Тема за въдичари -гости на Черноморието-КЪДЕ И КАК ДА СИ ХВАНЕМ РИБА ПО МОРЕТО ?

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
madevil_82
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 125
Регистриран на: Пон Юни 06, 2016 11:45 am

Re: Тема за въдичари -гости на Черноморието-КЪДЕ И КАК ДА СИ ХВАНЕМ РИБА ПО МОРЕТО ?

Мнение от madevil_82 »

Какво се случва с вечерния лов на чернокоп на светещо ? Никой нищо неказва.Само в раздела от лодка се говори , толкова ли го няма тази година.Знам че закъснява , ама то и време неостана .
Чакала от Варна
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 408
Регистриран на: Съб Юни 24, 2017 5:20 am

Re: Тема за въдичари -гости на Черноморието-КЪДЕ И КАК ДА СИ ХВАНЕМ РИБА ПО МОРЕТО ?

Мнение от Чакала от Варна »

Връщам се от морето.Щормово време,североизток,много трудно за работа заради вятъра,6 заргани за час и половина и много изтървани.
Голяма грешка е да се мили в посока за чернокопа-щом не дава с лодките,няма да дава и нощем от брега. Дава но дребен 30-40 гр.По-едрите са рядкост. Дава до 22-22.30ч.Сега след салантийката, най-после ще стане ясно тази година Морето брактиса ли откъм тези риби ?! Пак говорих със стария ,по-стар от мен бат Жеко и чух да казва ,че за Никулден ще намажем филията ! Дали е само оптимизъм,предстои да разберем...
Постоянството и лишаването от вечерната ракия ще помогнат за това.
Морето обича хората,които го обожават !
madevil_82
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 125
Регистриран на: Пон Юни 06, 2016 11:45 am

Re: Тема за въдичари -гости на Черноморието-КЪДЕ И КАК ДА СИ ХВАНЕМ РИБА ПО МОРЕТО ?

Мнение от madevil_82 »

А дано , зарганките на Кранево 3,4 буни? Нямам време до 3 съм на бач , кажете някое местенце за зарган без морска гара.Да мога от 15:30 до 17 да си пробвам късмета тази седмица :) За сафрид в същия времеви диапазон незнам дали да си губя времето с чипаре на Петрол на чупката?
Чакала от Варна
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 408
Регистриран на: Съб Юни 24, 2017 5:20 am

Re: Тема за въдичари -гости на Черноморието-КЪДЕ И КАК ДА СИ ХВАНЕМ РИБА ПО МОРЕТО ?

Мнение от Чакала от Варна »

В 15 ч. се изстрелваш към Евксиноградската и в 15.30 ч. си с мокър червей !
В Кранево снощи започна размътване,днес не съм ходил да видя още...
5/6 м.с. са си 5-6 м./с. !!!!!
Морето обича хората,които го обожават !
Аватар
КИРО
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 11636
Регистриран на: Пон Авг 20, 2007 7:12 am
Местоположение: Кичево до ВАРНА
Обратна връзка:

Re: Тема за въдичари -гости на Черноморието-КЪДЕ И КАК ДА СИ ХВАНЕМ РИБА ПО МОРЕТО ?

Мнение от КИРО »

Чакала от Варна написа: Пак говорих със стария ,по-стар от мен бат Жеко и чух да казва ,че за Никулден ще намажем филията !
Краневския Жеко ли ?
Изображение

В МОРЕТО МИ Е ПО-ДОБРЕ,ОТКОЛКОТО НА БРЕГА
vanko4at
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 174
Регистриран на: Сря Ное 10, 2010 5:29 pm
Местоположение: Варна

Re: Тема за въдичари -гости на Черноморието-КЪДЕ И КАК ДА СИ ХВАНЕМ РИБА ПО МОРЕТО ?

Мнение от vanko4at »

Мътна е вече водата до брега. Зарган няма ...
Държавата се издържа от платените данъци , а народа от укритите.

http://www.facebook.com/Veterinaren.kabinet.Todorovi
Чакала от Варна
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 408
Регистриран на: Съб Юни 24, 2017 5:20 am

Re: Тема за въдичари -гости на Черноморието-КЪДЕ И КАК ДА СИ ХВАНЕМ РИБА ПО МОРЕТО ?

Мнение от Чакала от Варна »

Сега ,да се разберем,който е зазимил въдиците е направил малка грешка !
Вчера времето си направи майтап и днес много хора се подведоха и си почиваха...
Резултат -
21 риби ,от които 9 камшика/ама камшика/ !!!
На Кранево нямаше никой друг луд. Североизточно време 3-4 м./сек. ,няма зайци,няма батак от свлачищата,не мокри,само роса пада от небето,много важно...Песен да пееш!
Морето обича хората,които го обожават !
Аватар
stareca
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 504
Регистриран на: Нед Фев 26, 2017 4:44 pm
Местоположение: Бургас

Re: Тема за въдичари -гости на Черноморието-КЪДЕ И КАК ДА СИ ХВАНЕМ РИБА ПО МОРЕТО ?

Мнение от stareca »

Никой не е зазимил такъмите вчера варвара 35 качествени днес отново добър риболов 32 .Риба си има тук всекидневно просто никой не пише.Около германката и агалините и двете резултати също между 20-30 е не е като други години но има някакъв риболов само обикаляне иска че държи доста южно
lusienn
и господ не е толокова добър
и господ не е толокова добър
Мнения: 14443
Регистриран на: Пон Фев 18, 2008 9:54 pm

Re: Тема за въдичари -гости на Черноморието-КЪДЕ И КАК ДА СИ ХВАНЕМ РИБА ПО МОРЕТО ?

Мнение от lusienn »

Вчера по Царево избил Паламуда.
:D Мир любов и щастие за всички

Риболовци.
Чакала от Варна
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 408
Регистриран на: Съб Юни 24, 2017 5:20 am

Re: Тема за въдичари -гости на Черноморието-КЪДЕ И КАК ДА СИ ХВАНЕМ РИБА ПО МОРЕТО ?

Мнение от Чакала от Варна »

КИРО написа:
Чакала от Варна написа: Пак говорих със стария ,по-стар от мен бат Жеко и чух да казва ,че за Никулден ще намажем филията !
Краневския Жеко ли ?
Е е е е е ... ще ме разконспирираш,още малко !!! :D
Да ,същия е .
Морето обича хората,които го обожават !
Чакала от Варна
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 408
Регистриран на: Съб Юни 24, 2017 5:20 am

Re: Тема за въдичари -гости на Черноморието-КЪДЕ И КАК ДА СИ ХВАНЕМ РИБА ПО МОРЕТО ?

Мнение от Чакала от Варна »

stareca написа:Никой не е зазимил такъмите вчера варвара 35 качествени днес отново добър риболов 32 .Риба си има тук всекидневно просто никой не пише.Около германката и агалините и двете резултати също между 20-30 е не е като други години но има някакъв риболов само обикаляне иска че държи доста южно
Напротив, зазимиха и то доста хора !
Ето и ти потвърждаваш -заргана има на юг.
Аз казвам ,че и при нас има и то големи,красиви риби, за които не е нормално да са тук по това време !!!
Пак ще спомена за това ,че морския риболовец е гевезе и предпочита да лови риба по къс ръкав ...
Е,тая година не е така .
Морето обича хората,които го обожават !
madevil_82
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 125
Регистриран на: Пон Юни 06, 2016 11:45 am

Re: Тема за въдичари -гости на Черноморието-КЪДЕ И КАК ДА СИ ХВАНЕМ РИБА ПО МОРЕТО ?

Мнение от madevil_82 »

Чакала от Варна написа:В 15 ч. се изстрелваш към Евксиноградската и в 15.30 ч. си с мокър червей !
В Кранево снощи започна размътване,днес не съм ходил да видя още...
5/6 м.с. са си 5-6 м./с. !!!!!
Пфффф мисех че съм публикувал ама не :P , така става като пиша от телефона .Чакале на Евксиноград не пускат , лятото ми беше там сватбената фотосесия .Имаш предвид някоя друга явно :). Преди или след двореца буната казваш ? На Ной там поне са две , ама никой нищо не казва за там ?
Чакала от Варна
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 408
Регистриран на: Съб Юни 24, 2017 5:20 am

Re: Тема за въдичари -гости на Черноморието-КЪДЕ И КАК ДА СИ ХВАНЕМ РИБА ПО МОРЕТО ?

Мнение от Чакала от Варна »

madevil_82 написа:
Чакала от Варна написа:В 15 ч. се изстрелваш към Евксиноградската и в 15.30 ч. си с мокър червей !
В Кранево снощи започна размътване,днес не съм ходил да видя още...
5/6 м.с. са си 5-6 м./с. !!!!!
Пфффф мисех че съм публикувал ама не :P , така става като пиша от телефона .Чакале на Евксиноград не пускат , лятото ми беше там сватбената фотосесия .Имаш предвид някоя друга явно :). Преди или след двореца буната казваш ? На Ной там поне са две , ама никой нищо не казва за там ?
От МВР-то се влиза !Говорим за северната ограда на двореца-отвън се минава ,по камъните .Ако са забранили и това ,да им е.а м.....а !!!!!!!!!!!
Морето обича хората,които го обожават !
madevil_82
научил се да хвърля
научил се да хвърля
Мнения: 125
Регистриран на: Пон Юни 06, 2016 11:45 am

Re: Тема за въдичари -гости на Черноморието-КЪДЕ И КАК ДА СИ ХВАНЕМ РИБА ПО МОРЕТО ?

Мнение от madevil_82 »

Аха , ходил съм до почивната база на МВР .Мисля че говориш за дясната страна , като се слезе долу на плажчето и оградата се пада малко нависоко , ако съм те разбрал правилно :)
Чакала от Варна
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 408
Регистриран на: Съб Юни 24, 2017 5:20 am

Re: Тема за въдичари -гости на Черноморието-КЪДЕ И КАК ДА СИ ХВАНЕМ РИБА ПО МОРЕТО ?

Мнение от Чакала от Варна »

madevil_82 написа:Аха , ходил съм до почивната база на МВР .Мисля че говориш за дясната страна , като се слезе долу на плажчето и оградата се пада малко нависоко , ако съм те разбрал правилно :)
Да, като слезеш ти се пада в дясно.Има пътечка !
Морето обича хората,които го обожават !
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от брега”