Созопол 2015

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
Христо Боянов
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Юли 30, 2015 4:01 pm

Созопол 2015

Мнение от Христо Боянов »

Здравейте. В средата на август ще ходя на почива в Созопол и ми се иска да се насладя на малко морски риболов, но не съм от опитните рибари :fishing7: Помогнете с малко съвети къде да отида, какъв монтаж да направя и на каква стръв да ловя ? ( ще ловя към 20:00, 21:00). Благодаря предварително !
Аватар
oneillbgm
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 512
Регистриран на: Нед Окт 09, 2011 8:25 am
Местоположение: Ловеч
Обратна връзка:

Re: Созопол 2015

Мнение от oneillbgm »

Аз не съм на ти със морският риболов. Лових само два пъти по-миналата година. Но си купих от риболовен магазин монтаж със три куки и повдигач на всяка от тях. За стръв ми казаха да използвам блатни червеи, които те продаваха. Насочиха ме къде да пробвам и ооо, човече. Като за първи път хванах 6 морски кляна над 500 гр всеки. И една странна малка риба с неестествени цветове. Толкова от мен, късмет.
Fishing gear - Quick Effzett DAM/MAD Madcat
– Ще имаме едно знаме, на което ще пише: „Свята и чиста република“. - Апостолът на свободата
Goshet0
новобранец
новобранец
Мнения: 39
Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 9:42 am
Местоположение: Габрово

Re: Созопол 2015

Мнение от Goshet0 »

Здравейте, може да пробравате в местноста боруна между новия и стария град..на бомбарда с блатен червей..или монтаж за морски кефал и платерина..продават се там навсякъде, местност Германката на Буджака..на бомбарда има хубави заргани и след каваците посока Дюни има в ляво пак хубави скали просто незнам там как се казва местноста ! поздрави
Христо Боянов
новобранец
новобранец
Мнения: 2
Регистриран на: Чет Юли 30, 2015 4:01 pm

Re: Созопол 2015

Мнение от Христо Боянов »

Благодаря :) идеята да попитам на място в риболовния магазин там сякаш е най-удачна. Все пак съм отворен и към още съвети.
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от брега”