Царево 2018г

Модератори: alekst, Димо Михалев, dobria1

chema154
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 329
Регистриран на: Пон Дек 22, 2008 1:24 am
Местоположение: плевен

Re: Царево 2018г

Мнение от chema154 »

Благодаря за отговорите колеги.Утре тръгвам и други ден ще ги пробвам и ще пиша разбира се.първо ще пробвам на църквата че ще ми е по лесно после ще разузная и на завода за лодки че ми е ниска колата и ще ми е по притеснено слизането
заимало са е едно немане
bubamara
вече хвърля и на тежко
вече хвърля и на тежко
Мнения: 243
Регистриран на: Пон Авг 31, 2015 12:15 pm

Re: Царево 2018г

Мнение от bubamara »

Той пътя до паркинга е хубав после са сто метра до каманите
chema154
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 329
Регистриран на: Пон Дек 22, 2008 1:24 am
Местоположение: плевен

Re: Царево 2018г

Мнение от chema154 »

На скалите пред църквата излиза по някоя заргана .от 6 до 9 хващам до 7 бройки като вчера хванах една наистина голяма дето ме изкефи яко.На плаваща бомбарда съм по доволен
заимало са е едно немане
Аватар
stareca
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 504
Регистриран на: Нед Фев 26, 2017 4:44 pm
Местоположение: Бургас

Re: Царево 2018г

Мнение от stareca »

chema154 написа:На скалите пред църквата излиза по някоя заргана .от 6 до 9 хващам до 7 бройки като вчера хванах една наистина голяма дето ме изкефи яко.На плаваща бомбарда съм по доволен
Мисля че трябва да упорстваш повече на бавнопотъваща бомбарда.
chema154
ще става разбирач
ще става разбирач
Мнения: 329
Регистриран на: Пон Дек 22, 2008 1:24 am
Местоположение: плевен

Re: Царево 2018г

Мнение от chema154 »

Последната вечер ми се случи нещо интересно.Разхождахме се около пристанището и решихме да идем в ляво от него където се виждаше голям светещ кръст.Както се наслаждавах на гледката погледнах надолу към вода където светлината от кръста осветяваше добре и се ококорих.Във водата плуваха 20-30 риби с доста добри размери.По най-бързия начин изтичах до колата взех една плуваща бамбарда и остатъците от морския червей и се върнах там.За 2 часа хванах 4 хубави платерина и 9 сафрида след което свърших червейтте и си тръгнах.Ако по рано бях открил това място не ми се мисли ☺️
заимало са е едно немане
Публикувай отговор

Обратно към “Риболов от брега”