Подарявам Пенка

Модератор: nkolev66

miro253
фен клуб-скобар
Мнения: 1449
Регистриран на: Вто Окт 13, 2009 4:02 pm
Местоположение: София

Re: Подарявам Пенка

Мнение от miro253 »

Е нЕма такава тема :lol: .
Аватар
rikitikitavi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 997
Регистриран на: Вто Мар 06, 2007 4:29 pm
Местоположение: Варна

Re: Подарявам Пенка

Мнение от rikitikitavi »

По една или друга причина, явно или не ,колегите не пожелаха да си вземат Пенка. Не им се сърдя. Явно просто не им е дошло времето. Предполагам,,че и някой от по-солените коментари оказаха влияние. След размисъл,реших,че насила хубост не става. Пожелавам наслука на всички.

Пп рибката си остава у дома. Смятам,че си заслужи пенсията с заработените от нея триисетина литрови кефала за месец време.
Е-книгата "Черноморски риболов"
http://knigite.bg/book.php?pid=268" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Valyo68
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 240
Регистриран на: Вто Авг 04, 2009 11:00 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: Подарявам Пенка

Мнение от Valyo68 »

Рики, искам я тази Пенка, да ги събера с моя Боляр Манчо, ей искам я! :-) Ако размислиш пращай я!
Аватар
nocalled
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 192
Регистриран на: Вто Юли 14, 2009 6:08 pm
Местоположение: София

Re: Подарявам Пенка

Мнение от nocalled »

да ви имам и темите и имената...
you'd better run...
Аватар
rikitikitavi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 997
Регистриран на: Вто Мар 06, 2007 4:29 pm
Местоположение: Варна

Re: Подарявам Пенка

Мнение от rikitikitavi »

Valyo68 написа:Рики, искам я тази Пенка, да ги събера с моя Боляр Манчо, ей искам я! :-) Ако размислиш пращай я!
Виж сега. Като наминеш към Варна, си вземи у торбата Манчо. Ша ги пуснем двамцата да поплуват па ние да постреляме. После ще ти я завия Пенка да си я носиш у дома.
Е-книгата "Черноморски риболов"
http://knigite.bg/book.php?pid=268" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Valyo68
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 240
Регистриран на: Вто Авг 04, 2009 11:00 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: Подарявам Пенка

Мнение от Valyo68 »

:D , ако Бойса им стане кръстник, на 25 септември съм на Албена, той знае къде да ме намери. Гласи чеиза! Боляри идат да вземат булка. Оххх, котьо.... :wink: :drinkers: :drinkers:
Аватар
rikitikitavi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 997
Регистриран на: Вто Мар 06, 2007 4:29 pm
Местоположение: Варна

Re: Подарявам Пенка

Мнение от rikitikitavi »

Valyo68 написа::D , ако Бойса им стане кръстник, на 25 септември съм на Албена, той знае къде да ме намери. Гласи чеиза! Боляри идат да вземат булка. Оххх, котьо.... :wink: :drinkers: :drinkers:
Утре ще я връча на Бойса да ти я пази. Като додиш ще ти я предаде. Аз малко ще липсвам тогава.
Е-книгата "Черноморски риболов"
http://knigite.bg/book.php?pid=268" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
Valyo68
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 240
Регистриран на: Вто Авг 04, 2009 11:00 am
Местоположение: Горна Оряховица
Обратна връзка:

Re: Подарявам Пенка

Мнение от Valyo68 »

Я, прати на лични тел: да се разберем като сватове, че да не го отнесе Кума. На 24 идем, на 25 сватба! На 26 водим булката:-)
Жокер: 0888880142 , не се плаши, не ме жали, звъни. :D Когато се прибереш, може и внуци да гледаш??? Наздраве свате! :drinkers: :drinkers:
Публикувай отговор

Обратно към “Подводен риболов”