Сезон 2017

Модератор: nkolev66

Аватар
rikitikitavi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 997
Регистриран на: Вто Мар 06, 2007 4:29 pm
Местоположение: Варна

Re: Сезон 2017

Мнение от rikitikitavi »

Е-книгата "Черноморски риболов"
http://knigite.bg/book.php?pid=268" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
rikitikitavi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 997
Регистриран на: Вто Мар 06, 2007 4:29 pm
Местоположение: Варна

Re: Сезон 2017

Мнение от rikitikitavi »

Днес е рибен ден. Който може да се потапя
Е-книгата "Черноморски риболов"
http://knigite.bg/book.php?pid=268" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
rikitikitavi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 997
Регистриран на: Вто Мар 06, 2007 4:29 pm
Местоположение: Варна

Re: Сезон 2017

Мнение от rikitikitavi »

Изображение
Е-книгата "Черноморски риболов"
http://knigite.bg/book.php?pid=268" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
rikitikitavi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 997
Регистриран на: Вто Мар 06, 2007 4:29 pm
Местоположение: Варна

Re: Сезон 2017

Мнение от rikitikitavi »

Изображение
Днес отвратително мътно и хептен безрибно. Оказа се, че Баретата е шетал предните дни.
Взех няколко рибки ама чаках да се блъсне рибата в стрелата и тогава да стрелям. В 9:30Баретата доди да сменя водата и аз съответно отидох кафе да пия.
Е-книгата "Черноморски риболов"
http://knigite.bg/book.php?pid=268" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
boqn_belchev
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 432
Регистриран на: Сря Ное 18, 2009 4:50 pm

Re: Сезон 2017

Мнение от boqn_belchev »

По добре от отлично!
Аватар
baretata
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1118
Регистриран на: Вто Сеп 05, 2006 6:55 pm
Местоположение: varna

Re: Сезон 2017

Мнение от baretata »

След тебе с хиляда зора взех само четири риби.
Пашата обича смелите.
Аватар
rikitikitavi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 997
Регистриран на: Вто Мар 06, 2007 4:29 pm
Местоположение: Варна

Re: Сезон 2017

Мнение от rikitikitavi »

Джулая морнинг. На морето гъчканица невероятна. Повечето снощни. Дремят и чакат слънцето. Аз малко разсеян го давах ама накрая всичко заедно с мен беше във водата. Първото гмуркане беше пълно с риба. Ама докато се осъзная и една платерина го отнесе.
После заредих мюрето и почнах да чакам. Водата мътна. Рибите наплашени. За капак един колега от далечния исток дойде и бая цопаше и тропаше. В 8:40рибата изчезна. Морето замъти и охладня. Изкарах до 9:20на инат и си излязох.
Резултат 11добри риби. Аз доволен.
Е-книгата "Черноморски риболов"
http://knigite.bg/book.php?pid=268" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: Сезон 2017

Мнение от lozzy.68 »

Много добре,въпреки ,че след ,,Джулая,, в залива има повече ,,бивша бира,, ,отколкото морска вода !!! :lol:
Аватар
Диканаров
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 2581
Регистриран на: Пет Мар 17, 2006 6:01 pm
Местоположение: софия

Re: Сезон 2017

Мнение от Диканаров »

Ники, тебе и в ваната да те пуснат ще простреляш риба! Браво! Снимките ти ми изпълват душата!
Няма малки и голями, има хванати и изтървани!
Аватар
rikitikitavi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 997
Регистриран на: Вто Мар 06, 2007 4:29 pm
Местоположение: Варна

Re: Сезон 2017

Мнение от rikitikitavi »

]
Днес двамата с Боби пием по тъмно кафе. После посрещахме изгрева и накрая даже Бобито на русалка-фотомодел се прави. Добре си изкарахме де. Малко се поизложихме в стрелбата ама така има повечко за следващият път. Ама към 9:45 ни писна и си бихме камшика. Ако иска Бобито може да поукраси малко клипа с думи.
Е-книгата "Черноморски риболов"
http://knigite.bg/book.php?pid=268" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
rikitikitavi
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 997
Регистриран на: Вто Мар 06, 2007 4:29 pm
Местоположение: Варна

Re: Сезон 2017

Мнение от rikitikitavi »

[Днес имах "удоволствието"да се гмуркам заедно с един ДЕБИЛ.
Та седя си аз на камъчето наполовина подаден от водата и раздишвам. Цопуркайки пред мен минава индивида с две гуми от кола и бутилка. Рапани ще събира. Лошо няма. Заговарям го. Обяснявам, че ще съм на този камък и ще стрелям напред. Споделям мнение,че на пет метра от мен не е добре да се гмурка да не стане фал. Не ми потвърди. Измърмори нещо и отиде на десет метра от мен да бълбука. Разбира се ровейки из дъното почнаха едни облаци мътилка да закриват и без това закрития хоризонт. По едно време ка от пукащи балони става оглушителен. С недоверие виждам как нашия "водолаз",ровейки по дъното измества с рамо ммюрето и после си навира носа в харпуна. На една педя. Реакция от негова страна никаква. Рови и мъти. Потупвям го по кухата кифла и превличам вниманието му. Изплува доста по бързо от препоръчаното. Аз пак обяснявам че тук стрелям и е опасно да се вре под харпуна. Дебила ми вика "Ти не си се обозначил". Като съм стъпил на камъка хич не се виждам. Най вероятно искаше коридори по дъното да си опъна. Както и да е. Отиде на десет метра в страни и там се потопи. Ама след три гмуркания шума от бълбукане се усили отново. Стъпил върху камака си забелязвям как нашия се пресяга да вземе рапан намиращ се между двата ми крака. После отиде да рови под закачения за камъка кукан. Продължи поне десет минути да е на по малко от метър от мен заровил глава в дъното като прасе в кал. През цялототова време си стоях на камъка да го изчакам. Бая варианти ми хрумнаха за мръсотии дето мога да направя. Все пак съм и аз водолаз и знам. .....ама го.оставих. с ДЕБИЛ нема смисъл да се спори и драка. Да е изкарал две кила рапани от цялата околност дето аз стоях. По 25стотинки на кило. ......абе ДЕБИЛ.

Колкото до риболова -мътно и безрибно. Предполагам липсата на риби е от снощните зверски гърмежи. Все пак Нептун даде няколко риби и аз успях да ги взема.

Е-книгата "Черноморски риболов"
http://knigite.bg/book.php?pid=268" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: Сезон 2017

Мнение от lozzy.68 »

Не се ядосвай,Ники,...следващият път ...го тури на *уя си ,да не , Оди пеша !!! :wink: Ба ти и ,,дебила,, :shock: ,направо му ,,муша ,, ,,кайсиите,, без стон !!! Да ходи да пуска рапорти до НЕПТУН !!! Ако може ...!!! :(
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: Сезон 2017

Мнение от lozzy.68 »

Сигурно,дедо му, му е преписал 20 декара море ... :wink: ?!?! :finga:
lozzy.68
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1636
Регистриран на: Сря Сеп 18, 2013 6:33 pm

Re: Сезон 2017

Мнение от lozzy.68 »

Стъпил върху камака си забелязвям как нашия се пресяга да вземе рапан намиращ се между двата ми крака. Дане си случил , на гей ръпанчия !?!?!? :wink:
boqn_belchev
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 432
Регистриран на: Сря Ное 18, 2009 4:50 pm

Re: Сезон 2017

Мнение от boqn_belchev »

Като гледам каква апнея направи то ако е след случката с рапанджията и чудно как изчистваш мисълта.
Публикувай отговор

Обратно към “Подводен риболов”