Места за гмуркане около равадиново

Модератор: nkolev66

SANTIMIR
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 341
Регистриран на: Съб Юни 12, 2010 5:12 am
Местоположение: варна

Места за гмуркане около равадиново

Мнение от SANTIMIR »

Здр. пичове ще съм ви мн благодарен , ако ми кажете за някой хубави места за гмуркане около Равадиново . От 08.08.11. съм там на почивка малко и ще имам 10тина дни за гмуркане . След Лозенец до Резово знам доста но ми остават малко по далече , така че ако някой знае по близо до Равадиново да пише . Мерси боку .
Аватар
Valyo68
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 240
Регистриран на: Вто Авг 04, 2009 11:00 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: Места за гмуркане около равадиново

Мнение от Valyo68 »

Прескочи до Каваците близо ти е. На Фиордите мисля е нос Агалина, и оттам като хванеш на юг покрай скалите и отиваш почти до плажа на Дюни, а после обратно. Ще минеш покрай един малък талян, мястото около него е доста дашно.Миди и рапани са много кът. Надълбоко са, дребни но вкусни без пясък.Аз ловувах там от 29 юни до 5 юли. Много съм доволен. Красиво е и ми е едно от любимите места.Ако има нещо неясно ще помагам. След къмпинг Веселие има един голям Хотел.Руснаци почиват там.Там от плажа може да влезеш и поемаш към фиордите, От другата страна на носа са Дюни има и да си поплуваш. :D Ами за сега това е. Доста едри мъжки паури извадих по тия места.Скаридите също са едри.Намерих занимавка на жената и дъщерята с едно кепче.
SANTIMIR
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 341
Регистриран на: Съб Юни 12, 2010 5:12 am
Местоположение: варна

Re: Места за гмуркане около равадиново

Мнение от SANTIMIR »

aaa точно това ми трябва , щом и скариди има
като отида ще разгледам , мерси колега , Раците само ги варите ли или има и друг чалъм то и чукче трябва да си взема за тях но иначе са мн вкусни . Аве мн слабо от към миди и рапани е надоло що така , ко става
Аватар
Valyo68
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 240
Регистриран на: Вто Авг 04, 2009 11:00 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: Места за гмуркане около равадиново

Мнение от Valyo68 »

Приятна почивка и после докладвай. Успех! :wink:
Раците ги варим и после децата с клещите, майко мила какво става по масата:-)
Аватар
ALTE
новобранец
новобранец
Мнения: 5
Регистриран на: Вто Юни 14, 2011 3:36 pm

Re: Места за гмуркане около равадиново

Мнение от ALTE »

Добро място е и цялата брегова ивица около Черноморец ,от вилно селище Червенка до нос Таласакра.
SANTIMIR
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 341
Регистриран на: Съб Юни 12, 2010 5:12 am
Местоположение: варна

Re: Места за гмуркане около равадиново

Мнение от SANTIMIR »

blagodarsko с мойта нещо се скарахме , но ще си ходя сам ако трябва няма промяна !!!!!!!! :drinkers: :rolleyes:
SANTIMIR
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 341
Регистриран на: Съб Юни 12, 2010 5:12 am
Местоположение: варна

Re: Места за гмуркане около равадиново

Мнение от SANTIMIR »

здр . мн кофти време случих - бурно море и мътна вода .С нищо не мога да се похваля харпуна не съм го вадил дори .Малко скариди и мн миди извадих след буруна - преди германката слиза се между къщите с колата почти до самия бряг , мн красиво място има и малко пясък а и плиткач за жени деца супер е .
Публикувай отговор

Обратно към “Подводен риболов”