Риболова в Румъния

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

Публикувай отговор
Аватар
Ribar
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 401
Регистриран на: Вто Юни 01, 2004 9:45 pm
Местоположение: Стара Загора, Варна

Риболова в Румъния

Мнение от Ribar »

Здравейте!
Извинявам се предварително, ако такава тема вече съществува, не успях да открия.

Най-вече искам да попитам дали има смисъл да се ходи до Румъния, в близките до Варна градове (Мангалия, Констанца), тъй, като не са много отдалечени, реално, от нашите брегове?
И все пак, ако някой знае и какви условия трябва да изпълним за да сме законни риболовци там, моля да сподели.
Благодаря!
Риба има глава дълга 9 см. Дължината на опашката е равна на дължината на главата плюс половината от дължината на тялото. Дължината на тялото е равна на дължината на главата плюс дължината на опашната. Колко дълга е рибата?
gurnison
новобранец
новобранец
Мнения: 3
Регистриран на: Пет Мар 04, 2011 5:27 pm

Re: Риболова в Румъния

Мнение от gurnison »

Ами аз преди години редовно в продължение на 4 години ходих за риба в Румъния, най-големите ми шарани са именно от там (рекорд 12.5 кг. и страшно много късания) , условията са годишен билет който за 2013 беше 100 леи , от тогава не съм ходил и не съм подновявал билета, но почти на 100% съм сигурен, че е вдигната цената, защото преди с всяка година го вдигаха с по около 20 леи, иначе аз съм от Силистра и риболувам в района на гр. Остров и понякога и около гр. Кълъраш,ами това е надявам се да съм бил достатъчно изчерпателен.
ianimar
разбира нещата
разбира нещата
Мнения: 863
Регистриран на: Пет Мар 13, 2009 9:57 pm
Местоположение: Варна

Re: Риболова в Румъния

Мнение от ianimar »

то е ясно че има по добри шарани в румъния,но колегата пита за морски риболов,според мен/не съм ходил/като стигнеш тюленово,шабла и крапец няма смисъл да ходиш до румъния
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от брега”