както писах и в другия форум, не им е лесно. Жалко че не съм лекар иначе със сигурност щях да им помогна.

Лошо е когато и лекар не мое помогне.Баш си му трябва специялист-психиатър;с това раздвоение,опс растроение на личността :wink:
Spear го каза в един друг форум:От вас зависи кога ще спрете и ще се задоволите с постигнатото, но едно е сигурно -
пътят е безкраен а бариерите си ги слагаме сами вървейки по него.
Аватар
spear
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 632
Регистриран на: Вто Дек 23, 2008 8:13 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Salvimar - нова колекция 2011г.

Мнение от spear »

Taка си е, в някои случаи и лекар не може да помогне и се надявам темата да бъде изчистена от тези неоснователни заяждания. На който не му е интересна ами да не я чете.

За мен най-интересното от новите неща на Салви са:

Нов вид контра с име WIRED, патент на Салви
Изображение

Тези чорапи
Изображение

Този 60 литров сак
Изображение

Този 18см нож от най-добрата стомана с който също можете да изправяте изкривени стрели а също има и ретрактор за завъртане на стрелата когато се е заклещила в дупка или процеп:
Изображение

5.5, 7 и 9мм неопрен TWINPIX тип сандвич(с плат по средата) както форца тре на Поло СУб:
Изображение
Изображение

Новия Voodoo Rail Pro при който също има иновация, пак патент на Салви, "Smart Rail" - водача на стрелата прави харпуна 30% по-поврътлив. Яво беше писал, че водача e излишен, сега ми е ясно защо:
Изображение

Това са най-интересните за мен неща, но има и още доста други новости от Салви, вижте ги в каталога: http://issuu.com/salvimar/docs/collecti ... 1?mode=a_p
Edrev
новобранец
новобранец
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Ное 26, 2011 6:49 pm

Re: Salvimar - нова колекция 2011г.

Мнение от Edrev »

Станахте за смях с този Гофус! Нямам обяснения защо зад всеки критичен коментар ви се привиждат някакви гофуси, но щом така ви харесва... Не знам само на Сашо Гофуса как му се отразява... :lol:

И не разбирам защо моят пост трябва да бъде модериран, след като става дума за нагло и безскруполно нарушаване на правилата на форума? За да не съм голословен, копи/пейст от регламента:

2.7 - Спамът и рекламата няма да бъдат толерирани в никакъв случай!Теми и постове целящи безплатна реклама и лични изгоди, ще бъдат заключвани и изтривани без предупреждение.Потребители които спамят ще бъдат предупреждавани и ако се повтори, наказвани по строго.
Аватар
spear
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 632
Регистриран на: Вто Дек 23, 2008 8:13 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Salvimar - нова колекция 2011г.

Мнение от spear »

А бе Едрев(или Сашо). Къде я виждаш тази реклама??? Да виждаш линк към сайта на Видракс?? Тук се коментират продуктите на Salvimar(не на Видракс) които могат да бъдат закупени от почти всяка една държава по света. Снимки с обяснение, това е което е всичко по-горе.
По твоята логика всички снимки на нови неща в тоя форум трябва да бъдат изтрити така ли?
Ти като не се интересуваш какво ново има по света и след като всяка една новост те изкарва от нерви ами не влизай тук. И без това всеки твой пост е единствено с цел създаване на интрига или скандал. Никога нищо не съм научил от теб както и никой тук и в другите форуми.
Скоро и тоя ник ще бъде баннат тук, готви новия...
Edrev
новобранец
новобранец
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Ное 26, 2011 6:49 pm

Re: Salvimar - нова колекция 2011г.

Мнение от Edrev »

spear, не те познавам лично и ми е все това какво име ти харесва да ми сложиш. Със същия успех можеш да ми викаш и Гошо, и Пешо. Бих искал да ти видя физиономията, когато разбереш, че не съм Сашо - нито Гофуса, нито Лихнуса, но това ще остане за по-нататък. Не искам и да водя спор с теб, защото ти не си го предизвикал с нищо. Аз подсетих колегата, който беше написал следното:
Valyo68 написа:Браво бе Юли, браво!!! Натъпкали сте нова стока от каталога на Салвимар 2012 и си траеш. Браво! Ако не ми дотрябваха ластици нямаше и да разбера. :axe:
Понеделник - вторник ще поръчам някои нещица.:-) Ластици L400 имате ли на метър и какви размери? И нещо ново..., ако има и не сте качили в магазина сподели :-)
Монофил 1.2мм. имате ли? Ако е удобно разбира се!
Опитах се да му подскажа, че постът му е клакьорски и представлява дразнещо-долнопробна търговска боза, превъзхождаща по мазньоч изтритите от модераторите творби за маските на другата ви лимонка тук - Бате Гойко, или както там се беше кръстил един от продавачите ви Владо. Бих искал обаче да видя коментарите на публиката в Spearfish на подобна публикация.
Колкото до това дали ще получа бан, това не ме притеснява. Ако нивото на дискусията в подводен остане такова, каквото го налагат петимата най-активни тук, двама от които са модовете, най-вероятно и без банове скоро ще си останат само те да си пишат един на друг. Е, и търговците де! :)
Без лоши чувства! :)
gofus
новобранец
новобранец
Мнения: 48
Регистриран на: Съб Дек 19, 2009 5:00 pm

Re: Salvimar - нова колекция 2011г.

Мнение от gofus »

Edrev написа:Станахте за смях с този Гофус! Нямам обяснения защо зад всеки критичен коментар ви се привиждат някакви гофуси, но щом така ви харесва... Не знам само на Сашо Гофуса как му се отразява... :lol:
[/color].
Ами за ситуацията почнах да се обаждам и пиша на админи, модератори и приятели от спеарфиш и нариба. Пиша си ЛС с хора, които не съм виждал за да им разяснявам, то пък излезнаха хубави запознанства.

На Спеар, също му писах ЛС 2 пъти, че нямам нищо общо потребителските имена Едрев, Радо Калев, Синеок, Синеок1 и с писъниците им за да престане да ме плюе публично и безпричинно, но резултатът до момента от негова страна е "Крадеца вика: дръжте крадеца!".

Общо взето сега имам свободно време и тези галимации ми подействаха доста оздравително и приятно, а и много неща относно кой колко струва лъснаха и станаха ясни много "личности". За което благодаря на всички!
Последно промяна от gofus на Съб Яну 14, 2012 5:50 pm, променено общо 2 пъти.
Заключено

Обратно към “Подводен риболов”