Нов фен с много въпроси

Модератор: nkolev66

luboch
новобранец
новобранец
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 1:46 pm

Re: Нов фен с много въпроси

Мнение от luboch »

Само един въпрос колега! Къде е точно това място където си намерил октоподи! Значи аз бях на Халкидики на първия ръкав и се скъсах да се гмуркам друга риба не видях освен това малкото рибе с райетата дето го показваш(викат му мурмура май) и едни други бодливи гадни рибета, дето приличат на речни костури(има ги и по нашето море обаче са по-шарени). Третия вид му викат сарган(да не се бърка със зарган) - сребриста рибка с черно петно на опашката. Въобще се отчаях - няма рак, няма мида, няма рапан, няма едра риба, няма нищо на първия ръкав. Само боклуци на дъното - чаши, бутилки, чували и всякакъв вид пластмасови отпадъци и максимум 2-3 вида водорасли. Втория ръкав Сидония също го обиколих с колата целия и ако някъде има риба в Гейското море там ще да е - чисто, с малко(общо 5 селища) и много по-малко хора. За съжаление там не можах да се гмуркам, нямаше време. Въобще аз като знам какъв живот има по дъното на нашето умиращо Черно море, съм много разочарован от Гърция. Много е бедно морето, честно ви казвам.
Публикувай отговор

Обратно към “Подводен риболов”