12.05.2012

Модератор: nkolev66

GEORGE_SHARK
новобранец
новобранец
Мнения: 26
Регистриран на: Пон Фев 21, 2011 6:14 pm
Местоположение: Варна

12.05.2012

Мнение от GEORGE_SHARK »

Колеги, нека да отделим по 30мин. за почистване на дъното на 12.05.2012. Предполагам, че доста от нас при добро време ще сме в морето. Дайте да покажем какво изхвърлят плажуващите и да го натрупаме на камари за срам..............и все пак успешен сезон за всинца ни.
Аватар
Булти
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2744
Регистриран на: Чет Апр 27, 2006 11:23 am
Обратна връзка:

Re: 12.05.2012

Мнение от Булти »

Рапани , паури и миди , може ли да чистим ? :lol:
Аватар
Pretor
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 680
Регистриран на: Вто Ное 03, 2009 12:36 pm
Местоположение: Бургас

Re: 12.05.2012

Мнение от Pretor »

Булти, не се бъзикай! Мен ме терзае въпроса как ще съвместим чистенето на дъното със забраната за улов на калкан :).
А иначе сериозно: там, където повечето влизаме е сравнително чисто, точно защото избягваме пренаселените места. Разбира се идеята е похвална и нищо не ни пречи да окачим по една мрежичка на буя и да пускаме в нея ... разни неща.
Изображение
Аватар
baretata
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1118
Регистриран на: Вто Сеп 05, 2006 6:55 pm
Местоположение: varna

Re: 12.05.2012

Мнение от baretata »

Съгласен съм с начинанието, ама нека Георги акулата намери някакво по подходящо заглавие на темата, че след няколко дни вече няма да е интересна. Може да остане и занапред това начинания за почистване на морето.
Пашата обича смелите.
Аватар
JIRO
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Май 14, 2009 1:49 am

Re: 12.05.2012

Мнение от JIRO »

Pretor написа:Булти, не се бъзикай! Мен ме терзае въпроса как ще съвместим чистенето на дъното със забраната за улов на калкан :).
А иначе сериозно: там, където повечето влизаме е сравнително чисто, точно защото избягваме пренаселените места. Разбира се идеята е похвална и нищо не ни пречи да окачим по една мрежичка на буя и да пускаме в нея ... разни неща.
Аз предлагам да посъберем малко калкански и каяджийски мрежички малко кошове и да се съберем па да накладем с тях демонстративно пред седалището на "Яра" един буен огън ,да им бръкнем в очите белким се усетят че не сме слепи?
Че по голяма мръсотия в морето от тези играчки не се сещам да има...
Аватар
Шуменеца
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 209
Регистриран на: Вто Май 25, 2010 2:19 pm
Местоположение: където всички земноводни живеят :)
Обратна връзка:

Re: 12.05.2012

Мнение от Шуменеца »

Ако добавим към кладата и няколко трала, ще е супер, а релсите дето ги влачат да ги предадем за скрап и да купим една тежка картечница че да има с какво да пуцат по траладжиите...
Аватар
bananaman
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 263
Регистриран на: Вто Фев 15, 2011 7:07 pm
Местоположение: Най-големото село, София

Re: 12.05.2012

Мнение от bananaman »

+1 :drinkers:
За 1 ден НАРИБА Господ два дена дава :)
Там, седнал на един нос, Дарий I огледаждаше Понта (Черно море). В действителност, това море заслушаваше възхищението му, тъй като то е най-прекрасното от всички морета.
"История" , Херодот , 5в.пр.Хр.
Публикувай отговор

Обратно към “Подводен риболов”