Морски риболов в Албания - информация?

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Аватар
Тедо
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2178
Регистриран на: Пон Апр 16, 2007 9:32 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Морски риболов в Албания - информация?

Мнение от Тедо »

Като гледам последните снимки, все едно съм във Враца или Монтана... Пътят си е същия - виждам защо колегите от офроуда пътуват дотам с подготвени за офроуд джипове :)
rasper
новобранец
новобранец
Мнения: 73
Регистриран на: Съб Авг 22, 2009 4:32 pm

Re: Морски риболов в Албания - информация?

Мнение от rasper »

Нас изрично ни предупредиха да не ходим на север, само на юг до гръцката граница. Там нещата са съвсем други, почти като в Гърция.
Аватар
баш_майстора
сериозен играч
сериозен играч
Мнения: 2094
Регистриран на: Пон Ное 24, 2008 8:59 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Морски риболов в Албания - информация?

Мнение от баш_майстора »

Първо посещение на албанското черноморие. Не беше лошо, като изключим многото път. За пет дена - 4 посетени града (и села), 1600 км., добра храна, български цени, гостоприемни домакини. Аааа и да не забравя, всички карат мерцедеси, само полицаите са с голф 3-ки. :lol: Откъм риби можеше и да е малко по-добре, ама като за тия пари - толко! ;) Ши наблегна на снимките:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
"Няма риба в реката, само пъстърва, откакто се появи тя и изяде всичката друга риба..."
Аватар
biserkehayov
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 278
Регистриран на: Сря Юни 08, 2011 9:33 am

Re: Морски риболов в Албания - информация?

Мнение от biserkehayov »

Браво колега! Решил, заминал, видял и хванал! Снимките ми харесаха! Дано следващия път и риби да те изненадат доволно!
Аватар
atillas
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 302
Регистриран на: Сря Мар 23, 2005 9:24 am
Местоположение: Sofia

Re: Морски риболов в Албания - информация?

Мнение от atillas »

страхотни снимки ,благодаря колега че сподели
Аватар
Vid
кандидат преподавател
кандидат преподавател
Мнения: 3399
Регистриран на: Нед Окт 24, 2010 8:44 pm
Местоположение: Хасково

Re: Морски риболов в Албания - информация?

Мнение от Vid »

rasper написа:Нас изрично ни предупредиха да не ходим на север, само на юг до гръцката граница. Там нещата са съвсем други, почти като в Гърция.
Никога не ходете на север, освен ако не сте с високо проходим джип с бронирани стъкла....
Оне са като орки изскачат от всеки ъгъл, а пътищата са..... УЖАСНИ...
‎Късметът е пресечната точка на предварителната подготовка и шанса.
Сенека
fischer
новобранец
новобранец
Мнения: 79
Регистриран на: Вто Юни 09, 2009 12:41 pm

Re: Морски риболов в Албания - информация?

Мнение от fischer »

Аз две години подред ходя между границата с Гърция и Вльора. Хората са много гостоприемни и радушни. Тази година се върнах с подарък зехтин от едните домакини. На една бензиностанция като разбраха, че сме българи, много ни се зарадваха и ни дадоха сливи. Разменихме по някоя дума за Стоичков, Бербатов.
Всичко това по крайбрежието, във вътрешността не знам как е! Каското на колата за кражба не важи там. Пътищата по които се движихме, нямат нищо общо с показаните по- горе, да стръмни са. Строят като нашето крайбрежие, ще го съсипат. Вътре в населените места не навсякъде има асфалт, но не е болка за умиране. Ако искате да е пълноценна обиколката ви там е хубаво да сте с по-висока кола. Спокойните плажове често са по черен път. Аз съм с Forester и на места ми беше малко. Риби се ловят!
Please prastise Catch - Photo - Release.
fischer
новобранец
новобранец
Мнения: 79
Регистриран на: Вто Юни 09, 2009 12:41 pm

Re: Морски риболов в Албания - информация?

Мнение от fischer »

Аз две години подред ходя между границата с Гърция и Вльора. Хората са много гостоприемни и радушни. Тази година се върнах с подарък зехтин от едните домакини. На една бензиностанция като разбраха, че сме българи, много ни се зарадваха и ни дадоха сливи. Разменихме по някоя дума за Стоичков, Бербатов.
Всичко това по крайбрежието, във вътрешността не знам как е! Каското на колата за кражба не важи там. Пътищата по които се движихме, нямат нищо общо с показаните по- горе, да стръмни са. Строят като нашето крайбрежие, ще го съсипят. Вътре в населените места не навсякъде има асфалт, но не е болка за умиране. Ако искате да е пълноценна обиколката ви там е хубаво да сте с по-висока кола. Спокойните плажове често са по черен път. Аз съм с Forester и на места ми беше малко. Риби се ловят!
Please prastise Catch - Photo - Release.
Lyubaka666
новобранец
новобранец
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Юни 30, 2023 12:36 pm

Re: Морски риболов в Албания - информация?

Мнение от Lyubaka666 »

Здравейте колеги. Някой с по-актуално инфо за Албания? 2021/2022/2023?
Последно промяна от Lyubaka666 на Пет Юни 30, 2023 12:56 pm, променено общо 1 път.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от брега”