Агалина 2018

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Аватар
gergi_81
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Окт 19, 2014 5:55 am

Агалина 2018

Мнение от gergi_81 »

Голям бой на Агалина. (14,05,2018) Аз бях там от 16:30 до 18:00 и наскубах около 3-4кг, но момчетата бяха заформили 10-ката. Рибата не спираше да върви, и буквално нямаше празно замятане, но дойде ракиено време и забегнах рано. По-настоятелните останаха и вярвам, че ще има и 20-ки от днес. Атмосферата беше страхотна и бандата днес беше на ниво. По тия скали винаги има колегиалност и приятелско отношение, което направо ти удвоява кефа от риболова.Дано винаги сме така не само по водоемите, но и в интернт пространството.
Наслука на всички, които ще посетят мястото тези дни, и не забравяйте, че трябва да сте много внимателни по тези скали. Носете си повечко вода и внимавайте със змиите :)
32464409_10209424609731046_4672368456006369280_n.jpg
32425930_10209424608731021_2709288554550263808_n.jpg
Подарих малко чепарета на колегите до мене и резултатите не закъсняха. Много се накефиха, а аз още повече. Да видиш как вадят пълни чепарета, които си правил ти, е несравнимо удоволствие :)
32525903_10209424610011053_1061198539515756544_n.jpg
Вървежното чепаре за мен днес беше бяло УВ ламе на кука номер 10
29468845_10209122422736560_6650673230547779584_n.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аватар
bobo_33333
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3218
Регистриран на: Пон Май 02, 2011 9:54 am

Re: Агалина 2018

Мнение от bobo_33333 »

Браво,наистина голям бой.
Кефа е на мах,щом и др са ловили с твоите чепарета :fishing11:
Аз там съм пораснал...
Боцмана
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 1745
Регистриран на: Нед Апр 06, 2008 5:15 pm
Местоположение: Бургас

Re: Агалина 2018

Мнение от Боцмана »

Позамряла тая тема! Свърши ли сафрида или чепаретата вече свършиха?
Аватар
lqndar
новобранец
новобранец
Мнения: 49
Регистриран на: Нед Апр 12, 2015 10:43 pm

Re: Агалина 2018

Мнение от lqndar »

Днес бях там за 4 часа някъде, следобеда.Около килограм едър сафрид предимно.Накрая много хора дойдоха и стана мазало.Всички ловяха,но не бяха с ТОП чепаретата на колегата.
:fishing3:
Energo Team Benzar Elite Match 4.20m + Shimano Stradic ci4 C2500HGFB
Tailwalk Saltyshape Shore stick 86l + Shimano Stradic ci4 C3000HGFB
гр.Бургас
boki speca
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1136
Регистриран на: Нед Апр 27, 2008 1:03 pm
Местоположение: Пловдив и Ямбол
Обратна връзка:

Re: Агалина 2018

Мнение от boki speca »

Не се хабете,филма свърши. В събота 19.05 бяхме там в 02.25 сутринта за да си запазим места. Имаше двама вече там. В 05.27 ч първи удар тройка спатия- мечта. второ хвърляне един брой и до там. Полека лека се напълни с народ 90 %с по 2 -3 риби.някой и без толкова.07.15 заваля дъжд. Духна и силен вятър. Отказахме се. В 11.15 се върнахме. Тъпи ,но упорити.Откачиха ни се ръцете от хвърляне. Трима човека и то не новобранци 2.5 кг общо. Наоколо още по зле. Повечето колеги се отказаха и си тръгнаха , което направихме и ние към 17.00 ч. Пълна скръб,сменихме по над 10 различни чепарета - все тая. Иначе хубаво време природа - лайф.
Късмета е резултат от много добро планиране !!!
Аватар
gergi_81
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Окт 19, 2014 5:55 am

Re: Агалина 2018

Мнение от gergi_81 »

lqndar написа:Днес бях там за 4 часа някъде, следобеда.Около килограм едър сафрид предимно.Накрая много хора дойдоха и стана мазало.Всички ловяха,но не бяха с ТОП чепаретата на колегата.
Те, които бяха вече знаят разликата. ;)
Аватар
gergi_81
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Окт 19, 2014 5:55 am

Re: Агалина 2018

Мнение от gergi_81 »

Определено ден с ден не си приилча. Но филма там е още много далеч от финала. Вчера (20,05 ) който е бил е видял 4-мата младежи, които вадеха на всяко хвърляне. Които бяха там видяха каква е разликата в такъма.
ТАРАЛЕЖ2
новобранец
новобранец
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Апр 01, 2014 10:38 am
Местоположение: Бургас

Re: Агалина 2018

Мнение от ТАРАЛЕЖ2 »

Спрете да се "ядете" с колегата ! "Топ" или не,чепаретата му са хубави и хващат риба ! Сигурно не са перфектни,но са много добри !!!
kuncho valchev
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Сеп 17, 2011 3:33 pm

Re: Агалина 2018

Мнение от kuncho valchev »

Ххаха голям смях Инджов да отваря теми вече в на риба,майко ще се пукна от смях.Инджов това да не е тема за попчета бре .А за новобранци като ТАРАЛЕЖ 2 Е нормално да ти се връзват сигурно и него си го зарибил на скалите с безплатно чепаре.Неможя да разбереш че не чепарето е важно а мястото.;)Всички връзваме с един и същ материал така че успокой са малко с тея Топ простотии.Айде със здраве.
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: Агалина 2018

Мнение от КИРО »

kuncho valchev написа: .А за новобранци като ТАРАЛЕЖ 2 ............
Фий,като не познаваш даден човек - нямаш право да обиждаш......
Като ти гледам регистрацията и мненията,май ти попадаш в графата -
салага и попивателна........
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
Аватар
gergi_81
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Окт 19, 2014 5:55 am

Re: Агалина 2018

Мнение от gergi_81 »

kuncho valchev написа:Ххаха голям смях Инджов да отваря теми вече в на риба,майко ще се пукна от смях.Инджов това да не е тема за попчета бре .А за новобранци като ТАРАЛЕЖ 2 Е нормално да ти се връзват сигурно и него си го зарибил на скалите с безплатно чепаре.Неможя да разбереш че не чепарето е важно а мястото.;)Всички връзваме с един и същ материал така че успокой са малко с тея Топ простотии.Айде със здраве.
Кунчо, няма да изпадам в подробни спорове с тебе, защото тъпотията ти вече е пословична. А за материалите си толкова далече, че не можеш да си представиш. Има си тема за чепаретата, а материалите, които аз ползвам не ги крия и съм ги показал. Друг е въпроса, кой е готов да инвестира толкова пари за да направи нещо толкова качествено. Ти определено не си от тия хора, така че в тема за чепарета айде моля ти се да не се обаждаш.
Факт е, че момчетата там си хващаха добре и с други чепарета, но като им дадах от моите да пробват и резултата беше двоен.
А за попчетата и сафрида...какво да ти кажа. Баща ми има лодка от както съм се родил и докато ти си ходил на плаж да ръбаш царевица с манговците от комлука, аз съм бил в морето... За пореден път се показваш, колко струваш. Замисли се. :)
Ако модератор мисли, че съм нарушил добрият тон, моля да ме извини.
ТАРАЛЕЖ2
новобранец
новобранец
Мнения: 86
Регистриран на: Вто Апр 01, 2014 10:38 am
Местоположение: Бургас

Re: Агалина 2018

Мнение от ТАРАЛЕЖ2 »

Кунчо,моите уважения ,но когато аз ловях с чепарета от такива материали,ти си нямаше идея за тях !!! От мен разбра за разликата !! Разликата дойде от материали и чепарета дадени от мои приятели от Каварна и Варна,които аз ти показах ! Това беше преди 7-8 години. Едва сега достигна до тогавашното ниво на моите другари !!
..благодаря за коментара ти за мен,тук !
Последно промяна от ТАРАЛЕЖ2 на Пет Юни 08, 2018 5:44 am, променено общо 1 път.
Аватар
vesofr
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 131
Регистриран на: Чет Авг 14, 2008 6:55 am
Местоположение: Бургас

Re: Агалина 2018

Мнение от vesofr »

Майко мила, Инджов пак се е взел за господ в правенето на чепарета. На това момче думата "скромност" не му е позната. Аз лично никога не бих се осмелил да кажа, че моите чепарета са най-добри или топ, или не знам си кви, при положение, че има наистина богове в изработката на тези такъми. Тъй ли пък един пост не написа да благодариш на Борката, че ти е отворил очите?!
Повечето чепарета на пазара работят, по-важно е да си на правилното място и малко от малко да усещаш нещата.
Не кълве,не кълве,че спре.
Аватар
vesofr
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 131
Регистриран на: Чет Авг 14, 2008 6:55 am
Местоположение: Бургас

Re: Агалина 2018

Мнение от vesofr »

И ако иска Георги Инджов да си прави реклама на чепаретата, да си го прави в умрялата ФБ група! Тук такива неща се заплащат, може да пита Борката и за това, а не само как се правят чепарета!
Не кълве,не кълве,че спре.
Аватар
gergi_81
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 612
Регистриран на: Нед Окт 19, 2014 5:55 am

Re: Агалина 2018

Мнение от gergi_81 »

vesofr написа:Майко мила, Инджов пак се е взел за господ в правенето на чепарета. На това момче думата "скромност" не му е позната. Аз лично никога не бих се осмелил да кажа, че моите чепарета са най-добри или топ, или не знам си кви, при положение, че има наистина богове в изработката на тези такъми. Тъй ли пък един пост не написа да благодариш на Борката, че ти е отворил очите?!
Повечето чепарета на пазара работят, по-важно е да си на правилното място и малко от малко да усещаш нещата.
Веско, това ,че съм си ги кръстил ТОП ЧЕПАРЕТА , далеч не оначава , че съм най-добрият. Просто така съм сметнал за удачно. А за Боркаам и нашите отношения си толкова далече от истината, че даже си нямаш представа. Още преди няколко години аз лично показах на всички в групата си какви чепарета прави Борката , и че това са шедьоври. Определено той е един от хората, които ме надъхаха да се развия в тази дейност и ми помогна много. Както сега и аз помагам на всеки, който ме е питал какво и как правя. И на теб ще кажа същото, както и на Кунчо, вас ви гонят от всяка една фейсбук група заради тази евтина и пошла заядливост. Аз никога няма да кажа за някой, че прави кофти чепарета! Мен другите не ме интересуват. Ако ми хареса нещо - пиша, звъня, питам, и тн. Аз съм питал и Борката за флуорокарбона, и Яни за куките, и Германа за гел-лака... който помогнал- помогнал. Благодаря за което, Но всеки от тях знае, че моите чепарета съм ги направил сам с моите две ръце, и съм си направил моите изводи за това, как според мен трябва да изглежда едно ТОП ЧЕПАРЕ! Факт е, че моите хващат и няма човек, който да каже, че съм го подвел.
СПРЕТЕ СЕ ВЕЧЕ С ТАЯ СМЕШНА АНТИРЕКЛАМА ! Не виждате ли, че сами се излагате. Пикаете срещу вятъра!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от брега”