Утре на южното черноморие

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
boki speca
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1136
Регистриран на: Нед Апр 27, 2008 1:03 pm
Местоположение: Пловдив и Ямбол
Обратна връзка:

Утре на южното черноморие

Мнение от boki speca »

Здравейте колеги , утре и вдругиден съм по работа в Созопол и надолу до Оазис,да си нося ли въдиците за някаква риба от брега или хич да не се надявам?
Късмета е резултат от много добро планиране !!!
doktora27
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 143
Регистриран на: Вто Май 27, 2008 9:30 am
Местоположение: Варна

Re: Утре на южното черноморие

Мнение от doktora27 »

На север рибите вече са много малко . Единични бройки заргана ,дребни кефалови .
На юг според мен трябва да е малко по-добре ,но мааалко. Това вече колегите от Бургас да кажат.

Щом тема си пуснал ясно е ,че ти се ходи :lol: ,какво ти пречи да опиташ за час/два. И без друго следващата седмица съвсем ще застудее и всичко приключва за тази година.

Опитай на бомбарда(само не знам как е положението с морския червей в Бургас и района) за зарган или кефалови .
Пробвай и на чепаре за сафрид или някой заблуден чернокоп .
Късмет !
Аватар
rap66
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1125
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 12:01 pm
Местоположение: Varna

Re: Утре на южното черноморие

Мнение от rap66 »

doktora27 написа:Пробвай и на чепаре за сафрид или някой заблуден чернокоп .
Късмет !
По скоро сериозно за чернокоп, сафрид надали дори и заблиден. Щом около Варна все още го има ...
boki speca
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 1136
Регистриран на: Нед Апр 27, 2008 1:03 pm
Местоположение: Пловдив и Ямбол
Обратна връзка:

Re: Утре на южното черноморие

Мнение от boki speca »

По южото черноморие ври от риба. Созопопол 2 огромни заргана плюс 9 едри и 1 среден, 6 платерини дребни на потъваща бомбарда. По на юг вечерта 42 едри сафрида и 3 чернокопа плюс няколко късания на светеща плувка и филе от зарган.
Съжалявам от сърце че нямаше как да останем.
Който ми разправя че рибата си била отишла и не знам кво си или лъже или не е наясно с актуално инфо.
Единственото лошо беше гадния северен вятър и донякъде вълните.Може и точно те да са причината за не особено силния резултат за двама души. Ама кефа беше супер особено сафрида на плувка.
Късмета е резултат от много добро планиране !!!
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от брега”