Сезон - 2015

Модератор: nkolev66

Публикувай отговор
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Сезон - 2015

Мнение от С.Върбанов »

Последното ми ходене , което беше много кратко заради приемането на баща ми в болница беше края на ноември и по точно 23.11.15 - мястото 2 ръкав Ситония от двете страни по стари маркери , но за жалост рибата я нямаше изобщо там , а водата беше кристално чиста с перфектна видимост и на 10м под водата !

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

за тази Пина се лежи и в затвора по принцип , ако те набарат с нея - затова ги връщайте обратно във водата !

Изображение

Изображение

и жената реши да се намокри с мен :wink:

Изображение

поне не бяхме валат :D

Изображение

и моренката вече сготвена

Изображение

Общо взето съм доволен от 2015г , но за жалост вече свършва , а времето е едно такова пролетно ...........
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
spear
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 632
Регистриран на: Вто Дек 23, 2008 8:13 pm
Местоположение: Ямбол

Re: Сезон - 2015

Мнение от spear »

Отличен репортаж! А от Пината се прави страхотна супа, но е верно опасно да се вади. Чакаме Пролет 2016 :)
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Сезон - 2015

Мнение от lusienn »

Не съм плувец-но е хубав репортажа.

Имам приятел от Приморско-местен-Младен-в МВР-бачка-но е много добър в тоя спорт.
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Аватар
Диканаров
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2580
Регистриран на: Пет Мар 17, 2006 6:01 pm
Местоположение: софия

Re: Сезон - 2015

Мнение от Диканаров »

Върбанов, благодаря за удоволствието от споделеното преживяване! В Либия, тези миди бяха масови, просто да се чудиш как с тези ефирни черупки пробиват скалата и от горе се подават само облите върхове. Имам трофеи по 40 см., но никога не съм ги пробвал на вкус! Само като ги гледах, че са пробили скалата и като ги вадех с разклащане, заради израстъците им, се вдигаше облаче от пясък и съм си мислил, че ще скърцат, а не съм имал и инфо за кулинарните им качества! Не са известни с тях, като стридите. Трябвало е да ги пробвам тогава! :oops:
Няма малки и голями, има хванати и изтървани!
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Сезон - 2015

Мнение от С.Върбанов »

Стават на големина колкото човешки ръст между другото :idea: Най голямата която съм виждал пак в Гърция беше около 1,20м - в ляво от пристанището на Керамоти - където минават фериботите към Тасос - на носа е точно ! Става рязко дълбоко от един малък плаж и точно там стоят изправени , като войници завити в пясъка :D Малко е опасно да не ти мине някое фери през главата обаче докато се кефиш да ги гледаш :lol: Жалко ,че нямам подводни снимки от там :(
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
С.Върбанов
учете се от него
учете се от него
Мнения: 7045
Регистриран на: Пон Яну 30, 2012 10:19 pm
Местоположение: Стара Загора
Обратна връзка:

Re: Сезон - 2015

Мнение от С.Върбанов »

spear написа:Отличен репортаж! А от Пината се прави страхотна супа, но е верно опасно да се вади. Чакаме Пролет 2016 :)
Може и да не я дочакаме :D Само да даде време и да оправя такъма с помощта на Vidrax Sub разбира се и пътувам веднага :fishing2:
Горчивината от лошото качество остава дълго след , като е преминало краткото удоволствие от ниската цена!

https://www.facebook.com/groups/227639040739150/" onclick="window.open(this.href);return false;
Публикувай отговор

Обратно към “Подводен риболов”