Salvimar - нова колекция 2011г.

Модератор: nkolev66

Аватар
spear
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 632
Регистриран на: Вто Дек 23, 2008 8:13 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Salvimar - нова колекция 2011г.

Мнение от spear »

Явно новите неща на Салвимар страшно много ядосват някои хора, затова продължавам представянето им, без да правя реклама на никой както вече уточних по-горе и дори ядосаните се съгласиха с това :D

Тренировъчен 2.5мм неопрен предназначен за много добри гмуркачи на които целта са дълбочини над 20 метра. Интересното при него е че няма шевове, парчетата първо са слепени и след това термично облепени отвътре със специална лента:
Изображение

Друго ново и интересно е това влакно с много добри показатели на износване и скъсване:
Изображение
Аватар
Valyo68
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 240
Регистриран на: Вто Авг 04, 2009 11:00 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: Salvimar - нова колекция 2011г.

Мнение от Valyo68 »

Колега Едрев, не се познаваме и не съм ти за подигравка или да ме използваш, гонейки някъкви свои цели! Подводния риболов и света под водата е едно от хобитата ми. Когато забележа нещо интересно, нещо което ми харесва, аз искам да го споделя с колегите си. Да го обсъдим, да претеглим, кое, защо и как , затова и съм отворил темата за Салвимар. Затова и съм в раздела за подводен риболов, да споделим, кой какво е видял, какво си е взел, плюсове и минуси. А... избора,откъде и как, всеки си го прави сам! Така, че не трупай актив на мой гръб. Юлияне, благодаря за услугата която ни правиш. Пич си!
Моля администраторите на сайта да почистят темата, и да оставят нещата свързани с продуктите на Салвимар.
Edrev
новобранец
новобранец
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Ное 26, 2011 6:49 pm

Re: Salvimar - нова колекция 2011г.

Мнение от Edrev »

Valyo68 написа:Моля администраторите на сайта да почистят темата, и да оставят нещата свързани с продуктите на Салвимар.
Това ли очакваш да се случи, колега:
baretata написа:И тук поразчистих малко постове. Моля придържайте се към темата и не правете реклама на магазините. Сайта си има правила. Баретата.
Заключено

Обратно към “Подводен риболов”